Už ištisinės linijos kirtimą – švelnesnės baudos (0)

pixabay.com nuotr.

pixabay.com nuotr.

Seimas nustatė švelnesnes bausmes vairuotojams už ištisinės linijos kirtimą. Pagal šiuo metu galiojančius reikalavimus už tokį pažeidimą privalomai atimama teisė vairuoti.

Pagal priimtą pataisą, už tokį pažeidimą bus galima atsipirkti ir bauda. Įvažiavimas į priešpriešinio eismo juostą pažeidžiant Kelių eismo taisyklių reikalavimus užtrauks 60–90 eurų baudą. Taip pat nuo vieno iki trijų mėnesių galėtų būti atimta teisė vairuoti.

Jei kelyje sukeliama pavojinga situacija bauda siektų 170–230 eurų, o teisės vairuoti neturintiems asmenims – iki 300–600 eurų.

Pataisų autoriai teigė, kad bausmė už tokį pažeidimą yra per griežta. Vien per sausį pažeidėjų, kurie buvo priversti atsisveikinti su vairuotojų pažymėjimais, buvo 143.

Tuo metu policijos atstovai sako, kad tam tikromis aplinkybėmis pažeidus Kelių eismo taisykles vairuotojo pažymėjai bus atimami privalomai.

Remiantis statistika, šiais metais šalies keliuose priešpriešinių susidūrimų metu žuvo 25 žmonės, sužeista 315 žmonių. Per nepilnus devynis mėnesius įvyko 504 priešpriešiniai susidūrimai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: