Kaimo reikalų komitetas Kauno rajone, aptarė svarbius žemės ūkio žinovų rengimo ir pieno ūkio plėtros klausimus (0)

Kaimo reikalų komitetas Kauno rajone, aptarė svarbius žemės ūkio žinovų rengimo ir pieno ūkio plėtros klausimus | Kaimo reikalų komiteto nuotr.

Kaimo reikalų komitetas Kauno rajone, aptarė svarbius žemės ūkio žinovų rengimo ir pieno ūkio plėtros klausimus | Kaimo reikalų komiteto nuotr.

Spalio 5 d., Seimo Kaimo reikalų komitetas, surengė išvažiuojamąjį posėdį į Kauno rajoną, lankėsi Aleksandro Stulginskio universitete ir Žemės ūkio organizacijoje – „Pienas LT“.

Universitete aptarto svarbūs žemės ūkio žinovų rengimo klausimai: žinovų poreikis, valstybės užsakymo žemės ūkio sektoriui formavimas, taip pat galimos priemonės, padėsiančios kaimo vaikams

siekti universitetinio išsilavinimo.

Žemės ūkio organizacija – „Pienas LT“ įkurtas 2008 metais, daugiau kaip 150 pieno gamintojų pastangomis. Organizacija daug investavo į plėtrą, 2016 m. pastatydamas naują pieno perdirbimo įmonę. Šiuo metu organizacija jungia daugiau kaip 200 ūkininkų ir žemės ūkio bendrovių. Įmonė gamina aukštos pridėtinės vertės pieno produktus, kuriuos parduoda daugiau kaip dešimčiai pasaulio šalių.

Organizacija yra atvira ir noriai priima naujus narius. Augant ir stiprėjant, didėja ir jos galia rinkoje, o taip pat ir narių galimybės uždirbti daugiau pajamų.

Save

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: