Seimas siūlo dar griežčiau suvaržyti azartinius lošimus (0)

Cleveland.com nuotr.

Cleveland.com nuotr.

Seimas priėmė svarstyti Azartinių lošimų įstatymo pataisas, kuriomis nuo 2018 metų siekiama dar labiau suvaržyti azartinių  lošimų reklamą ir nepilnamečių patekimą į lošimo vietas. Siūloma tikrinti visų lošėjų tapatybes ir juos registruoti.

Pataisas parengę Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcijos atstovai taip pat siūlo neleisti skleisti informacijos apie tai, kad lošimus organizuojančios bendrovės remia viešus renginius, veiklas bei fizinius ar juridinius asmenis.Viktoro Rinkevičiaus teigimu, jeigu bus daugiau trukdžių „vaikams matyti azartinius lošimus, jie neužaugs su priklausomybe lošimams“.

Į lošimo automatų salonus, lažybų bei totalizatorių punktus siūloma neįleisti jaunesnių kaip 18 metų asmenų, taip pat drausti jiems dalyvauti nuotoliniuose lošimuose.

Siūloma palikti tik kelis atvejus, kada draudimas nebūtų taikomas  būtų galima skelbti azartinius lošimus organizuojančios bendrovės pavadinimą, prekės ženklą bei interneto svetainės adresą. Taip pat ši informacija galėtų būti skelbiama ant lošimų organizatoriaus buveinės pastato, ar statinio, kuriame jis bus įsikūręs, ar prie pat įėjimo.

Toliau pataisas Seimas svarstys pavasarį.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *