K. Pūko liga susidomėjo ir etikos sargai, ir „Sodra“ (2)

Kęstutis Pūkas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Kęstutis Pūkas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Šios dienos posėdyje Seimo Etikos ir procedūrų komisija, reaguodama į visuomenės informavimo priemonėse esančią informaciją apie tai, jog Seimo narys Kęstutis Pūkas, turėdamas nedarbingumo pažymėjimą ir nedalyvaudamas Seimo posėdžiuose, lankosi savo sodyboje ir rūpinasi joje vykstančiais statybų darbais, nusprendė pradėti tyrimą.

Komisija kreipsis į patį Seimo narį Kęstutį Pūką, prašydama pateikti savo paaiškinimą, taip pat prašys „Sodros” išsamesnės informacijos apie esamą padėtį.

Tuo metu Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad „Sodra“ turi vertinti situaciją, kilus abejonių, ar medikai pagrįstai išdavė nedarbingumo pažymėjimą seksualiniu priekabiavimu įtariamam parlamentarui Kęstučiui Pūkui.

„Nemanau, kad medikai turėtų prisiimti visą atsakomybę už nesąžiningus žmones, kurie bando piktnaudžiauti sistema. Jei yra nesilaikoma režimo, tai, pirmiausia, „Sodra“ turėtų užtikrinti įgyvendinimą tos tvarkos. Medikas nėra prokuroras, nėra policininkas, jis paskui pacientą nebėgioja ir nemato, kas vyksta“, – teigė A. Veryga.

Reaguodama į tą pačią informaciją „Sodra“ pranešė, kad Gydytojų konsultacinės komisijos atstovai vertins, ar K. Pūkui gali būti pratęstas nedarbingumo pažymėjimas.

Dėl K. Pūko  ilgalaikės ligos iki šiol stringa ir jo neliečiamybės panaikinimo klausimas Seime, ir dėl galimo seksualinio priekabiavimo pradėtas apkaltos procesas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: