Lietuvos paviljonas „EXPO 2017“ parodoje – siekia tapti mėgstamiausiu (0)

Lietuvos paviljonas „EXPO 2017“ parodoje – tarp pretendentų tapti žiūrovų mėgstamiausiu | Rengėjų nuotr.

Lietuvos paviljonas „EXPO 2017“ parodoje – tarp pretendentų tapti žiūrovų mėgstamiausiu | Rengėjų nuotr.

Tarp siekiančių tapti žiūrovų mėgstamiausiu tarptautinės parodos „EXPO 2017“, kuri vyksta Kazachstano sostinėje Astanoje, paviljonų dvidešimtuką, įtrauktas ir Lietuvos paviljonas. Kam atiteks laimėjimas, lems internautų balsai. Prie mūsų šalies paviljono sėkmės galima prisidėti balsuojant ČIA. Balsuoti galima kartą per dieną iš vieno kompiuterio. Balsavimas baigsis rugpjūčio 31 d.

„EXPO 2017“ parodoje dalyvauja 115 valstybių ir 22 tarptautinės įmonės. Į minėtąjį dvidešimtuką Lietuva atrinkta kartu su JAV, Rusija, Vokietija, Jungtine Karalyste, Prancūzija, Malaizija, Pietų Korėja, Turkija, Jungtiniais Arabų Emyratais, Austrija, Pakistanu, Monaku, Tailandu, Singapūru, Izraeliu, Kataru, Šveicarija, Baltarusija ir Olandija.

„Itin džiugu, kad patekome į pretendentų sąrašą, nes į jį neįtrauktos tokios valstybės, kaip Kinija, Japonija, Italija ar Indija“, – sako Lietuvos parodos komisaras, Aplinkos ministerijos Parodų skyriaus vedėjas Romas Jankauskas. Mūsų šalies paroda įrengta laikantis „EXPO 2017“ pagrindinės temos, kuria buvo pasirinkta ateities energija. Pagal architekto Martyno Valevičiaus sumanymą, lankytojai kviečiami į lazerio šerdį.

Populiariausių ir geriausių paviljonų tarptautinėse „EXPO“ parodose rinkimus, jau ketvirtą kartą rengia žurnalas – „Exhibitor“. Artimiausiu metu jis paskelbs savo sprendimus ir dėl kitų laimėjimų: geriausio paviljono, geriausio eksterjero, geriausio mažo paviljono, geriausios temos, geriausios interaktyvios veiklos, geriausio pristatymo, geriausio technologijų pritaikymo ir įdomiausio skirtingų medžiagų, daiktų pritaikymo. Kam skirti „Exhibitor“ apdovanojimus, sprendžia pasaulyje pripažinti komisijos nariai.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros paveldas, Lietuvoje, Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: