Seime bus pristatyta paroda, skirta Europos kalbų dienai paminėti (0)

Europos kalbu diena2017_logoRugsėjo 26 d., antradienį, 12 val. Europos informacijos biure (Seimo III rūmai) bus pristatyta vaikų piešinių  paroda „Europa ir daugiakalbystė“, skirta Europos kalbų dienai paminėti. Parodą atvers Kultūros komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis, kuris apdovanos geriausių darbų autorius renginio globėjo Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio vardinėmis padėkomis.

Parodoje eksponuojami vaikų piešinių konkurso, skirto Europos kalbų dienai paminėti, laimėtojų darbai. Piešiniuose atsispindi, kaip vaikai ir jaunuoliai suvokia, vertina, kūrybiškai geba perteikti savo požiūrį į skirtingas Europos kalbas ir kultūras.

Piešinių konkursą „Europa ir daugiakalbystė“ organizavo Valstybės institucijų kalbų centras kartu su Lietuvos vaikų ir jaunimo centru. Konkurse dalyvavo daugiau kaip penki šimtai 3–19 m. amžiaus vaikų ir jaunuolių.

Paroda Lietuvos laisvės gynėjų galerijoje (Seimo I rūmai) bus eksponuojama iki spalio 2 d. Ją apžiūrėti galima penktadieniais atvirų durų valandų metu nuo 11 iki 15 val.

Europos Tarybos iniciatyva nuo 2001 metų Europos kalbų diena švenčiama kasmet rugsėjo 26 dieną. Ji skirta šviesti visuomenę Europos daugiakalbystės klausimais, puoselėti kultūrų ir kalbų įvairovę ir skatinti visus mokytis kalbų mokyklose, universitetuose ir vėliau, juos baigus.

Kategorijos: Kalba, Kultūra, Kultūros politika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: