„Kelionių kompasas“: „Klajūnų“ klubas ir draugai (video) (2)

Gintautas Babravičius, Gerimantas Statinis ir Audrius Steikūnas | Alkas.lt nuotr.

Gintautas Babravičius, Gerimantas Statinis ir Audrius Steikūnas | Alkas.lt nuotr.

Laidos svečiai: „Klajūnų“ klubo prezidentas – Gintautas Babravičius ir prodiuseris, UAB „CG Baracuda“ vadovas – Audrius Steikūnas.

G. Babravičius (56 m) – užkietėjęs keliautojas, jau apvažiavęs kone pusę pasaulio ir vis dar svajojantis apvažiuoti jį visą. Vienas unikalesnių „Klajūnų“ klubo projektų buvo „2000 km istorijos“ 2010-aisiais, kurio metu raitelių grupė su legendiniais žemaitukų veislės žirgais nujojo nuo Trakų iki Očakivo Ukrainoje, prie Juodosios jūros. Gintautas pasakojo, kad pasikeitė jo „Misija Lietuva 100“ projekto formatas ir trejų metų kelionė suskirstoma į mažesnes ekspedicijas – šiemet du visureigiai leisis aplink LDK, kitąmet planuojama aplankyti Artimuosius Rytus, tačiau neatsisakoma ateityje šturmuoti ir Beringo sąsiaurį.

Audrius Steikūnas – geležinių nervų prodiuseris, gebantis per sekundę užmigti net per duobes besikratančiame visureigyje. Ekspedicijose iki išnaktų jis dirbdavo su filmuota medžiaga: aprašydamas archyvą ir montuodamas siužetus. Taip pat – kurpdamas scenarijaus planą filmui apie žygį. Labiausiai kelionėse Audrių erzina tai, kas trukdo dirbti – pakeleivių nepakantumas ir smulkmeniškumas.

Laidą veda: kelionių žurnalistas – Gerimantas Statinis.

Kategorijos: Alko radijas, Gamta ir žmogus, Kelionės, Kelionių kompasas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: