Lietuvos pensininkų įspūdžiai iš Ukrainos: Už pergalę daug svarbesnė taika (0)

Varžybų laimėtojai | Rengėjų nuotr.

Varžybų laimėtojai | Rengėjų nuotr.

Veiklūs Druskininkų pensininkai ką tik sugrįžo iš Ukrainos, Lucko miesto, istorinės pietinės LDK sostinės. Čia vyko pirmoji Ukrainos Respublikos pensinriada, kuri buvo ypatingai įspūdinga. 18 komandų, virš 500 dalyvių, Ukrainos Rados globa. Kaip įvertino  rengėjai – Mažoji Olimpiada.

O ką Druskininkų pensininkai? Vertinkite patys! 14-ka įvairiausių taurumo laimėjimai 12-oje sporto rungčių. „Nesinori girtis. Norisi paklausti, ar mūsų

miestas turi sėkmingesnių komandų?“ – klausė komandos vadovas Jonas Burokas. Druskininkų pensininkų pasiekimai kalba patys už save. Sėkmingai pasirodyti nesutrukdė net protų mūšis vietine kalba.

„Pabrėžčiau tris didžiausius pasiekimus: Vytautas Lastovka – iškovoti trys apdovanojimai – tai pats didžiausiais įnašas į komandos kraitį – ir piniginė parama. Mes labai laukiame tokių žmonių, – pasakojo J. Burokas. – Trečia vieta proto žaidime – „Protų mūšis“. G. Grigelio vadovaujama 4 asmenų grupė, tik 5:4 pusfinalyje nusileido Kijevo protinguoliams. Kova vyko ukrainiečių kalba, todėl mums buvo ypatingai sunku.“

Rungtynėse – neišdildomas geros nuotaikos užtaisas

Rugpjūčio 24 d. minima Ukrainos nepriklausomybės diena. „Tai ką mes pamatėme ir pajautėme, žodžiais aprašyti neįmanoma. Linkiu visiems šią diena važiuoti į Ukrainą. Gausite tokį geros nuotaikos užtaisą, kad pajaunėsite ir prailginsite savo gyvenimą“, – įspūdžiais dalinosi J. Burokas.

Druskininkų pensininkai | Rengėjų nuotr.

Druskininkų pensininkai | Rengėjų nuotr.

Burokas taip pat dalyvavęs rungtyse, 60 metrų bėgime savo priešininkui pralaimėjo tik dviem šimtosiomis sekundės dalimis. „Bet žinote, ką jis man pasakė? Atiduočiau viską – apdovanojimą, pergalę, net gyvybę, kad tik žemėje įsivyrautų taika. Jo anūkas – Ukrainos kariuomenės savanoris. Mes nekariaujame, bet ir mums suprantama jo širdgėla. Visi mes tėvai ir seneliai“, – jautria istorija pasidalino J. Burokas.

Ateities tikslams įgyvendinti – reikalinga piniginė parama

Kaip sakė komandos treneris A. Putys: „Nors mūsų buvo tik 9 sportininkai, sėkmingai parinkome visiems rungtis. Labai džiaugiuosi visų komandos narių sėkme.“

Spalį vyks 3-oji Druskininkų atviroji pensinriada. „Galėtume pakviesti draugus iš įvairių šalių. Bet amžina kliūtis – pinigų trūkumas. Labai norėtųsi, kad miesto verslininkai, šį gražų sumanymą paremtų pinigėliais. Tapti šio renginio globėjais, kviečiami ir seimo nariai. Paskubėkite, nes vienas Ukrainos Rados tarėjas, jau pretenduoja į šią vietą.“

Sekantis iššūkis – tai 10-oji pensinriada, vyksianti 2018 m. gegužę, Katovicose, Lenkijoje. Laukia labai rimtas iššūkis – dalyvaus virš trijų tūkstančių dalyvių. Druskininkiečiai pensininkai savo tarpe turi sporto meistrų, Lietuvos ir Europos čempionų. Sėkmingam varžymuisi, labiausiai trūksta vieno – pinigėlių. Norintys mus paremti – labai laukiami. Visiems remėjams būsime labai dėkingi.

Save

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Kelionės, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: