Geriausių raitelių Baltijos šalyse titulai atiteko lietuvėms (0)

Šventės rengėjų nuotr.

Šventės rengėjų nuotr.

Savaitgalį pajėgiausi Lietuvos, Latvijos ir Estijos raiteliai su savo žirgais rinkosi Žagarėje, kur vyko trečiasis – finalinis – Baltijos dailiojo jojimo lygos etapas. Po jo paaiškėjo, kam atiteko geriausių raitelių Baltijos šalyse titulai skirtingose grupėse. 

Sudėtingiausios Šv. Jurgio rungties suaugusiųjų grupėje ir Viduriniojo I laisvosios programos su muzika rungties nugalėtoja tapo Lietuvos raitelė Sandra Sysojeva su žirgu Furst. Duetas ne tik užėmė pirmas vietas visuose trijuose etapuose, bet ir tapo absoliučiais įskaitos lyderiais.Nepralenkiama buvo ir S. Sysojevos auklėtinė Barbora Jakilaitė, kuri su nuosavu žirgu Havanna pakartojo trenerės rezultatą ir tapo geriausia raitele vaikų grupėje.

Startas Žagarėje buvo sėkmingas ir kitiems Lietuvos atstovams. Dalia Katinaitė-Pranckevičienė su žirgu Feel My Dreams tapo nugalėtoja E lygio atvirosios klasės rungtyje, o Raimonda Palionytė su žirgu Bavaras užėmė antrą vietą M lygio atvirosios klasės rungtyje.

„Nuo pat pradžių mūsų šalies raiteliai demonstravo puikius rezultatus ir užtikrintai įrodė, jog yra verti nugalėtojo vardo ne tik Lietuvos, bet ir viso Pabaltijo mastu. Atskirais etapais trijose skirtingose šalyse vykę varžybos pareikalavo išties daug jėgų, ryžto ir pasiruošimo, tačiau neabejoju, kad visos įdėtos pastangos atsipirko“, – raitelių rezultatais džiaugėsi Lietuvos žirginio sporto federacijos prezidentas Gediminas Gutkauskas.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: