Socialdemokratai kreipėsi į Etikos ir procedūrų komisiją dėl V. Pranckiečio elgesio (video) (0)

Viktoras Pranckietis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Viktoras Pranckietis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Rugsėjo 5 d., Marijampolėje viešėjęs Seimo pirmininkas V. Pranckietis, savo pokalbyje su laikinąja Marijampolės mere, socialdemokrate Irena Lunskiene, susiejo LSDP Marijampolės skyriaus sprendimą trauktis iš susitarimo su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) ir Vyriausybės paramą savivaldybės sumanymams.

Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP), pirmadienį, kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją dėl Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio elgesio. Socialdemokratai prašo įvertinti, ar parlamento vadovas nedarė spaudimo Marijampolės savivaldybės vadovams.

Rugsėjo 11 dienos duomenimis, dėl šio reikalo savo nuomonę jau pareiškė 51 skyrius iš 60. Iš jų 38 skyriai siūlo partijai trauktis iš partijų sąjungos, 7 norėtų persiderėti dėl partijų sąjungos sutarties, dar 6 siūlo toliau dirbti sąjungoje.

Seimo Pirmininkas V. Pranckietis „Žinių radijo“ laidoje pripažino klausęs, kaip Marijampolės savivaldybė tikisi Vyriausybės palaikymo dėl įvairių sumanymų, jeigu skyrius siūlo trauktis iš sąjungos su LVŽS. Jis teigė, kad Vyriausybei renkantis, kurių savivaldybių sumanymus remti, sprendimas dėl partijų susitarimo, gali turėti įtakos.

Interviu V. Pranckietis teigė: „Vakar buvau Marijampolėje ir paklausiau laikinosios merės, kaip balsavo, žinodamas, kaip jie balsavo. Gerbiama merė man atsakė – „taip balsavome, kad mūsų partija išeitų iš sąjungos su LVŽS“. Tuomet ir paklausiau – „kaip jūs ruošiatės bendradarbiauti ateityje, kaip jūs tikitės Vyriausybės palaikymo dėl savo darbų, jeigu jūs norite išeiti iš tos sąjungos? Aš nešantažavau. Aš visiems tą patį garsiai sakau. Jeigu bendradarbiavimas yra ne vienpusis reikalas, tai yra abiejų pusių darbas. Manau, kad mes turėtume pagalvoti apie visus dalykus“, – sakė Seimo Pirmininkas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: