Kviečia žygis po Kurtuvėnų regioninio parko piliakalnius (0)

Vainagių piliakalnis | Rengėjų nuotr.

Vainagių piliakalnis | Rengėjų nuotr.

Spalio 22 d., sekmadienį, visi, norintys paminėti Piliakalnių metus, pakeliauti pėsčiomis ir susipažinti su Kurtuvėnų regioninio parko piliakalniais yra kviečiami į žygį. 15 kilometrų ilgio žygyje bus galimybė pamatyti rudeniškai pasipuošusius Vainagių, Ilgos kraštovaizdžius, susipažinti su Pustlaukio geomorfologiniu draustiniu, apankyti Vainagių, Galvydiškės, Gabriejolės piliakalnius, Vainagių miško pažintinį taką, Pustlaukio termokarstinę duobę, Galvydiškės senkapį.

10 val. žygio rengėjai visų dalyvių lauks Vainagių medelyno stovyklavietėje (Kelmės r. sav., Šaukėnų sen., Vainagių k. Koordinatės: 55.806601, 22.985588 (WGS)) ir paprašys užsiregistruoti bei susimokėti 2 € (mokama grynaisiais) dalyvio mokestį.  Visas transporto priemones paliekę stovėjimo aikštelėje, visi žygeiviai 10:30 pradės žygį po Kurtuvėnų regioninio parko apylinkes. Žygiuoti planuojama iki 16:00, su pietų pertraukėle prie Galvydiškės piliakalnio. Užkandžiais, gėrimais ir kitais asmeniniais poreikiais kiekvienas žygio dalyvis pasirūpina pats.

Žygį rengia Kurtuvėnų regioninio parko direkcija www.krpd.lt, www.kurtuva.lt. Kad žygis įvyktų sklandžiai, direkcijos darbuotjai prašo į žygį užsiregistruoti iš anksto pas direkcijos kraštotvarkininką Darių Ramančionį (el. +370 68612612, el.p. darius.ramancionis@krpd.lt), jis taip pat gali suteikti ir papildomos informacijos. Tkreipiamas dėmesys, kad žygio dalyviai pasirūpintų patogia avalyne, šiltais drabužiais, alkio ir troškulio malšinimo priemonėmis (atsižvelgiant į oro sąlygas bei dalyvio asmeninius poreikius). Žygio rengėjai primena, jog kiekvienas žygio dalyvis atsako už savo sveikatą ir daiktų saugumą. Jei žygio dalyviui yra mažiau nei 18 metų, jis gali dalyvauti tik lydimas suaugusio asmens, kuris prisiima visą atsakomybę už nepilnametį.

Kategorijos: Etninė kultūra, Gamta ir žmogus, Istorija, Kelionės, Kultūra, Kultūros paveldas, Lietuvoje, Mes baltai, Naujienos, Šventės, Šventvietės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: