„Kelionių kompasas“: „Klajūnų“ klubas ir draugai (video) (2)

Gintautas Babravičius, Gerimantas Statinis ir Audrius Steikūnas | Alkas.lt nuotr.

Gintautas Babravičius, Gerimantas Statinis ir Audrius Steikūnas | Alkas.lt nuotr.

Laidos svečiai: „Klajūnų“ klubo prezidentas – Gintautas Babravičius ir prodiuseris, UAB „CG Baracuda“ vadovas – Audrius Steikūnas.

G. Babravičius (56 m) – užkietėjęs keliautojas, jau apvažiavęs kone pusę pasaulio ir vis dar svajojantis apvažiuoti jį visą. Vienas unikalesnių „Klajūnų“ klubo projektų buvo „2000 km istorijos“ 2010-aisiais, kurio metu raitelių grupė su legendiniais žemaitukų veislės žirgais nujojo nuo Trakų iki Očakivo Ukrainoje, prie Juodosios jūros. Gintautas pasakojo, kad pasikeitė jo „Misija Lietuva 100“ projekto formatas ir trejų metų kelionė suskirstoma į mažesnes ekspedicijas – šiemet du visureigiai leisis aplink LDK, kitąmet planuojama aplankyti Artimuosius Rytus, tačiau neatsisakoma ateityje šturmuoti ir Beringo sąsiaurį.

Audrius Steikūnas – geležinių nervų prodiuseris, gebantis per sekundę užmigti net per duobes besikratančiame visureigyje. Ekspedicijose iki išnaktų jis dirbdavo su filmuota medžiaga: aprašydamas archyvą ir montuodamas siužetus. Taip pat – kurpdamas scenarijaus planą filmui apie žygį. Labiausiai kelionėse Audrių erzina tai, kas trukdo dirbti – pakeleivių nepakantumas ir smulkmeniškumas.

Laidą veda: kelionių žurnalistas – Gerimantas Statinis.

Kategorijos: Alko radijas, Gamta ir žmogus, Kelionės, Kelionių kompasas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

2 komentarai

 1. Labai norisi aplankyti kuo daugiau šalių ir pamatyti kuo daugiau. Šiuo metu planuoju kelionę į Belgiją. Ką vertėtų pamatyti , norisi kuo turiningesnės kelionės.

  • Gerimantas:

   Po Belgiją nesu daug keliavęs, vien komandiruotės į Briuselį – ten tikrai yra ką veikti… Rekomenduoju pasiimti bibliotekoje turistinį vadovą, dabar jų daug visokių ir pastudijuoti ką norėsite aplankyti. Pats taip darau, nes kelionės planavimas yra gana malonus dalykas, leidžiantis praplėsti mūsų žinias.
   Dėl pasirinkimo – taip pat galva gali apsisukti nuo objektų gausos, todėl turėkite prioritetus: 1) kiek laiko turėsite; 2) kiek galėsite skirti tam pinigų ;3) kas jus labiausiai nuvykus domis – architektūra, istoriniai ar gamtiniai objektai, muziejai, garsių žmonių istorijos pėdsakai ar klubai. Tomet labai paprasta pasirinkti.

   Pats dabar išvykstu į komadiruotę į Berlyną ir esu namatęs aplankyti Užsienio reikalų misiterijos archyvą, kur prof. L.Mažylis atrado Nepriklausomybės aktą…

   Geros kelionės ir atradimų beieškant, nes sakoma – tik pasiklydus gali atrasti…
   G.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: