„Pokalbiai su Audriu Antanaičiu“: Valentinas Mazuronis – šiandien ES nepajėgi keistis (video) (10)

Valentinas Mazuronis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Valentinas Mazuronis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Europos parlamento narys Valentinas Mazuronis sako, jog Europos Sąjungos krizė yra akivaizdi. Tačiau baisiausia – ne krizė, o tai, kad nesimato, kaip tą krizę galima įveikti. O jei net ir matytųsi – akivaizdžiai nėra politinės valios ką nors keisti.

Pasak europarlamentaro, ES viršūnėlė saugo savo privilegijas ir stengiasi išlaikyti esamą padėtį. O tuo tarpu pasaulis žengia pirmyn (ar atgal), todėl ta padėtis tokia išlikti paprasčiausiai negali.

Valentiną Mazuronį kalbino Audrys Antanaitis. Filmavo Arūnas Sartanavičius.

Kategorijos: Alko radijas, Pokalbiai su Audriu Antanaičiu, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

10 komentarų

 1. Tvankstas:

  Pokalbio vertė – pasiklausyti politinių svyravimų, jokių savų minčių, jokių savų idėjų, vien pasibėdavojimas. Politikos eilinio, mokančio gyventi, pasiekusio ‘išrinktojo aristokrato’ (J.J. Rousseau) nerūpestingą gyvenimą, kalbančio aptakiai, kad ‘tik ko neatsitiktų’, kad sau nepakenkti.
  Kas gali keistis ES, jei viskam viską įsakinėja 147 tarptautinių monopolijų glauba (lobby), kurios apmokama virš 30 tūkst. klapčiukų, kurie turi apdoroti 751 europarlamentarą – sėdėti vakarais restoranuose, valgydinti, girdyti (Goodwil išlaidos), mandagiai priminti, jei ponas parlamentaras balsuos už mūsų ‘bendrą projektą’, tai mes padėsime būti išrinktam sekančiai kadencijai ir t.t. ir pan.
  1 europarlamentarui tenka vos 40 glaubių (lobistų), o darbo dienų vakarų vos 5, tiesa, penktadieniais tik skubos ir išimtinumo tvarka.
  Kas per asmenybės valdo ES ?
  Pradėkime nuo EK pirmininko Žano Klodo Junkerio (Jean-Claude Juncker), kuris buvo Liuksemburgo finansų ministru 1989-95 metais, premjeru 1995-2013, o nuo 2014.11.01 Europos Komisijos pirmininku.
  Jo ministravimo ir premjeravimo metu Liuksemburgas išsivystė į ‘mokesčių rojų’, kur tarptautinės monopolijos pabėga nuo mokesčių mokėjimų savo veiklos valstybėse (pvz. Liuksemburge registruota ZXC monopolija vykdo verslą Lietuvoje, joje gauna visas lengvatas, juokingus pinigus moka Liuksemburgui, ir 100 mln. apyvarta Lietuvoje, o mokesčių temokama 0 eurų Lietuvoje ir 2000 (du tūkst.) eurų Liuksemburge.
  Ir štai dabar mokesčių slėpimo lapinas staiga paskiriamas EK pirmininku (garsėjantis dar ir viešu ir atviru girtuokliavimu) ir kovai su mokesčių slėpimu ES. Geras anekdotas.
  Žvelkime toliau į ES vadovus.
  D. Tusko pavaduotojas nyderlandas Frans Timmermans – nesugebėjo vertinti blaiviai padėties, pasiuntė lėktuvą su 298 žmonėmis į mirtį dėl jo nerangumo ir štai – pyst – D. Tusko pavaduotojas.
  Dar vienas ES komisaras V. Dombrovskis – negi stogo nukritimas ant žmonių galvų Rygos ‘Maxima’ parduotuvėje buvo jam praeinamasis balas į ES komisaro pareigas ?
  Kaip gali tokie trys geri ir gražūs vyrai vadovauti ES, kur gali nuvesti ? Į dar didesnes masines nelaimes, kaip matome kasdien ir vis didėjančiu mastu artėjančią ES katastrofą ?
  Kokie vadovai, kokie pataikaujantys europarlamentarai, tokia ir dabartis, ir ateitis – ‘naktis tamsi, kumelė juoda, ar tik ne velnias neša ?’

 2. Tvankstas:

  Gerb. V. Mazuroniui :
  galima pasiieškoti internete, pvz. Youtube įrašius ‘george soros steve croft’ ar ‘soros nazi’, sužinosite labai nuoširdžius G. Soros prisipažinimus apie 1944 metus, kai jis 14 metų būdamas, esesininko uniformą vilkėdamas konfiskavo Budapešto ž..ų turtą, pasakoja labai linksmai, tuos laikus vadina ‘laimingu laiku’, o patirtį vėlgi giria, paaiškina, kad tai atlikdamas numatė gerokai į priekį.
  Žinant, kad šiandienos intelektualai Europoje ir Lietuvoje dievina G. Soros (rugsėjo 8-9 dienomis Birštone vyks jų šabašas), taip pat ir europarlamentarų dauguma, nesunku suprasti, kad kuriamas IV (euro)reichas ir kokiame akligatvyje atsidūrė jo architektai, įskaitant ir europarlamentarus (su kuo Jūs, gerb. V. Mazuroni), ir daugumos ES valstybių vyriausybes (tame tarpe ir Lietuvos).

  Heil Soros ! – tokios turi skambėti jam džiaugsmo odės ir plakatas per visą sieną susirinkimų salėje už pasisakančiųjų nugarų :

  “I’m a God, I created Everything, I control America and Hillary Clinton.”

 3. Visos tos problemos, kurias mini Mazuronis, yra neišvengiamos esant demokratinių santykių sąrangos struktūrai, kokia ir yra ES. Mazuroniui, kaip statybos specialistui, atrodo, kad ES “statyba” turi vykti pagal iš anksto sudėliotą projektą. Jokios demokratijos elementų projekte neturėtų būti. Tačiau su ES yra kitaip, joje visi santykiai ir jų vyksmas yra demokratinis – nenuspėjamas, nuolant kintantis, demokratiškai kuriamas, žodžiu, pati demokratija dar yra demokratijoje. Šis procesas tipologiškai tapatus meninio kūrinio radimosi procesui. Taigi Mazuronio pasamprotavimai dėl procesų, santykių pačioje ES teverti bobutės pabėdavojimų.

 4. lyvis:

  Allas garbina lietuvos stribus. livis

 5. Tvankstas:

  Siaubas ateina !
  AfD Vokietijoje renka pagal TV ARD1 (oficialioji politiškai korektiška propagandos TV) apklausą 38-40 % rinkėjų balsų ir kasdien kyla.
  Rugsėjo 24 dieną, tiksliau 25-osios naktį, gali paaiškėti, kad surinks ir 51 %.
  Mano širdies ir dvasios atgaiva yra skaityti AfD pasisakymus, ekonominę ir kitas nuostatas.
  Pagaliau gal Vokietija nustos būti melžiama, susigrąžins markę ir kitoms šalims pasiūlys sugrįžti prie savų pinigų. Teks išmokti sąžiningai dirbti ir užsidirbti, bet ne graužti Vokietiją dėl išmokų.
  Pagaliau sugrįš Vokietija prie šeimos ir vaikų, bet ne LGBT ir socialinių parazitų aukštinimo.
  Masinė deportacija 1 mln. pašalpų reikalautojų atstatys Vokietijai ramybę nuo nesibaigiančio multi – kulti karnavalo : teroro aktai, papjovimai peiliais, suspardymai, išprievartavimai, plėšimai, vagystės,…
  G.Soros ruošiama terorizmo organizuotojo titulas ir turto konfiskacija JAV.
  A. Merkel ruošiama apkalta Bundestage dėl Vokietijos išdavystės – pabėgėlių politikos ir euro gelbėjimo.
  Kokios malonios naujienos sorosininkų šabašo Birštone proga.

  Gerb. V. Mazuroni, ar ne malonus cunami atslenka ?

 6. Tvankstas:

  Gerb. V. Mazuroni,
  labai puiki kalba, kurią pasakė Čekijos prezidentas dr. Vaclav Klaus 2017.09.09 Niurnberge AfD susirinkime ‘Deutsche, wann wacht ihr endlich auf ?!’ (Vokiečiai, kada jūs nubusite pagaliau).

  Kreipiuosi į Alko redakcija – ar nevertėtų tą kalbą išversti ir atspausdinti lietuviškai ?

 7. Tvankstas:

  Šiandien mūšis už Europą, už Europos civilizaciją vyksta Vokietijoje ir tai lemiamas mūšis prieš islamizaciją, genderizmą.
  ES yra erkė ant Vokietijos kūno, siurbianti kraują ir leidžianti politinio korektiškumo korupcijos nuodus, žinoma, tuo siurbimu suinteresuotas politinis elitas pietų ir rytų Europoje, puikiai savo parazitavimu klestintis.
  ES yra ant subyrėjimo ribos, nes tokie samdytų beraščių kvailiojimai Europos Parlamente užsmaugė žmones visose be išimties ES šalyse.
  Priešiškumas su Rusija yra dirbtinai isteriškai iškeltas, NATO yra pakankamas skydas Europos šalių saugumui. JAV karinės išlaidos siekia 600 mlrd. dolerių, ES šalių 300 mlrd. dolerių (perskaičiavus iš eurų), o Rusijos net apie 70,0 mlrd. dolerių, skirtumas 13 kartų. Tik MIPP dėka galima pūsti pavojus iš Rusijos, paslepiant islamizaciją ir genderizaciją ES, žmogaus teisių išnykimą, cenzūrą, politinius susidorojimus ir mirties eskadronų (antifa ir pan.) steigimą gąsdinti ir pašalinti kitaminčius – sumušti, suluošinti, užmušti.
  Rusija taip pat priklauso Europos krikščioniškai civilizacijai ir Europos taiki ateitis priklauso visų Europos šalių bendroms pastangoms, bet ne susipriešinimui.
  Būsiu užsipultas dėl Krymo, bet tai turi būti priimtas bendras Europos sprendimas, žinant istoriją ir realijas – Rusija atsikariavo iš Turkijos (osmanų) 1783 m., 1954 m. N. Chruščiovas vienasmeniškai perrašė Ukrainai. Trys pusės – Rusija, Ukraina, Krymo totoriai (Turkija) – bus patenkintos tik gavę didžiausią įmanomą naudą. Taikos derybose turi būti Krymas padalintas su nuostoliais visoms trims suinteresuotoms šalims – šiaurinė dalis su Simferopoliu atitekti Ukrainai, pietinė su Sevastopoliu, Jalta, Kerče – Rusijai ir su tankiau gyvenama totorių dalimi gali tapti ir atskira valstybe, turinčia sienas su Ukraina ir Rusija ir turinti išėjimą į Juodąją jūrą su uostu (galima naujo uosto statyba). Gali būti, kad Totorių valstybė (gal būt su sostine Simferopoliu) išvis perskirtų Ukrainą ir Rusiją Kryme, o totorių perkraustymo į jų naują valstybę išlaidas ir įsikūrimą apmokėtų Europos valstybės, įskaitant Rusiją ir Ukrainą.
  Kam reikalinga ES ir jos organas EP, kuriame priimami įstatymai ir nutarimai, visiškai prieštaraujantys žmogaus teisėms, Konstitucijoms ir ES sutarčiai, kur net niekada nebuvo paminėta privalomas genderizmas ir islamizacija ES, nepaklususioms valstybėms prieš šiuos grubus EP pažeidimus vyksta atviri grasinimai susidoroti sankcijomis ?
  ES yra smirdantis sifilitinis politinio korektiškumo lavonas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: