„Kelionių kompasas“: Nuo Krasnojarsko iki Kamčiatkos (video) (0)

Vytautas Petrauskas ir Gerimantas Statinis | Alkas.lt nuotr.

Vytautas Petrauskas ir Gerimantas Statinis | Alkas.lt nuotr.

Laidos svečias: keliautojas, programuotojas – Vytautas Petrauskas.

V. Petrausko senelio brolis buvo ištremtas į Sibirą, tai jį paskatino keliauti vienam į tolimuosius Rusijos rytus – Baikalą ir Kamčiatką. „Norėjau suprasti šią šalį, turėti pagrįstą nuomonę suprasti kas ten vyksta, kaip žmonės ten gyvena. Norėjau savo akimis pamatyti kraštą, kur ilgą laiką gyveno mano giminaitis, apie kurį buvau daug pasakojimų girdėjęs“ – pasakoja Vytautas.  

Jis nemėgsta suplanuotų kelionių, kurias siūlo turizmo agentūros, todėl pats prieš dvejus metu ėmė kurti planus, kaip nukeliauti į tolimą laukinį ir nežinomą kraštą, nors tam neturėjo nei patirties nei reikiamos įrangos. V. Petrauskas aplankė Baikalo ežerą ir buvo pakerėtas ne tik jo grožio, tačiau ir žmonių nuoširdumo. Kamčiatkoje jam teko susitikti su meškomis, kopti į vulkaną ir valgyti iki soties žuvies. Šioje kelionėje Vytautas sutiko daug įvairių žmonių ir suprato, kad svarbiausia yra nugalėti savo baimes.

Laidą veda: kelionių žurnalistas – Gerimantas Statinis.

Kategorijos: Alko radijas, Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Kelionių kompasas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: