Metų ekonomikos forume – žvilgsnis į ateities ekonomiką (0)

Metų ekonomikos forumas | lpk. nuotr.

Metų ekonomikos forumas | lpk. nuotr.

2017 m. spalio 12 d., Vilniaus Rotušėje vyks Metų ekonomikos forumas.

Forumą pasveikins jo globėja Prezidentė Dalia Grybauskaitė, apie ateities ekonomiką ir Lietuvos pasirengimą ketvirtajai pramonės revoliucijai diskutuos pasaulinio lygio ekspertai, globalių industrijų ir iškiliausi Lietuvos verslo atstovai.

Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LKP) prezidento Roberto Dargio kvietimu Lietuvoje svečiuosis Pasaulio ekonomikos forumo iniciatorius prof. Klausas Švabas, pranešimus skaitys ir diskutuos Google vyriausioji politikos patarėja (buvusi JAV prezidento Barako Obamos patarėja ir atstovė G8 ir G20 susitikimuose) Karolina Atkison, „Telia Company Division X“  (daiktų interneto) direktorius Brendanas Ivesas, Europos Komisijos Vidaus rinkos ir pramonės direktorato vyriausiasis ekonomistas Dr. Kamilas Kiljanskis, SEB banko prezidentas patarėjas Dr. Gitanas Nausėda ir kt.

Renginio metu bus pristatyta prof. Klauso Švabo knyga (versta lietuviškai) „Ketvirtoji pramonės revoliucija“, kurioje pasaulyje pripažintas autoritetas atskleidžia, kaip biologijos ir skaitmeninio pasaulio persipynimas jau visai tuoj pat privers mus permąstyti, ką veikiame, kaip kuriame ir net iš naujo suprasti, ką tai reiškia būti žmogumi.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *