Pirmą kartą Lietuvoje – didžiausias populiariosios kultūros renginys Baltijos šalyse (nuotraukos) (0)

Comic Con Baltics | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Comic Con Baltics | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Šimtai kino ir komiksų mylėtojų nuo ankstyvo ryto rinkosi į konferencijų ir parodų rūmus „Litexpo”.  Pirmąjį žiemos savaitgalį čia galima susipažinti su kino industrija, komiksais, naujausiomis technologijomis bei įvairiais žaidimais.

Nuotaikingame renginio „Comic Con Baltics“  atidaryme visi pirmą kartą pamatė įvairių herojų kostiumus apsivilkusius svečius iš kaimyninių valstybių. Visi susirinkę svečiai džiaugėsi galimybe apsilankyti Lietuvoje, visiems jiems tai pirmas kartas.

„Visą renginio organizavimo nuovargį atpirko ta akimirka, kai pamatai susirinkusią pilną salę žmonių, besidžiaugiančia atvykusiais svečiais, pasitinka juos plodami, švilpdami ir kartu juokdamiesi. Tikrai matosi, kad Lietuvai reikėjo tokio tipo renginio, kur po vienu stogu sutelpa visa populiarioji kultūra“, – sakė „Comic Con Baltics“ komunikacijos direktorius Vainius Eiva.

Renginio svečiai tikrai turės ką veikti abi renginio dienas. Po visas renginio sales vaikšto didžiausio Baltijos šalyse „Cosplay“ konkurso dalyviai, kurie lankytojus stebina savo sukurtais kostiumais. Jaunuosius renginio lankytojus džiugina animacinių filmų herojai, Kakė Makė, didžiulė atrakcionų erdvė.

Nuo tokių legendinių filmu kaip „Žvaigždžių karai“, „Atgal į ateitį“ iki dabartinių „ Sostų karų“, dalyviai ir lankytojai galėjo įsiamžinti su savo mylimiausiais herojais. Prie „Sostų karų“ stendo su garsiuoju sostu driekėsi eilės norinčiu nusifotografuoti žmonių.

Tarp specialiai šiam renginiui kviestų svečių buvo ir aktorius Maiklas Vinslou (Michael Winslow), kuris parodė savo sugebėjimą pamėgdžioti garsus ir tuo sukėlė audringus žiūrovų plojimus. Įvikis pritraukė daug įvairiausių filmų bei Japoniško stiliaus anime gerbėjų.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: