Koks bus ateities mokytojas? (video) (0)

Ateitiesmokytojas_plakatasLietuvos edukologijos universiteto video projekto „Kuriantys Lietuvą“ dalyviai  dalinasi savo mintimis, koks  yra geriausias ateities mokytojas.  Video projekte dalyvavo Lietuvos mokytojai, dirbantys mokyklose. Šiemet vieniems bus pirmoji mokytojų diena.

Haroldas Maselis – istorijos mokytojas, kuris pradėjo dirbti mokykloje tik šiais metais. 

„Kai girdime pykčio lavinas apie blogą mokyklą, ugdymą, mokytoją, jo atlyginimą, aš noriu girdėti apie gerą mokyklą ir kitus gerus dalykus, kuriuos galime sukurti.

Nuo 5 klasės susižavėjau istorija, vėliau – mokytojo darbu. Nuo 7 klasės įsiliejau į jaunimo organizacijų veiklą, kurioje ugdymas man įgavo naują prasmę. Todėl dabar, sulaukęs 25 metų, norėdamas pokyčių švietime, pats turiu imtis jų ten, kur dar manęs reikia“, – teigia istorijos mokytojas.

Video įrašo dalyviai ragina savo jaunesnius kolegas, studentus, įsilieti į švietimo sūkurį. Būtent jauni mokytojai kurs dabarties ir ateities Lietuvą. „Sustabdžiau save ir paklausiau: kur dar galiu prasmingiau ir naudingiau save realizuoti nei padėdamas augti, realizuoti save kitiems? Kiekvienas turėtume reflektuoti ir prieiti prie savo atsakymo. O aš renkuosi pasinerti į atsakymų paiešką mokykloje“, – kalba Haroldas Maselis.

Kategorijos: Švietimas, Vaizdai ir garsai, Vaizdų aruodai, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: