Z. Vaišvila: Metas veikti ir reikalauti iš valdžios to, ką gina Konstitucija (tiesioginė transliacija) (24)

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt nuotr.

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt nuotr.

Rugpjūčio 28 d. 10.30 val. Vilniuje, Seimo spaudos konferencijų salėje Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Zigmas Vaišvila surengs spaudos konferencija „Pradėkime ne tik kalbėti, bet ir veikti, reikalauti iš valdžios to, ką gina Konstitucija“. 

Spaudos konferencijoje dalyvaus Lietuvos žmogaus teisių stebėtojų sąjungos pirmininkas, vienas iš akcijos „Už teisingumą Lietuvoje“ organizatorių Donatas Šulcas.

Spaudos konferencijoje bus kalbama apie rugpjūčio 21 d. Daukanto aikštėje Vilniuje prasidėjusią bado akciją dėl teisingumo Lietuvoje. Prieš spaudos konferenciją išplatintame signataro Z. Vaišvilos pranešime žiniasklaidai teigiama, kad „Lietuvos valdžia ne tik nenori suvokti šios akcijos priežasčių, bet ir nenori gilintis į Lietuvos Respublikos Konstitucijos 109 straipsnį, nustatantį ne tik tai, kad teisingumą Lietuvos Respublikoje valstybės vardu vykdo tik teismai, bet ir tai, kad jį vykdydami teisėjai ir teismai yra nepriklausomi ir klauso tik įstatymo“.

Spaudos konferencijos rengėjai žada pateikti pirmus konkrečius ir teisėtus piliečių reikalavimus, pagrįstus konkrečiais teisėjų atvirai įvykdytais Konstitucijos 109 str. pažeidimais.

Spaudos konferencijos dalyviams klausimus galima užduoti ir internetu – ČIA (nuoroda veiks tik vykstant spaudos konferencijai).

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

24 komentarai

 1. Tvankstas:

  Gražus siekis – reikalauti Lietuvos Konstitucijos laikytis.
  Lietuvoje, kaip ir kiekvienoje demokratijoje, Konstitucija ‘yra mirusi kaip molas’ (Nyderlandų Nationale Ombudsman prof. Alex Brenninkmeijer), ir klesti kastinės visuomenės kastinis teisingumas.
  A. Hakslis (Huxley) gražiai aprašė ‘Brave New World’ šiandienos kastas demokratijoje : alfa, beta- aukščiausioji (milijardieriai, aukšti politikai, aukštieji intelektualai), delta, gama – vidurinioji, aptarnaujanti pirmuosius (teisininkai, intelektualai, valdininkai, milijonieriai) ir trečioji – žemiausioji epsilon kasta, viską turinti nudirbti ir už viską atsakyti bei tenkinti pirmųjų dviejų kastų įgeidžius ir besąlygiškai paklusti, laikant tai gyvenimo norma.
  Dar prieš beveik 2400 m. Platonas suskirstė visuomenę į ploną sluoksnelį vergvaldžių, storesnę juostą – vergų prižiūrėtojų, ir masyvų vidurį – vergus.
  Aristotelis :’blogiausia iš visų galimų santvarkų yra demokratija, kurioje hienos valdo asilus’.
  Volteras (Voltaire) : ‘demokratijoje aš turiu paklusti 200 žiurkių mano pačio rūšies’.
  Niekas nepasikeitė nuo to laiko nei Indijoje, nei Europoje ar kur kitur.
  Visas tas teismų melas, prieš kurį kaunasi tikrąja žodžio prasme Z. Vaišvila, A. Drižius, bado akcijos dalyviai, yra labai gražiai išaiškintas.
  Kaip jį atpažinti – dar prieš 2350 metų nusakė Aristotelis savo ‘Dėl sofistų prieštaravimų’ (Peri sofistikon elenchon).
  Kaip apgauti žemesnes kastas vadovėliškai išdėstė F. Nyčė (Nietzsche) savo ‘Anapus Gėrio ir Blogio’ (Jenseits von Gut und B’o’se), išskirdamas ponų moralę (Herrenmoral) ir vergų moralę (Sklavenmoral).
  Teisėtvarkos graužikai, gavę leidimą graužti žmones, praranda žmogiškumą, dar tebegaliojančios nominalios teisės Konstituciją ir įstatymus ‘nesuprasdami’, paverčia valstybę policine gestapo-KGB valstybe su mafijos supratomis ir didžiuojasi savo visišku nebaudžiamumu su prezidento indulgencijomis dulkinti žemąją epsilonų kastą visais prieinamais ir įmanomais būdais, įskaitant analfabetizmą ir debilizmą – vergas turi žinoti savo vietą ir tolerantiškai (kantriai kenčiant) priimti vergvaldžio malonumus kankinti kaip Viešpaties valią.
  Lietuvos žmonės, būkime budrūs ir prisidėkime kaip kas galime prie Z. Vaišvilos, A. Drižiaus, bado akcijos.
  Jei iki šiandien dar neteko susidurti su ‘teisingumu Lietuvoje’, tai nereiškia, kad jo neteks sulaukti rytoj, po metų ar po dešimties metų, jei ne pačiam, tai kam iš artimųjų.
  Stabdykime Lietuvos vergvaldžių ir vergų prižiūrėtojų malonumus tyčiotis ir kankinti žmones mafijos supratomis (paniatkėmis).

 2. Rimas:

  youtube: Ko neleido pasakyti Petrui Gražuliui. 2017 08 23 Kazimieras Juraitis

  manau seniai laikas surengti viešas akistatas Z.Vaišvilos su prezidente, seimo pirmininku, teisėjų vadovu, prokurorų vadovu

  • Skalvis:

   Teisingumo ( tipo ) sistema yra valstybinės mafijos įrankis susidoroti su nepaklusniaisiais . Tai ypač akivaizdu vidurinės Azijos šalyse. Ar bandymas atimti Įrankį iš mafijos, užuot bandžius ją pašalint iš valdžios, yra teisinga taktika ? Manau, taip, bet to nepakaks . Žiniasklaida ( tipo ) yra ne mažesnės galios priemonė. Kol jos ( valdžia ir žiniasklaida ) iš vien – niekas jiems nebaisu.

  • Tvankstas:

   Voltero pasakymas savo absoliučia jėga galingas tuomet, kai žiurkės mėgaujasi graužimu tamsoje ir hermetiškoje erdvėje, tam ir yra ‘nepriklausoma’ MIPP, visiškai nepraleidžianti jokios informacijos apie ‘vis dar pasitaikančias demokratijos (ar demokratinio centralizmo) negeroves’.
   Šiandieninė totalitarinė liberalizmo diktatūra gerai prisukusi visus varžtus žiniasklaidoje, o atskalūnus, skelbiančius politiškai nekorektiškas žinias, suėda kaulėta bado ranka.

 3. Jei mažai yra sekančių paskui tave pasirinktu keliu, vadinasi protinga būtų dairytis kito kelio arba kelti sau klausimą gal pats netinki tam vaidmeniui arba tiesiog prisiminti, kad gal gerai – ten, kur mūsų nėra…

  • Tvankstas:

   Prisiminus Lietuvos disidentus, pūdytus kalėjimuose, lageriuose, psichiatrinėse ligoninėse, nebuvo tai masinis daugiatūkstantinis reiškinys, tai pagal Jus, Kažin, jie atliko tuščią veiklą vardan Lietuvos Nepriklausomybės ?

   • Čia taikoma laisvėje ir demokratijoje gyvenantiems žmonėms, o ne totalitarinės diktatūros režime.

    • Tvankstas:

     Šiandienos Europoje siautėja totalitarinė liberalizmo diktatūra.
     Dešimtys žurnalistų atleidžiami iš darbo Vokietijoje (ir kitose šalyse taip pat) už politiškai nekorektiškus straipsnius, mintis tv ar radijo laidose, tūkstančiai žmonių nekaltai nuteisti sėdi kalėjimuose, tūkstančiai žmonių uždaryti į psichiatrines ligonines ir paversti žmonėmis – daržovėmis.
     Politiškai korektiška žiniasklaida tyli taip, kaip dabar vykstant bado akcijai. Visose šalyse tas pat, kaip SSSR laikais ‘brandžiajame socializme’, nors tada apie disidentus kalbėdavo Vakaruose, tai buvo ‘formatas’.
     Garsus futbolininkas Mehmet Scholl, daug metų žaidęs už Vokietiją, dabar ARD futbolo komentatorius (jo nuostabios mintys komentuojant tiesiog malonumas žiūrėti futbolo rungtynes), po Konfederacijų turnyro Rusijoje buvo spaudžiamas pasisakyti prieš Rusiją, bet jis pasakė, kad ten nieko blogo nematė ir neturi ką blogo pasakyti – ir neteko darbo.
     Nesu aš Rusijos draugas, bet išvyti žmogų už savo nuomonės turėjimą – jei tematė Rusijoje išglaistytą aplinką – tai vadinama demokratijos ‘žodžio laisvė’.
     Mano mėgstama žurnalistė Claudia Zimmermann iš NDR3 radijo – už Kiolno įvykių nušvietimą, už tiesos pasakymą apie socialinių parazitų elgesį palikta be darbo po 24 metų toje pat NDR.
     Kokiomis Europos kalbomis beskaitysi, taip ir mirga žurnalistų pavardės, atleistų už ‘žodžio laisvę’ – turėti savo nuomonę, ‘prieštaringą partijos kursui’ ir ‘partijos svyravimams’.

     • Nieko nuostabaus, kad imamasi tvarkos žiniasklaidos srityje. Pagal įtakos galią ji jau yra tapusi aukščiausia valdžia demokratinėse šalyse. Apskritai žurnalistika – santykinai yra tapusi labiausiai korumpuota veikla. Dėl to jau kyla problema kas demokratinėje šalyje valdo valstybę, vyksta piktavalių ne tik vidaus, bet ir išorės jėgų vykdomi valstybių, visuomenių griovimo procesai. Aišku, visuomenės valdyme ko nors imantis neapseinama ir be perlenkimų, kurie tų pačių žiniasklaidų yra išpučiami iki visuotinų apibendrinimų.

      • Tvankstas:

       Apie perlenkimus kalbėdavo netgi drg. J. Stalinas.
       “visuomenės valdyme ko nors imantis neapseinama ir be perlenkimų, kurie tų pačių žiniasklaidų yra išpučiami iki visuotinų apibendrinimų.”
       Tai Lietuvos teisinga žiniasklaida išpūtė bado akciją prie prezidentūros ?
       Vokietijoje yra toks bestseleris “Kontrollverlust’, ne taip seniai parašytas Thorsten Schulte, kuriam nuo išleidimo dienos prasidėjo visuotinis ir negailestingas persiokiojimas, neegzistuoja jam jokios žmogaus teisės Vokietijoje, talentingas žmogus gyvena lyg tai Gestapo, lyg tai Stasi Vokietijoje.
       Galima pasižiūrėti pokalbių su juo Vamzdyje, galima pasiskaityti jo giliamintiškumą .silberjunge.de.
       Gerb. Kažin, kaip vadinasi tokie persekiojimai demokratijoje – brandi demokratija ?

      • Tvankstas:

       Na dar laikas gražus stalininis/gestapinis ‘veržlių prisukimas’ su žurnalistu Michael St’u’rzenberger – 6 mėnesiai kalėjimo už nuomonę ir ‘žodžio laisvę’.
       Valdančioji Vokietijos klika tiesiog nežino kaip užkimšti burnas, nesušukuoti politiškai korektiški tiesiog lenda per visus galimus plyšius.
       Tęsti galiu ilgai ir nuobodžiai.
       Na, Austrijoje tiesiog užmušė kelyje J’o’rg Haider 2008 metais už 4 minučių atvirumą tv laidoje – je, je, fašistas, radikalus nacionalistas, teisingos žmonių ateities ES priešas,…
       Je, je, demokratijai, privestai iki isterijos priepuolio, politinės žmogžudystės yra normali debatų forma.

       • Demokratinėje šalyje visa tai, ką minite, yra normalu, nes žmogus yra laisvas viską daryti, kas jam į galvą ateina, o į ją ateina visko… Yra visokie individualūs biznio darymo būdai, tarp jų ir piktavališki. Paties pažiūrose įžvelgčiau komunistinės ideologijos, komunizmo gyvenimo siekių ar ilgesio gaidelių. Dangaus – žemėje… Marksas taip pat matė Europoje jau tik kapitalizmo šmėklą, o jis kaip gyvavo, taip ir gyvuoja. Tiesiog yra dalis žmonių, kuriems psichologiškai sunku būti laisviems, jie negali pakelti laisvės, taigi belieka niurgzti ir niurgzti. Gal jie būtent tokie yra laimingi. Kita jų dalis būdami laisvi jaučiasi, kaip žuvis vandenyje… Tai tokias “bėdas” čia paties paminėtais atvejais teįžvelgčiau. Būtent tokį gyvenimą demokratinis principas ir kuria.

        • Tvankstas:

         Dievulėliau brangus, kalbu tik apie konstitucijos laikymąsi kiekvienoje šalyje ir žmogaus teisių, o pačiam vaidenasi net mano komunizmo ilgesys – tai jau paties haliucinacijos.
         ‘…jie negali pakelti laisvės,…’ – mano minėtais pavyzdžiais iš Vokietijos, kuriam ‘belieka niugzti ir niugzti’ ?
         Mehmet Scholl ? Claudia Zimmermann ? Thorsten Schulte ? Michael St’u’rzenberg ? Austrui J’o’rg Haider, kuris buvo nužudytas autoįvykyje ?
         Kuris iš jų niurzglys ? Visi jie aukščiausio lygio profesionalai ir turintys savo nuomonę pagal patirtį ir išsilavinimą – tai turėti savo nuomonę yra niurzgimas ?

        • LosAngeles:

         ‘..Būtent tokį gyvenimą demokratinis principas ir kuria…’
         Tvanksto isvardinti demokratijos ‘perlai’ jau akis bado, kur nepasisuksi- visur tas pats: bet kokiomis prioemonemis brukamos ‘vertybes’, susidorojama su oponentais, eiliniai zmones kvailinami ir ‘penimi’ atvirai klaidinanciomis ziniomis. Ir ka? Tamsta tikrai manote, kad tai ‘demokratijos principas’ Ar tik pasigincyti tenorite… Siaip tai visi sie bruozai skiriamasis diktaturos pozymis (tikrai vienareiksmiskai ne demokratijos), ir kazkokiu ypatingu ziniu nereikia tam suprasti

         • Taip tie “bruožai brukami”, bet laisva valia- noriu perimu juos, nenoriu – ne. Esant taip išvystytam komunikacijos vaidmeniui gyvenime, demokratijos pincipai komunikacijoje darosi pražūtingi pačiam visuomenės gyvavimui…, žiniasklaida savo galimybėmis (melasklaida, demagogisklaida, niurzgisklaida ir t.t.) kerta šaką, ant kurios apskritai pati informacija sėdi…

 4. Diedas:

  Dar vienas valstietiškai komsomolskas šūkis.
  Bet aš su tuo pilnai sutinku.Vaišvila teisus.
  Atėjo metas veikti aktyviau, į klausimus gilintis giliau, į problemas žiūrėti plačiau. Netylėkime imkimės iniciatyvos, viešinkime negeroves, traukime į dienos šviesą kenkėjus, socialistinio turto grobstytojus ir parazituojančius elementus. Tik visi kartu, susikibę už rankų, bendromis jėgomis, prasiskinsime kelią į šviesią ateitį ir laimingą rytojų.
  Valio draugai.

 5. Rimas:

  gal galima ironiškai per spaudos konferenciją paskelbti Dalios darbotvarkę (palyginti akcijoje dalyvaujančius bei pirmąją ponią), mat vyksta bado akcija, o Dalia toliau piarinasi Laisvės piknikuose su A.Tapinu 🙂

 6. Rimas:

  youtube: Prezidentūra ir badaujantys žmonės – reakcijos nėra [2017-08-24] infa . lt

 7. Tvankstas:

  Negalvokime, kad tik Lietuvoje yra tokia valdančiųjų klikos pseudoteisinė savivalė – ji yra bet kurioje ES ar ne ES šalyje Europoje.
  Vokietijoje, krečiamoje socialinių parazitų antplūdžio, atleidinėjami žurnalistai, kalbantys tikraisiais faktais, atleidžiami žurnalistai, atsisakę platinti melą.
  Visų ES valstybių valdančioji užsiima tuo pačiu – tiesos numarinimą hermetiškame troškintuve.
  Siekiant sėkmės kovoje už teisingumą Lietuvoje, reikia ieškoti bendraminčių ir kitose Europos šalyse, turint omeny, kad politiškai korektiškos MIPP nieko neskelbs, kreiptis į jas tik laiko gaišinimas, nebent tik elektroniniu paštu kreiptis.
  ‘Lašas po lašo ir akmenį pratašo’ – turėkime kantrybės ir valios.

 8. Tvankstas:

  Turime nepamiršti ir lietuvių bendruomenių užsienyje, nes tarp emigravusių lietuvių labai didelis nuošimtis yra skaudžiai nukentėję nuo Lietuvos ‘teisingumo’.
  Paprastai lietuviai užsienyje internete skaito politiškai korektiškus portalus, kurie visiškai tyli apie bado akciją.
  Verta siųsti pranešimus į užsienio lietuvių svetaines tiesiogiai, į jų pokalbines (chats), plėsti žinios skleidimą per juos, įtraukti į bendrą darbą kovojant už teisingumą Lietuvoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: