Prezidentė susitiks su Seimo valdyba (0)

Dalia Grybauskaitė | lrp.lt nuotr.

Dalia Grybauskaitė | lrp.lt nuotr.

Rugsėjo 8 d.,  penktadienį,10 val. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė  prieš artėjančią Seimo rudens sesiją susitiks su Seimo valdyba ir aptars svarbiausius darbus valstybei ir žmonėms. Prezidentė nuosekliai laikosi tradicijos du kartus per metus prieš rudens ir pavasario sesijas susitikti su Seimo vadovybe.

Prezidentė išskiria kelias sritis, kur reikia didžiausio susitelkimo: priimti socialiai orientuotą ir saugumą užtikrinantį biudžetą, įgyvendinti struktūrines reformas, stiprinti antikorupcines iniciatyvas.

Prezidentė yra pateikusi 7 iniciatyvas, ypač svarbius skaidrumo didinimui, šalies konkurencingumo užtikrinimui. Šiuo metu Seimui jau pateiktos įstatymo pataisos dėl adekvačios atsakomybės už neteisėtą praturtėjimą, korupcinius nusikaltimus. Prezidentė praėjusią savaitę taip pat inicijavo valstybės ekonominei raidai ypač svarbią profesinio mokymo pertvarką.

Seimo politinės valios laukia dar pavasario sesijoje teiktos Prezidentės iniciatyvos dėl Registrų centro pertvarkos, taip pat dėl galimybės nuteisti užsienyje besislapstančius nusikaltėlius už akių, atsakomybės griežtinimo vengiantiems mokėti mokesčius bei gyventojų turto deklaravimo įstatymo pataisų, kurios išplečia turto deklaracijas turinčių pateikti asmenų ratą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: