Beglobiai gyvūnai naujų šeimininkų ieško internetinėje pažinčių svetainėje „Tinder“ (0)

Beglobiai gyvūnai naujų šeimininkų ieško internetinėje pažinčių svetainėje – „Tinder“ | Lesė.lt nuotr.

Beglobiai gyvūnai naujų šeimininkų ieško internetinėje pažinčių svetainėje – „Tinder“ | Lesė.lt nuotr.

Beglobių gyvūnų organizacijos „Lesė“ augintiniai, naujų šeimininkų ieško visame pasaulyje žinomoje pažinčių svetainėje „Tinder“. Vieniši žmonės, ieškodami antrųjų pusių, šioje svetainėje randa ir vienišus gyvūnus, kuriems neapsakomai reikia šiltų namų, sotaus ėdesio ir žmogaus meilės.

Suvesti vienišus žmones ir beglobius gyvūnus pažinčių programėlės pagalba –  būtent tokia mintis kilo šio sumanymo autoriui, komunikacijos specialistui Tomui Petrylai, kuris, kartu su gyvūnų globos organizacija „Lesė“, nusprendė įgyvendinti šį sumanymą. Pasitelkus šią internetinę svetainę siekiama ne tik rasti naujus šeimininkus beglobiams gyvūnams, bet ir atkreipti visos visuomenės dėmesį į beglobių gyvūnų bėdą Lietuvoje.

„Tiek studijuodamas sociologiją, tiek dabar, dirbdamas komunikacijos srityje, visada mielai domiuosi visuomenės reiškiniais. Visame pasaulyje žinoma pažinčių svetaine „Tinder“ susidomėjau, nes tai puikus šio amžiaus atspindys, kaip šiuolaikinės technologijos keičia žmonių bendravimą.

Domintis šiais pokyčiais ir kilo sumanymas, kaip beglobių gyvūnų bėdas būtų galima spręsti suvedant šiuos gyvūnus su vienišais žmonėmis internetu. Žinoma, šiuo sumanymu neskatiname žmonių vietoj pažinties su kitu žmogumi, rinktis gyvūną. Tačiau manome, kad šios pažintys viena kitai netrukdo.“ – sakė sumanymo autorius Tomas Petryla.

„Beglobių gyvūnų bėda Lietuvoje vis dar opi. Kiekviena beglobių gyvūnų prieglauda pavasarį pasitinka su siaubu, nes nes pabyrantis gausus kačiukų bei šuniukų „derlius“ Kartais nesibaigia iki vėlyvo rudens. Tai metas, kuomet sulaukiama itin daug skambučių su pagalbos prašymu, bet dažniausiai rankos būna surištos, nes prieglaudos perpildytos.

Tikslu sumažinti beglobių gyvūnų skaičių, visoje Lietuvoje daugelį metų vykdomos sterilizacijos programos, tačiau dideli darbai ir norai neįgyvendinami per vieną dieną. Tad kantriai viliamės, jog galiausiai ateis pavasaris, kokių lauksime su džiaugsmu. Tikimės, jog šiuo sumanymu atkreipsime visuomenės dėmesį į šią bėdą ir taip prisidėsime prie sąmoningesnės visuomenės kūrimo“ – teigia gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ vadovė Vesta Auškalnienė

Susipažinti su šeimininkų ieškančiais beglobiais gyvūnais galite ne tik „Tinder“ svetainėje, bet ir apsilankę gyvūnų globos organizacijos „LESĖ“ padaliniuose Vilniuje, Kaune ir Jonavoje. Daugiau informacijos galite rasti interneto svetainėje www.lese.lt.

Save

Save

Save

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: