Rinkimus į Vokietijos Bundestagą laimėjo A. Merkel partija (video) (15)

Angela Merkel | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Angela Merkel | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Rugsėjo 24 d. rinkimus į Vokietijos parlamentą – Bundestagą laimėjo Krikščionys demokratų sąjunga ir  Krikščionių socialinė sąjunga (CDU ir CSU), kuriai vadovauja dabartinė kanclerė Angela Merkel. Už juos balsavo trečdalis vokiečių.  Antri liko socialdemokratai (SPD), kurie surinko tik penktadalį balsų, daug mažiau nei buvo tikėtasi. Trečia vieta atiteko pirmą kartą į Bundestagą patekusiems taip vadinamiems radikaliems dešiniesiems – „Alternatyva Vokietijai“ (AfD), kuri vietoj anksčiau turėtų 3 vietų Bundestage dabar turės net 94 vietas iš 709!

Rinkimuose balsavo daugiau nei per praėjusius rinkimus – apie 75 nuošimčiai rinkėjų. Vokietijoje balso teisę turi 61,5 mln. žmonių.

Šiuose Bundstago rinkimuose  A. Merkel Krikščionių demokratų sąjunga (CDU) ir jai artima Krikščionių socialinė sąjunga (CSU) pasirodė prasčiausiai nuo pat 1949 metų, kai pirmą kartą po Antrojo pasaulinio karo buvo surengti nacionaliniai rinkimai.

Martino Šulco (Martin Schulz) vadovaujamiems socialdemokratams šių rinkimų rezultatai taip pat yra patys prasčiausi nuo 1949 m. Socialdemokratai pareiškė Bundestage liksiantys opozicijoje.

www.wallstreet-online.de nuotr.

www.wallstreet-online.de nuotr.

Didžiosios Vokietijos partijos ir jų laimėtos vietos Bundestage:

 1. Vokietijos krikščionių demokratų sąjunga (CDU), Angela Merkel
  Krikščionių socialinė sąjunga (CSU), Horstas Zehoferis (Horst Seehofer) – 246 vietos Bundestage.
 2. Vokietijos socialdemokratų partija (SPD), Martinas Šulcas (Martin Schulz) – 153 vietos.
 3. Alternatyva Vokietijai (AfD), Frauke Petry ir Jorgas Meutenas (Jörg Meuthen) – 94 vietos.
 4. Laisvoji demokratų partija (FDP), Kristijanas Lindneris (Christian Lindner) – 80 vietų.
 5. Kairiųjų partija (Die Linke), Katja Kiping (Katja Kipping) ir Bernardas Rieksingeris (Bernd Riexinger) – 69 vietos.
 6. Aljansas ’90/Žalieji (BÜ/90), Simone Peter ir Džemas Ozdemiras (Cem Özdemir) – 67 vietos.
Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

15 komentarų

 1. Kam klaidinat:

  nieko ji nelaimėjo. Ji tik gavo daugiausia mandatų. Jei būtų gavusi 50+1% tada būtų laimėjusi.

 2. Skalvis:

  Rezultatas idealus: ant vienos rankos pirštų suskaičiuotum kieno pasaulyje dar biudžetas pliusinis! Tai tęsis. Kad Alternatyva 3-čioj vietoj irgi puiku, nes vokiečiai parodė, kad nėra asilai ir išnaudojami iki užsilenkimo nesileis. Kad Alternatyva ne valdžioj – visų geriausia, nes mes puikiai žinom , ką reiškia turėti š. Korėjos stiliaus patriot-idiotus valdžioje. Apie socialistus net neverta kalbėti, nes jų vadas net du kartus per vidurinės mokyklos baigiamuosius egzus susimovė, tai net vidurinės ir nebaigė – sumaus bet ką.

  • Pikc:

   Rinkimų rezultatai ir AfD procentai rodo, kad, vaizdžiai tariant, “ligonis vis dar sunkiai serga, bet jau yra remisijos požymių”. O “mūsų” valdžioje patriotai nebent Nepriklausomoje (tarpukario) Lietuvoje buvo, tad tokie pašūkavimai tiesiog negudrūs. 😉

 3. Tvankstas:

  Už ką gi balsavo Vokietija ?
  87,4 % balsavo už esamą tvarką – daugiau pabėgėlių Vokietijai, daugiau remti euro gelbėjimą, daugiau genderizmo, daugiau islamizacijos,…
  Išskyrus AfD, visos partijos rinkiminėse kalbose kalbėjo – daugiau, labiau, geriau,…
  Pagal A. Merkel skelbtus planus dėl pabėgėlių, tai programą įgyvendinti kitais metais bus reikalinga 96 mlrd. eurų – tai bus paslėpta per daugybę ministerijų, įstaigų, bet tikrovė bus tokia.
  Dėl šeimų susijungimo turi atvykti 2018 m. bent 400 tūkst. naujų žmonių, tikrovėje tai turėtų būti bent 2 mln., bet tai nusitęs iki sekančių rinkimų.
  Šiuo metu Vokietijoje pabėgėlių ir nelegalių imigrantų yra 1,5 mln., visos partijos (išskyrus AfD) yra už nelegalų legalizavimą.
  87,4 % Vokietijos balsuotojų yra už multi – kulti praturtinimą :
  – vagystes,
  – plėšimus,
  – muštynes,
  – žudymus,
  – teroro aktus,
  – seksualinius priekabiavimus, gnaibymus,
  – prievartavimus,
  – mažamečių mergaičių ir berniukų išžaginimą,
  – onanizavimąsi ir šikimą miestų baseinuose darant selfius,
  – grąsinimus nužudyti pasisakančius prieš pabėgėlius, prieš islamo agresiją,
  tęsti galima ilgai.
  Skaičiai nedaug bus pasikeitę, nes tai iš apklausų po rinkimų ir skelbti po vidurnakčio :
  -už AfD rytų Vokietijoje balsavo 24 % vyrų ir 17 % moterų, vakarų Vokietijoje – 13 % ir 7 %.
  Kiek tenka suprasti, Vokietijos moterys vis dar viliasi susirasti boytoy tarp pabėgėlių, ypač pagyvenę cukrinės mamytės, o pensininkės trykšta noru būti bent 89 metų būti išprievartautos trijų eiklių dvidešimtmečių.
  Vokietijos kultūrinis praturtinimas dar tik įsivažiuoja.

  • Kemblys:

   Tvankstas:
   ,,Kiek tenka suprasti, Vokietijos moterys vis dar viliasi susirasti boytoy tarp pabėgėlių, ypač pagyvenę cukrinės mamytės, o pensininkės trykšta noru būti bent 89 metų būti išprievartautos trijų eiklių dvidešimtmečių.”

   Rašinėk savo išmintį kur nors Delfyje…

   • Tvankstas:

    Tokių pasakymų, ir ne vieną, teko skaityti Vokietijos portaluose pačių vokiečių parašytų.
    Tarp kitko, politika remiasi instinktais.
    Prisiminkime A.M. Pavilionienę, Lietuvos feministę, šiandien kaip cukrinė mamytė skrenda į Egiptą pas savo boytoy.
    Apie tokias feministes ir jų Mbimbas esu pakankamai daug apšviestas per prievartą, pilna to gero gerbiamoje MIPP, nesuprantu, kas Kembrį užgauna, kad negali būti cukriniu dieduku su šokoladuke po pažąstimi, mažai dar suprogresavus Lietuva, nepriima tokių aistros pasireiškimų – diedukas kaime įsitaisė nigerietę, ar kad šventas europinės civilizacijos paslaptis lovose atskleidžiu kaip kavagėrį ?

 4. Tvankstas:

  Kokia ateitis AfD Bundestage ?
  Negalutiniais duomenimis gavo 94 vietas iš 709.
  Šiandien ryte tik prasidėjus AfD spaudos konferencijai, viena iš vadovių Frauke Petry pareiškė, kad išstoja iš AfD koalicijos Bundestage, pasitraukia iš judėjimo veiklos.
  B.H’o’cke (vienas iš lyderių) dar prieš rinkimus sakė, kad judėjimas skaldysis po rinkimų ir sekančius rinkimus 2021 m. (ar anksčiau) jei pasieks 50 narių, ištikimų AfD, tai bus gerai.
  Vienas AfD įkūrėjų B. Lucke yra palikęs judėjimą, bet dar daug likusių lukistų stengsis būti pasirausiančiomis žiurkėmis.
  Bus sužlugdomi glaubos (lobby) dovanomis ir vakarienėmis restoranuose, jei nesutiks, bus šantažuojami šmeižtais, tam dirbs visa politiškai korektiška Vokietijos MIPP.
  Sisteminių partijų plepiai sutartinai skelbia, kad sekančiuose rinkimuose reikia sugniuždyti AfD, kad jokiu būdu nepasiektų 5 % slenksčio į Bundestagą.

 5. Tvankstas:

  Visos tos RB buvo komunistinės teroristinės grupės, laikomos trockistinėmis – maoistinėmis, bet neabejotina, kad buvo ir Maskvos ranka.
  Žymiausias raudonasis teroristas Daniel Kohn Benditt buvo EP nariu 1994-2014.
  Kitas RB narys Joschka Fischer yra nufotografuotas kaip metantis sprogstamą užtaisą, bet tai nesukliudė teroristui prieš Vokietiją tapti Vokietijos užsienio reikalų ministru.

 6. S:

  AfD neblogai. O kiek NPD surinko? Įdėkit nuorodą į pilnus rezultatus, jei kas pamatysit.

  • Tvankstas:

   NPD surinko 0,4%.
   Teko skaityti balsų skaičiuotojo iš Sachsen – Anhalt ( Magdeburg) pasisakymą : 2016 m. kovo mėn. landtago rinkimuose AfD surinko 27 %, NPD 3 %, o dabar 24 ir 0,5 %. Jis negali suprasti, kodėl taip sumažėjo, kai aplinkui žmonės vis garsiau pasisako savo nepasitenkinimą merkelizmu.
   Visa tai smulkmė.
   Pasirodo, Frauke Petry (AfD) išėjusi iš AfD 25.09.2017 ryte po kelių minučių prasidėjus spaudos konferencijai, jau nuo 2017 m. sausio mėnesio vedė slaptas derybas su A.Merkel / CDU, šiai akimirkai teko skaityti, kad jau 9 naujai išrinkti Bundestago nariai iš AfD yra išėję kartu iš partijos.
   Kiek tenka suprasti, tai Vokietijos saugumas padarė gerą infiltracinį darbą, kad F. Petry ir Co. surinktų nepatenkintųjų balsus ir perbėgtų į CDU.
   Tikėtina, kad perbėgėlių susidarys bent 30, jei ne 40 ar 50.
   Gaunasi šiuo metu, kad reikalinga koalicija CDU/CSU (246) su FDP (80) ir Žaliaisiais (67) – Jamaica koalicija, jau praminta Germaica.
   Su F.Petry perbėgėliais ( jų reikia bent 28), užtenka CDU/CSU, FDP ir perbėgėliai 28 – gaunasi 354 balsai 709 vietų Bundestage.
   Va čia tai triukas su Vokietijos saugumo infiltraciniu darbui A. Merkel kancleriavimui iki gyvos galvos.

   • S:

    Dėkui. Šiaip tai mačiau tokias žinias, kad kai kurie balsų skaičiuotojai prieš pat rinkimus viešai gyrėsi, kad AfD balsus padarys negaliojančiais (“invalid”) ir kitus skaičiuotojus ragino taip daryt. Galėjo kažkiek nusukti, bet nemanau, kad tai didele apimtim įmanoma, nes gi ir kiti prižiūri tą skaičiavimą.

    Dėl to saugumo darbo ir infiltravimo labai įdomu, tuoj pamatysim. Nebus taip lengva Merkelei prasisukt. Dabar CSU pareikalavo “lubų” pabėgėlių skaičiui, tada žalieji atpultų. O jeigu panaudos perbėgėlius, kad įteisintų nelegalią migraciją, tai tie visi infiltratoriai iškart atpuola ir nuo jų ateičiai bus apsivalyta. Tada visiem bus viskas aišku, ir toliau AfD balsų daugės jau be jokių įkištų infiltratorių. Žinoma, kad valdanti sistema dabar gali griebtis bet kokio šiaudo, todėl gali būti visko. Bet kokiu atveju, pagaliau tiems išdavikams iškilo sunkumai, reikia tikėtis kad prasidės rimtos permainos…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: