Seime bus aptarta pabėgėlių integracijos politika (programa, tiesioginė transliacija) (8)

infolex.lt nuotr.

infolex.lt nuotr.

Spalio 9 d., pirmadienį, 9 val. Konstitucijos salėje (Seimo I r.) vyks Žmogaus teisių komiteto rengiama konferencija „Pabėgėliai Šiaurės Europos ir Baltijos šalyse: integracija savivaldybėse“, kurioje bus aptarta pabėgėlių integracijos savivaldybėse geroji patirtis ir pristatyti naujausi prieglobsčio ir pabėgėlių integracijos politikos srities pakeitimai Šiaurės ir Baltijos šalyse.

Konferencijoje sveikinimo žodį tars Seimo narys, Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Valerijus Simulikas. Pranešimus apie viešojo ir privataus sektorių bendradarbiavimą užtikrinant prieglobsčio prašytojų priėmimo sąlygas, apie pabėgėlių integracijos politiką nacionaliniu ir vietos lygmeniu skaitys Lietuvos ir užsienio šalių kviestiniai svečiai iš Norvegijos, Švedijos ir Latvijos. Pranešėjai dalysis šalių patirtimi ir pristatys perspektyvas. Renginyje taip pat bus pristatytas prieglobstį gavusių užsieniečių integracijos politikos įgyvendinimo vertinimas ir integracijos procesų stebėsena, vyks diskusija.

Renginys rengiamas bendradarbiaujant su Šiaurės ministrų tarybos biuru Lietuvoje, Migracijos departamentu prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, Lietuvos socialinių tyrimų centru ir nevyriausybine organizacija „Diversity Development group“.

Konferencijos globėjai – Vidaus reikalų ministerija, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Lietuvos mokslo taryba, Lietuvos savivaldybių asociacija, Jungtinių Tautų vyriausiojo pabėgėlių komisaro biuras (UNHCR) Šiaurės Europai, Lietuvos Raudonasis Kryžius, Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“.

Žiūrėkite tiesioginę konfeencijos transliaciją:

Programa.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: