Laisvės piknike – tūkstančiai Lietuva tikinčių žmonių (video) (6)

Laisves piknikas 2017 _lrp.l

Laisvės piknikas 2017 | lrp.lt nuotr.

Gegužės 24 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Kauno rajone rengiamame festivalyje „Laisvės piknikas“.

Žurnalisto, rašytojo ir internetinės televizijos įkūrėjo Andriaus Tapino pernai sugalvotas „Laisvės piknikas“ gimė kaip pilietiška idėja ir buvo rengiamas A. Stulginskio universiteto stadione. Šiemet jis išaugo į didžiulį renginį Nemuno saloje.

Šiemet „Laisvės piknikas“ kvietė ir į idėjų festivalį, todėl organizatoriai ragino visus neabejingus piliečius dalyvauti viešuose debatuose ir kurti idėjas Lietuvai. Piknike taip pat dalyvavo ekonomistai, politikai ir visuomenės veikėjai.

Sveikindama susirinkusią tūkstantinę minią Prezidentė pabrėžė, kad netrukus Lietuva žengs į naują šimtmetį, todėl visos idėjos yra labai svarbios ir vertinamos. Tačiau, pasak šalies vadovės, reikia ne tik idėjų, bet ir ryžto bei drąsos jų siekti. Gerų idėjų nesustabdys niekas, nes jos visada ras pasekėjų, pasiryžusių padaryti viską, kad jos būtų įgyvendintos. Laisvės piknikas ir čia susirinkę žmonės, pasak Prezidentės, yra geriausias to įrodymas.

Susirinkusiesiems valstybės vadovė palinkėjo kurti tokią Lietuvą, kurioje visiems gera gyventi ir paragino didžiuotis ir saugoti Laisvę, kurią taip drąsiai iškovojo mūsų šalies žmonės.

Antrą kartą organizuojamas „Laisvės piknikas“ į Nemuno salą sutraukė apie 20 tūkst. žmonių. Šventės metu vyko visuomeninių organizacijų prisistatymai, įvairios diskusijos, vieši TV laidų filmavimai ir žymiausių Lietuvos grupių koncertai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .

6 komentarai

  1. jonas:

    oho, ir alką sužavėjo Tapinas ir jo liberastinės idėjos?Man tapinizmas(dviguba pilietybė, lenkiškos raidės ir tt) visiškai nesiderina su alko vertybėmis

  2. Tvankstas:

    Gražu, ką ir bekalbėti, koks jaudinantis prezidentės žygis į Kauną greta A.Tapino, nuo kurio žodžių, turi lėkti galvos ir ne viena Telšiuose, malonus pasivaikščiojimas. Už 100 km nuo Daukanto aikštės.
    Daukanto aikštėje už 80 metrų vykstanti bado akcija iki šiol dar nežinoma prezidentei, kaip neformatas, neįrašytas į lankymų dienotvarkę.

  3. Laisvę ir Nepriklusomybę 1918 metais paskelbė Vilnius, 1939-1940 m. jas pražaidė Kaunas, 1987-1990 m. Vilnius Laisvę ir Nepriklausomybę atkūrė vėl bei 1991 m. sausį apgynė nuo jas puolusių sovietų tankų. Taigi Dievo valia dėl Laisvės Tautai yra reiškiama Vilniuje. Ir šė tai tau, kad nori… – Laisvės piknikus Tapinas ima rengti Kaune ir dar saloje… Ar tai nepanašu į pasityčiojimą iš visa to. Be to, jame dalyvauja net Prezidentė, paprastai esanti prieš patyčias. Kas čia per pranašavimas, kas to geidauja…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: