Prie Lietuvos Respublikos Prezidentūros pradėta neterminuota bado akcija (11)

Prie Lietuvos Respublikos Prezidentūros pradėta neterminuotą bado akciją | O. Prockailo nuotr.

Prie Lietuvos Respublikos Prezidentūros pradėta neterminuota bado akcija | O. Prockailo nuotr.

Rugpjūčio 21 d. ryte Vilniuje prie Lietuvos Respublikos Prezidentūros esančiame skvere prasidėjo neterminuota Lietuvos piliečių bado akcija  „Už teisingumą Lietuvoje“.

„Lietuvos Respublikos Konstitucijos 109 straipsnis numato, kad teisingumą Lietuvos Respublikoje valstybės vardu vykdo tik teismai ir dirbantys jose teisėjai. Teisminė valdžia yra nepriklausoma ir klauso tik įstatymo. Tačiau iš tiesų teismų sistema Lietuvoje tapo, iš esmės, ydinga. Todėl prasidedančios akcijos dalyviai, atsidūrę beviltiškoje padėtyje, ryžosi net bado streikui“, — sako protesto akcijos rengėjai.

Akcijos dalyviai skelbia reikalaujantys: „teismams vykdyti teisingumą vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 33 straipsniu;  įteisinti įstatymų nustatyta tvarka neteisiškai ir neskaidriai dirbančius teisėsaugos ir teisėtvarkos pareigūnus, valstybės tarnautojus nešti pareigybinę ir politinę atsakomybę už jų atliktus neteisėtus nekokybiško ar nusikalstamos veikos požymių turinčius darbus; valstybėje neturi būti nė vienos institucijos, kurios negalėtų kontroliuoti visuomenės sukurtas kontrolės mechanizmas; kad žmonių valia būtų valstybės valdžios pagrindu ir valdžia tarnautų žmonėms darbais, o ne žodžiais“.

Prie Lietuvos Respublikos Prezidentūros pradėta neterminuotą bado akciją | O. Prockailo nuotr.

Prie Lietuvos Respublikos Prezidentūros pradėta neterminuotą bado akciją | O. Prockailo nuotr.

Protesto rengėjų teigimu, tuo pačiu metu bado streike gali dalyvauti iki 100 žmonių.  Prie akcijos kviečiami prisijungti visi Lietuvos piliečius kurie siekia, kad būtų atnaujinti neteisingai išnagrinėtų bylų nagrinėjimo procesai, nes klastotės senaties terminų neturi.

Prie Lietuvos Respublikos Prezidentūros pradėta neterminuotą bado akciją | O. Prockailo nuotr.

Prie Lietuvos Respublikos Prezidentūros pradėta neterminuotą bado akciją | O. Prockailo nuotr.

Bado akcijos rengėjai Lietuvos piliečių tarybos pirmininkė Scholestika Katavičienė ir Žmogaus teisių sąjungos pirmininkas  Donatas Šulcas teigia nusiteikę badauti „iki galo“, nes „teisėjų savivalė šalies gyvenime pasiekė valstybei pavojingą mastą“.

Prie Lietuvos Respublikos Prezidentūros pradėta neterminuotą bado akciją | O. Prockailo nuotr.

Prie Lietuvos Respublikos Prezidentūros pradėta neterminuotą bado akciją | O. Prockailo nuotr.

Prie Lietuvos Respublikos Prezidentūros pradėta neterminuotą bado akciją | O. Prockailo nuotr.

Prie Lietuvos Respublikos Prezidentūros pradėta neterminuotą bado akciją | O. Prockailo nuotr.

Visuomeninis transliuotojas LRT ir kitos Lietuvos pagrindinės žiniasklaidos priemonės apie šią teisingumo vykdytojų veikla nusivylusių Lietuvos piliečių akciją nepraneša.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

11 komentarų

 1. Nuotraukos išduoda: maskolių provokacija.

 2. Živilė:

  Su tokiais abstrakčiais reikalavimais gali tekt numirti badu. Ką badaujantieji laikytų priežastim nutraukti akciją? Įsivyravusį teisingumą?

  • KORUMPATŲ TEISĖSAUGOS AUKA:

   NO COMENTS: REIKALAVIMAI NE ABSTRAKTŪS, O KORUPCIJOS ir PRIVILEGIJŲ IŠRINKTAJAI “NELIEČIAMŲJŲ” KLASEI PANAIKINIMAS:
   LIETUVOJE NIEKAS NEĮSIVYRAVO – NEBENT SKURDAS, BADAS, APGAULĖ, KORUPCIJA, PANIEKA, ŠANTAŽAS, VAGYSTĖS, MELAS, APGAULĖ, DESTRUKCIJA, BIUROKRATIZMAS, KYŠININKAVIMAS, PATYČIOS, AFERIZMAS, DESPOTIZMAS ir t.t.
   Pasirodo, kad Lietuvoje yra ištisa PLEJADA (matomai, supuvusios teisėsaugos tarnaičių) , kuri dar galvoja, kad LIETUVOJE YRA TEISINGUMAS?
   TAIP ir 1000 KARTŲ TAIP: PANAIKINTI ir SUNAIKINTI TOKĮ TEISINGUMĄ IKI ŠAKNŲ, nes sisteminis darbas prieš Lietuvos piliečius pagal LR Konstituciją yra ne tik netoleruotinas ar negalimas, bet ir neįmanomas ir draudžiamas.
   SISTEMA SUPUWO IKI PAGRINDŲ, todėl ją būtina keisti, o vadžias rankose laiko PREZIDENTĖ, su ta pačia hagiebystine praeitimi, nes rinkimuose 25% laimėję vadai negali atstovauti visos Tautos lūkesčių.
   TAD KAS TOLIAU ir KAIP TOLIAU?

   • Na:

    KAIP JUS NORIT KA PVZ KOKS S KOREJOS A RUSIJOS A KA IR KA I JUSU TIESIOGIO KAIMYNO PRIESAIS VERTYBES IR VEIKIMAS PASIKEISTU JEI JUMS PVZ NEPATINKA KAD JIS KAIP KOKS SUMAUTAS DVASIOS UBAGAS AR UBAGAI VEIKIA SAVA IPRASTA SISTEMA KURI NIEKAIP MENTALISKAI NETELPA I JOKIUS ZMOGISKUMO REMUS

 3. Tvankstas:

  Nesuprantu, negi badautojai neturi savo tinklalapio, elektroninio pašto, telefonų ?
  Negi nesikreipė į politiškai nekorektišką užsienio žiniasklaidą ?
  Tie rusiški straipsniai – kaip tai suprasti ? Provokacija ? Ar tai rusai badauja dėl kokių tai jų rusų pažeistų teisių ?

 4. Tvankstas:

  Iki šiol tik Alkas, ekspertai.eu, pogon.lt (yuotube), Aras Sutkus (youtube), sarmatas.lt, sputniknews.lt, laisvaslaikrastis.lt skelbia apie bado akciją, viešina žmonėms.
  Kas tai ?
  Visa kita žiniasklaida Lietuvoje yra kurti šiai bado akcijai, kurioje žmonės siekia teisingumo atstatymo po pseudoteismų.
  Kodėl nesikreipiama į kitų politiškai nekorektišką žiniasklaidą – pasikartoju, bet niekaip negaliu suvokti labai kukliu paviešinimu šiai akimirkai.
  Keistai atrodo užsienio, libermarksizmo, patriotizmo ar teroro temomis rašantieji, ar dar vis turi įsižiūrėti, palaukti, lyg bado akcija būtų Marse.
  Tokią jų tylą reikia suprasti kaip ‘mokėjimą gyventi’ ?

 5. KORUMPATŲ TEISĖSAUGOS AUKA:

  VALIO!!! Gal prasidės kartą Lietuvoje tikrasis ATGIMIMAS ir STOS TIKROJI LAISVĖ, nes per 27 metus xagiabystų valdoma Lietuva supuvo iki tokio laipsnio, kad TEISĖSAUGA PATAPO MAFIJOS KORUMPATŲ IRŠTVA ir BRENDADĖŽININKŲ VALDOMA MARIONETĖ, o TAUTA NEAPSIKENTUSI TOKIOS TVARKOS TĖVYNĖJE – trečdalis jau išbėgo.
  Pastoviai pažeidinėjama LR Konstitucija. Ar Prezidentė tai žino?
  “DELFI” (ir kiti) jau 3 dienos kaip TYLI ir jokia spauda ar TELEVIZIJA nenušviečia Lietuvoje tikrosios padėties: VISKAS UŽ GELEŽINĖS UŽUOLAIDOS, kurią, matomai, Lietuvos vadovybei UŽKIŠO USA ir NATO DIKTATAS?
  Labai gaila, kad nustekenta Tauta net negali atvykti palaikyti protestuotojų į šalies sostinę, tai jau žemiau skurdo ribos.
  Tikiu, kad Tauta nenurims ir KOVOS uš TIESĄ ir TEISĘ GYVENTI BE PRIMETAMOS valstybinių struktūrų DIKTATŪROS.
  ŠIUKŠLĖS iš TEISĖSAUGOS turi būti SUNAIKINTOS!!!
  SĖKMĖS TIEMS, kurie VILNIUJE ir kurie UŽ MUS, UŽ TEISINGĄ TEISINGUMĄ, UŽ ŠVARIĄ LIETUVĄ!!! ♥♥♥

 6. žmogus:

  Atrodo, kad prieš akcijos dalyvius prezidentūros klapčiukai ir “kagiebistų” likučiai varo antitautinę ir antivalstybinę propagandą, spauda ir TV tyli kaip pagal “užsakymą”: o ten – žmonės streikuoja dėl supuvusios teisėsaugos ir diktato Lietuvoje panaikinimo, o kažkas dusina ir verčia tai, jog Rusijos propaganda, reiškia klaidina visuomenę. Nematyti ten nei vieno ruso ar rusiškos “dvasios” reiklavimo, tad matosi, kad supuvusi Lietuvos valdžia yra visiškai priklausoma nuo USA ir NATO diktato.
  Žmonės, deja, dar to ne visi suvokia, bet kai Vilniuje kils kokie nors neramumai, tada jau bus per vėlu…

 7. Nepranesa:

  visuomeninis transliuotojas nes jis ne visuomeninis o tik iliuzija kaip ir sitos visos ,,nepriklausomos demokratines” pseudo valstybes atsiradimo scenarijus mano giliausiu isitikinimu kuri sukurpe aplinkybiu visetas kuris kaip ir dabar vien komentuojant turi parasyt savo el p kuris kaip ant delno bus isnarpliotas tu ,,nepriklausomos salies” strukturu ir paskui tau paciam ar tavo seimos nariam atsitinka ,,netiketi” ivykiai ismeta is darbo atima reputacija ,,netycia” atsitinka eismo ivykis ,,netycia” iskrenta is balkonoar per langa ar siaip dviraciu vaziuojant staiga ima ir mirsta ir tt ir pan… O JUS APIE TAI ,,KODEL VIESAS TRANSLIUOTOJAS NEINFORMUOJA” I DA SU SIAURUSEVICIUM PRIESAKY.

 8. Artojas:

  Man atrodo, kad kol aukšti valdžios pareigūnai nerašys savo ir savo tėvų išsamių biografijų , nutautinti ir nudvasinti tautiečiai, net nepasidomėję ką renka, į valdžią rinks kaip kates maiše,, ką ” pakiš” buvusieji.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: