„Pokalbiai su Audriu Antanaičiu“: Silvos metodas ir žmogaus evoliucija (video) (4)

Rasa Bartninkaitė, Audrys Antanaitis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Rasa Bartninkaitė, Audrys Antanaitis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Silvos metodas yra galimybė pasikeisti. Tapti geresniu, stipresniu, net protingesniu. Taip sako Silvos metodo mokytoja Rasa Bartninkaitė, su kuria šį kartą mes pasikalbėjome apie tai, ko galima išmokti šio metodo seminaruose.

Rasa Bartninkaitė tvirtina, kad medituoti išmokti gali visi. Ji sako, kad pakeisti savo gyvenimą gali visi. Pagaliau ji mano, kad geresnis žmogus būtinai apie save buria geresnius žmones. Toks yra ratas, į kurį kiekvienam vertėtų įžengti.

Audrio Antanaičio pokalbį su Rasa Bartninkaite filmavo Arūnas Sartanavičius.

Kategorijos: Alko radijas, Gamta ir žmogus, Pokalbiai su Audriu Antanaičiu, Psichologija, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

4 komentarai

 1. Eduardas:

  Labai gera ir pažintinė laida. Mokiausi Silva metodą ir jis tikrai keičia gyvenimą į gerą pusę.Tikrai rekomenduoju ši metodą visiems, kas nori pagerinti savo gyvenimą (atstatyti sveikatą, nugalėti baimės, pakeisti įsitikinimus ir t.t.).

 2. Pats sau ponas:

  Taip ir nesupratau kas ta meditacija.
  Gal tai smegenų orgazmo būdas pasiekiamas įsikalbėjimu? Skirtingas nuo fizinio dirginimo (seksas) ar cheminio (narkotikai)?

 3. Aušra:

  Lankau ir aš meditacijos užsiėmimus Kaune ir tikrai manau, jog jie yra veiksmingi šiame nuolatinio skubėjimo ir stresų kupiname pasaulyje. Rasti laiko sau, pabūti su savimi tikrai labai svarbu, o neretas tą svabiausią asmenį pamirštame iki kol pavežame savo vežimą

 4. Žemyna:

  Kaži, apie ką šiuo metu medituoja VLKK? Ruošia darnų dviejų kalbų susiliejimą į vieną?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: