Socialdemokratai priminė savo Seimo nariams, kad jie vis dar partiniai (0)

Gintautas Paluckas | Alkas.lt koliažas

Gintautas Paluckas | Alkas.lt koliažas

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) prezidiumas nusprendė pamokyti prie Seimo kėdžių priaugusius savo Seimo narius ir priminė, kad jie Seime atstovauja ne patys save o ir juos delegavusią partiją… Rugsėjo 14 d. LSDP prezidiumas priėmė nutarimą uždrausti savo Seimo nariams pasirašyti susitarimą su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija dėl bendro darbo, tol kol partijos taryba neapsispręs dėl pasitraukimo ar pasilikimo iš valdančioje koalicijoje.

Už tai, kad socialdemokratų frakcija Seime galėtų pradėti tartis dėl bendro darbo su LVŽS frakcija, balsavo 8 LSDP prezidiumo nariai, kad jokie svarstymai nebūtų pradėti pasisakė 25 prezidiumo nariai.

„Tas susitarimas bus svarstomas tik tuomet, kai bus priimtas galutinis sprendimas dėl koalicijos“, – pareiškė partijos LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas.

LSDP pirmininkas G. Paluckas ir dauguma LSDP skyrių pasisako už siūlymą trauktis iš valdančiosios koalicijos, bet LSDP atstovai Vyriausybėje ir Seime jokiu būdu nenori trauktis iš valdančiosios koalicijos.

Alkas.lt duomenimis šiuo metu iš 60-ties LSDP skyrių 42 skyriai pasisako už socialdemokratų pasitraukimą iš valdančiosios koalicijos, 6 skyriai siūlo peržiūrėti koalicijos sutartį, 7 skyriai sutinka, kad LSDP liktų valdančiojoje daugumoje.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: