Seimo laikinoji komisija siūlo atiduoti K. Pūką į teisingumo rankas (6)

Kęstutis Pūkas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Kęstutis Pūkas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Seimo laikinoji komisija siūlo panaikinti Seimo nario Kęstučio Pūko teisinę neliečiamybę byloje dėl galimo seksualinio priekabiavimo. Sprendimas priimtas septyniems komisijos nariams balsavus „už“ ir vienam susilaikius.

„Seimo komisija siūlo Seimui, kad Seimo narys K. Pūkas būtų atiduotas į teisingumo rankas. Įvertinus tą medžiagą, kurią yra pateikęs generalinis prokuroras, ir kokius paaiškinimus pateikė K. Pūkas, komisijos nariams nesukėlė abejonių, kad tenkintų prokuroro prašymą“, – po posėdžio sakė komisijos pirmininkas Antanas Baura.

K. Pūkas laikinajai komisijai teigė kategoriškai nesutinkantis, kad Seimas panaikintų jo teisinę neliečiamybę, o ikiteisminį tyrimą dėl seksualinio priekabiavimo vadino politiniu susidorojimu.

„Šis ikiteisminis tyrimas yra politinis susidorojimas su manimi ikiteisminio tyrimo pareigūnų rankomis“, – pareiškė K. Pūkas.

Dėl komisijos siūlymo dar turės balsuoti Seimas. Kad K. Pūko neliečiamybė būtų panaikinta, už tai turi balsuoti ne mažiau kaip 71 Seimo narys.

Prokurorai K. Pūkui nori pateikti įtarimus dėl galimo seksualinio priekabiavimo ir ginklo laikymo taisyklių pažeidimo.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

6 komentarai

 1. Kemblys:

  Gal prieš penkis metus kelios jaunos moterys pasakojo, kad bandė darbintis pas jį, bet pasišlykštėjo to menkystos sąlygomis.

 2. Žemyna:

  Kažkas šioje istorijoje yra labai nelaimingas. Arba jis, tokioje šeimoje užaugęs, arba tėvai, kuriems štai toks „garbingas” sūnus užaugo.
  Šiandieninė jo replika per TV, kad jis labai gerbia moteris…
  Kiek prisimenu jo pasisakymus per TV – veido išraišką, žodyną, stebėjimąsi, kad vienokį ar kitokį jo poelgį moterys laiko įžeidžiu, vulgariu, visai nesijaučia „pono parlamentaro” pagerbtos…
  Ar Karbauskis taip ir nesuvokia savo atsakomybės, kad tokių spalvingų asmenybių pririnko į Seimą? Kad jų elgesys – puikiausias pagrindas tiems, kam rūpi tyčiotis iš Lietuvos. Jei Seime surinkta viskas geriausia, ką tauta turi…

  • Ženklas:

   Tikėkimės teisingumas triumfuos… Grb Žemyna, nelabai suprantu Jūsų neapykantos, ar priešiškumo p. Karbauskiui, bet kalbamasis asmuo į Seimą pateko ne su Valstiečių ir žaliųjų partija ir nieko bendro su ja neturi ir yra opozicijos atstovas.

   • Žemyna:

    O, labai apmaudu. Kalta – buvau taip tuo įsitikinusi, kad nepatikrinau prieš rašydama. Tapo jau taip įprasta, kad kai tik skandalėlis, tai vis p. Karbauskio atvestieji pasidemonstruoja. Patikrinau – atėjo su TT. Atsiprašau dar kartą.

   • Žemyna:

    Be to, vertinu jo gerą skonį ir verslumą:
    Greta Kildišienė iš Seimo išnyko, bet algą gauna Milena
    rytas.lt/aktualijos/2017/11/25/news/greta-kildisiene-is-seimo-isnyko-bet-alga-gauna-milena-3653554/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy

 3. Tvankstas:

  Kaip gyventas amželis vis glostant ir glostant, tai nors dabar pats paglostomas.
  Vienam Dievas nueidamas, kitam sugrįždamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: