Premjeras pasveikino Lietuvai atstovaujančius diplomatus (0)

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis | lrv.lt nuotr.

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis | lrv.lt nuotr.

Lapkričio 7 d. dalyvaudamas Diplomato dienos minėjime, Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis pabrėžė, jog diplomatai turi toliau garbingai atstovauti valstybei, nepamiršti Lietuvos žmonių bei įmonių interesų užsienyje ir skleisti teigiamą informaciją apie mūsų šalį.

Premjeras pabrėžė, jog Lietuvos diplomatijos istorija neatsiejama nuo valstybės istorijos.

„Šiandien, Lietuvos diplomatija yra subrendusi, savimi pasitikinti, pajėgi siūlyti ir spręsti pačius sudėtingiausius tarptautinės ar netgi globalios darbotvarkės klausimus. Tad Lietuva yra pasaulyje įsitvirtinusi bei gerbiama valstybė – per istoriškai trumpą laiką pasiekusi narystę visose globaliose Europos ir saugumo institucijose,“ – teigė S. Skvernelis.

Vyriausybės vadovas pasidžiaugė, kad  Lietuvos diplomatija plačiąja prasme vadovaujasi vertybine užsienio politika. Tai ugdo visuomenės vertybines nuostatas, atsparumą svetimai ideologijai, stiprina valstybingumą ir pilietiškumą.

„Iššūkių ateičiai vis dar lieka: turime nuosekliai remti Ukrainą, kad ši valstybė taptų sėkmės istorija, turime įstoti į EBPO. Labai svarbi sritis – investicijų pritraukimas į Lietuvos regionus, turėsime laikyti ES solidarumo egzaminą siekiant tolygaus ir teisingo būsimo ES biudžeto lėšų paskirstymo, būtina sustiprinti NATO ir JAV karinį buvimą Lietuvoje“,– pabrėžė premjeras.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: