Sostinės rotušėje – nauja fotografo R. Danisevičiaus paroda „Likę“ (nuotraukos) (0)

Parodos akimirkos | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Parodos akimirkos | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Vilniaus rotušėje atidaryta nauja fotografo Ramūno Danisevičiaus paroda „Likę“.

Parodoje galima išvysti įvairiomis technikomis darytas nuotraukas – nuo tradicinės žurnalistinės fotografijos veidrodiniu fotoaparatu, iki „Instagrame“ bei „Feisbuke“ publikuojamų fotografijų su komentarais.

Ramūnas Danisevičius – unikalus mus supančio pasaulio tyrinėtojas. Kasdieniu stebėjimu autorius dokumentuoja santykį su aplinka, savitą pažiūrą ir objektyvo tiesa brėžia unikalią dienos trajektoriją. Kuriami pavieniai vaizdai sugula į platų ir nuoseklų vaizdinį pasakojimą.

Autoriaus darbuose skleidžiasi šiuolaikinės visuomenės deformacijų kritika, gyvenimas perkeliamas į miestą, vaizdinė kodavimo sistema metaforas fiksuoja tiesiogine prasme, o buities vaizdus simboliškai.

Kolektyvinėje atmintyje užkoduoti vizualūs kasdienio gyvenimo simboliai skleidžiasi unikaliu būdu autoriaus dienoraštyje, sklidiname ir poetinių, ir autoironijos prasmių. Įamžintos kintančio gyvenimo sustabdytos akimirkos kviečia žiūrovus prisijungti apmąstymams ir estetinei jausenai patirti bei moderniomis priemonėmis vystyti asmeninių patirčių refleksijas.
Parodoje eksponuojama ir jaunųjų R. Danisevičiaus kolegų kūryba. Jie pristatys savo fotografijas, kurios, jų nuomone, buvo sukurtos dėl Ramūno Danisevičiaus kūrybos ir asmenybės įtakos. Parodos autorius džiaugiasi, kad jaunieji autoriai turės galimybę parodoje eksponuoti ir savo darbus.

Parodos atidarymo akimirkos, žymiausi Lietuvos fotografai ir pramogų pasaulio atstovai – Alkas.lt fotografo Arūno Sartanavičiaus nuotraukose.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: