Gyventojai Vyriausybės nariams išsakė skaudžiausias bėdas (0)

Lietuvos Respublikos Vyriausybė | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Lietuvos Respublikos Vyriausybė | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Siekiant sparčiau spręsti piliečiams rūpimus klausimus ir konkrečias bėdas, ministrai Vyriausybės priimamajame liepos – rugsėjo mėnesiais priėmė per 70 šalies gyventojų.

Žemės ūkio ministrui Broniui Markauskui teko aiškintis dėl nuosavybės teisių į žemę, mišką, vandens telkinius atkūrimą, aptarti matininkų, žemėtvarkininkų darbo kokybės spragas, spręsti namų valdos nustatymo klausimus.

Aplinkos ministras Kęstutis Navickas sulaukė piliečių nusiskundimų dėl aplinkosaugininkų darbo kokybės, nelegalių statybų, mokesčių už atliekų išvežimą ir renovacijos procesų sudėtingumo.

Į Teisingumo ministrę Mildą Vainiutę gyventojai kreipėsi abejodami antstolių darbo kokybe, dėl žmogaus teisių pažeidimų, skundėsi dėl antrinės teisinės pagalbos skyrimo ir netenkinančios jos kokybės, išsakė priekaištus dėl notarų darbo, atskirų teisėjų priimtų sprendimų.

Daugiausia interesantų sulaukė sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Šalies gyventojus domino gydymo įstaigų darbo kokybė, kompensuojamųjų vaistų sąrašo papildymas, retų ligų sąrašo sudarymo principai, medicininės įrangos nuomos, pagalba turintiems priklausomybę nuo alkoholio ir kiti klausimai.

Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis sprendė neįgaliųjų integracijos į darbo rinką problemas, piliečiai skundėsi dėl neišmokėtų atlyginimų, ydingos socialinio būsto skyrimo ir eilių formavimo tvarkos, vaikų namų auklėtinių integracijos į visuomenę, lengvatų neįgaliesiems.

Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas išgirdo priekaištų dėl policijos pareigūnų, valstybės tarnautojų darbo kokybės.

Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonson (Jonsson) aptarė Baltijos cirko problemos, sulaukė pasiūlymų dėl Trijų kryžių kalno rekonstrukcijos, aptarė galimas lengvatos Trakų gyventojams lankantis Trakų salos pilyje.

Ministrų kabineto nariai ir toliau tęs piliečių priėmimą Vyriausybės priimamajame. Paskelbtas naujas Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame  2017 m. spalio-gruodžio mėnesiais grafikas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: