R. Meilutytė Europos plaukimo čempionate Kopenhagoje pelnė antrą aukso medalį (4)

Rūta Meilutytė | Asmeninė nuotr.

Rūta Meilutytė | Asmeninė nuotr.

Gruodžio 16 d., šeštadienį,  vakare Danijoje, Kopenhagoje vykstančiame Europos plaukimo trumpajame baseine (25 m) čempionate Lietuvos atstovė, olimpinė čempionė Rūta Meilutytė  100 metrų plaukimo krūtine rungtyje iškovojojo aukso medalį ir Europos čempionės vardą. R. Meilutytė 100 m.  nuotolį nuplaukė per 1 min 03.79 sek.. Antrą vietą ir sidabro medalį iškovojosuomė Jena Laukanen (Jenna Laukkanen) (1:04.25), o bronzos medalį pelnė ispanė Džesika Val Montero (Jessica Vall Monterro) (1:04.80). R. Meilutytė Europos  čempione tapo jau penktąjį kartą.

Tai jau antrasis R. Meilutytės medalis šiame čempionate. Prieš tai ji iškovojo aukso medalį ir plaukdama 50 m krūtine.  Paskutinę varžybų dieną R. Meilutytė dar dalyvaus 200 metrų plaukime krūtine.

R. Meilutyte su pergale šiandien pasveikino Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

Pasak D. Grybauskaitės, ši nauja pergalė visai Lietuvai kelia pasididžiavimą plaukikės sportiniu meistriškumu, charakterio tvirtumu ir tikros kovotojos, įveikiančios didžiausius uždavinius, dvasia.  Prezidentės teigimu, R. Meilutytė yra geriausias pavyzdys visiems mūsų sportininkams, kaip siekti tikslo.

Ministro Pirmininko Sauliuaus Skvernelio sveikinime rašoma: „Dar kartą šiose Europos pirmenybėse apgintas čempionės vardas suteikė džiaugsmo visai Lietuvai. Esame sužavėti Rūtos talentu, užsispyrimu ir ryžtu skinti pergales. Nuoširdžiai tikime, kad sportininkė ir toliau savo neįtikėtinais pasiekimais garsins Lietuvos vardą“.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

4 komentarai

 1. Žemyna:

  Valinga mergaitė. Verta savo medalių!
  Net atsistebėti negali, kad šiais laikais ne alkūnėmis, o darbu sau kelią skinasi…

 2. Algimantas:

  Šaunuolė.Laimės tau linkime.

 3. Žmogus:

  Rūta, puiku.Šaunuolė.Didžiuojamės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: