Seime posėdžiaus Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija (darbotvarkė, tiesioginė transliacija) (0)

Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos pirmininko Antano Vinkaus nuomone, simboliška ir kartu labai prasminga, kad spalio 23–27 d. Konstitucijos salėje (Seimo I r.) vyksiančiuose Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos posėdžiuose diskusijos dėl Lietuvos Respublikos pilietybės išsaugojimo įgaus naują prasmę, nes Konstituciniame Teisme pradėta nagrinėti byla pagal Seimo prašymą išaiškinti Konstitucinio Teismo nutarimo ir sprendimo nuostatas, ar įstatymu galima įtvirtinti teisę turėti dvigubą pilietybę po Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo į Europos Sąjungos ir NATO šalis išvykusiems Lietuvos Respublikos piliečiams.

Komisijos posėdžiuose taip pat ketinama diskutuoti dėl užsienyje gyvenantiems lietuviams ir grįžtantiems gyventi į Lietuvą pagalbos priemonių tobulinimo, dėl verslo plėtros regionuose, aukštojo mokslo reformos, šalies informacinio saugumo, kaip nuoseklių ir reikalingų sprendimų mažinant emigraciją. Neabejotinai svarbu aptarti ir pasirengimą Valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimui.

Į posėdžius kviečiami Seimo nariai, įvairių institucijų bei įstaigų atstovai, mokslininkai ir ekspertai.

Posėdžių darbotvarkė

Posėdžiai (išskyrus darbiniai ir išvažiuojamieji) bus tiesiogiai transliuojami internetu: 

2017-10-23 d.:

2017-10-24 d.:

2017-10-25 d.:

2017-10-26 d.:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienio lietuviai, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: