Z. Vaišvila: Metas veikti ir reikalauti iš valdžios to, ką gina Konstitucija (tiesioginė transliacija) (24)

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt nuotr.

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt nuotr.

Rugpjūčio 28 d. 10.30 val. Vilniuje, Seimo spaudos konferencijų salėje Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Zigmas Vaišvila surengs spaudos konferencija „Pradėkime ne tik kalbėti, bet ir veikti, reikalauti iš valdžios to, ką gina Konstitucija“. 

Spaudos konferencijoje dalyvaus Lietuvos žmogaus teisių stebėtojų sąjungos pirmininkas, vienas iš akcijos „Už teisingumą Lietuvoje“ organizatorių Donatas Šulcas.

Spaudos konferencijoje bus kalbama apie rugpjūčio 21 d. Daukanto aikštėje Vilniuje prasidėjusią bado akciją dėl teisingumo Lietuvoje. Prieš spaudos konferenciją išplatintame signataro Z. Vaišvilos pranešime žiniasklaidai teigiama, kad „Lietuvos valdžia ne tik nenori suvokti šios akcijos priežasčių, bet ir nenori gilintis į Lietuvos Respublikos Konstitucijos 109 straipsnį, nustatantį ne tik tai, kad teisingumą Lietuvos Respublikoje valstybės vardu vykdo tik teismai, bet ir tai, kad jį vykdydami teisėjai ir teismai yra nepriklausomi ir klauso tik įstatymo“.

Spaudos konferencijos rengėjai žada pateikti pirmus konkrečius ir teisėtus piliečių reikalavimus, pagrįstus konkrečiais teisėjų atvirai įvykdytais Konstitucijos 109 str. pažeidimais.

Spaudos konferencijos dalyviams klausimus galima užduoti ir internetu – ČIA (nuoroda veiks tik vykstant spaudos konferencijai).

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: