Liberalų valdyba: išliekame vieningi ir susitelkiame darbui (0)

Naujoji liberalų valdyba | Lietuvos Respublikos Liberalų Sąjūdžio nuotr.

Naujoji liberalų valdyba | Lietuvos Respublikos Liberalų Sąjūdžio nuotr.

Liberalų sąjūdžio valdyba rinkosi į neeilinį valdybos posėdį po naujausio Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimo suspenduoti partijai pusmečio dotaciją.

Jau ankstesniuose posėdžiuose buvo nuspręsta, kad partijos suvažiavimas ir pirmininko rinkimai bus rengiami dar iki šių metų pabaigos.

Partijos valdyba nutarė suvažiavimą ir rinkimus rengti kaip įmanoma anksčiau: lapkričio pabaigoje – gruodžio pradžioje.

„Daug kalbame apie partijos ateitį, tačiau neskylame ir išliekame vieningi. Aptarėme kelis galimus scenarijus ir nusprendėme saugoti partiją, nesiskaidyti. Artimiausiu metu partijos taryba ir suvažiavimas galutinai spręs, kaip liberalai gyvens toliau“, – teigia E. Gentvilas.

Posėdžio metu taip pat buvo aptartas tolimesnis partijos biudžeto rengimas ir taupymo planas. Artimiausiomis dienomis partija numato derėtis su banku dėl paskolos mokėjimo termino nukėlimo.

„Visi suprantame, kad reikia taupyti. Turime didelių iššūkių: užtikrinti, kad įvyktų partijos suvažiavimas, kad būtų sėkmingai rengiamas bendravimas su partijos skyriais ir visos partijos veikimas. Visi esame viename laive ir mūsų tikslas – kad partija toliau sėkmingai veiktų“, – sako laikinai partijos pirmininko pareigas einantis Eugenijus Gentvilas.

Kitas partijos valdybos posėdis bus rengiamas lapkričio 3 d.

Save

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: