Tautininkai prašo valdžią panaikinti konkurso dėl paminklo Lukiškių aikštėje rezultatus (4)

Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjungos pirmininkas Sakalas Gorodeckis | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjungos pirmininkas Sakalas Gorodeckis | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjungos (LTRS) taryba paskelbė viešą pareiškimą, kuriuo piktinamasi neteisėtu, nedemokratiškai ir neskaidriai Lietuvos kultūros ministerijos surengtu  konkursu dėl Laisvės kovas įprasminti turinčio monumento Vilniaus Lukiškių aikštėje.

Aukščiausių šalies vadovų prašoma pareikšti savo aiškią nuomonę dėl sprendimo nestatyti Lukiškių aikštėje paminklo Vyčiui ir imtis priemonių, kad būtų deramai įvertinti šios, pasak tautininkų, antivalstybinės akcijos organizatoriai.

„Vyriausybės sudaryta komisija ignoravo demokratišką pilietinę iniciatyvą, padarė viską, kad vietoje Tautai svarbaus simbolio atsirastų tarsi dar vienas surūdijęs vamzdis ar kalniukas.“ – sako LTRS pirmininkas Sakalas Gorodeckis. „Organizuodamos konkursą Kultūros ministerija, Vilniaus savivaldybė ir Šiuolaikinio meno centras iš esmės uzurpavo suverenias tautos galias.“

„Todėl tautininkai labai tikisi, kad šio neteisėto konkurso rezultatai bus panaikinti, o pagrindiniai šios skandalingos istorijos „herojai“, t.y. – Kultūros ministerijos vadovai, neišvengs atsakomybės.“ – sakė LTRS pirmininkas S. Gorodeckis ir kvietė visus, kam brangūs Lietuvos istoriniai ženklai, protestuoti prieš šį antivalstybinį sprendimą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

4 komentarai

 1. Balsavimas del paminklo - apgavystė!:

  Jūs tikit tais rezultatais? Kas juos matė? Kokie buvo balsavimo metu , kokie po balsavimo ir kokie tapo paskelbus rezultatus? Kas kontroliavo balsų skaičiavima (skaičiuotojus)? Aš pats “balsavau ’ net kelis kartus , iš to pačio kompo skirtingais vardais. Tai kuris mano balsas buvo užskaitytas? Vienas ar visi? Ar tas “kuris reikalingas”? APGAVYSTĖ čia !

  • jo:

   Balsuoti ten buvo galima kiek nori kartų keičiant IP adresą ir užrašant kokią nori pavardę ir kt. duomenis. Žinau, kad „balsavo“ Aliaksandras Lukašenka, Vladimiras Putinas, Remigij Szimasz, Mikė Pūkuotukas. Tegul paskelbia balsavusiųjų sąrašą. Ar įskaitė lukašenkos ir Pūkuotuko balsus? O jei kai kuriuos balsus pašalino, tai įdomu, kuriuos ir kokiu pagrindu?

 2. Žemyna:

  Tautos didvyriai turi būti nustatyti ir tautai pristatyti!
  Katro nuopelnas didžiausias – Kultūros ministrės? Jos pavaduotojos? Šimašiaus? Ar kažkieno trečio, šešėlyje tūnančio ir reikiamus mygtukus spaudančio?

 3. Tvankstas:

  Man yra nesuprantama Tautininkų ir respublikonų sąjungos laikysena šiuo metu, kai pelėsio taktika paremtas vyksta šliaužiantis totalitarinės liberalizmo diktatūros Lietuvos išvalstybinimas ir lietuvių ištautinimas, kaip Vyčio paminklo statymo Lukiškių aikštėje numarinimas ir lietuvių kalbos valstybinio statuso menkinimas ir naikinimas.
  Prof. V. Radžvilas yra gerai paaiškinęs savo nesisteminių partijėlių kritikoje ir tautininkų vadovybė turėdama labai gerą laiką vykdyti tautinę savimonę keliančius veiksmus, pasidaryti įdirbį sekantiems rinkimams, sustiprinti įvaizdį kaip tikroji tautos gyvenimo gynėja, teužsiima popierėlių rašinėjimais.
  Reikia suprasti, kad tautininkai yra sisteminių partijų malonės lauke ir vaizduoja vaikišką karą savo šūksniais, kurių patys išsigąsta.
  Jei ne dabar, tai kada tautininkai turės dėkingesnę progą išsikovoti vietą Lietuvos politiniame gyvenime, kai Europa bunda priešintis totalitarinei liberalizmo diktatūrai ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *