Teroristų išpuoliai Europos sąjungoje tęsiasi (video) (6)

Žudynės Turku mieste Suomijoje | Youtube.com stop kadras

Žudynės Turku mieste Suomijoje | Youtube.com stop kadras

Vos suspėjome atsitokėti nuo dviejų vienas paskui kitą Ispaniją sudrebinusių teroristinių išpuolių rugpjūčio 17 ir 18 dienomis, vėl atskriejo žinia apie kruvinus išpuolius Vokietijoje ir Suomijoje.

Penktadienio popietę, 15:45 val. Lietuvos laiku, Vokietijos Vupertalio mieste buvo subadyti du žmonės, vienas jų nuo durtinių žaizdų mirė. Žuvusiam vyrui buvo 31 metai, sužeistajam 25-eri.

Policija pranešė, kad užpuoliko pagauti nepavyko. Jis tebėra laisvėje ir gali pridaryti naujų nusikaltimų. Policija tebeieško užpuolikų.

Panašiu laiku Suomijos Turku miesto centre peiliu ginkluotas užpuolikas pradėjo badyti žmones, šaukdamas „Alachas yra didis“. Pirminiais duomenimis, du žmonės žuvo ir dar bent 8 buvo sužeisti ir nuvežti į ligoninę, tarp jų ir moteris su kūdikiu. Pagal kai kuriuos pranešimus, užpuolikų buvo net trys. Vienas jų policijos pašautas į koją ir sulaikytas. Liudininkų teigimu, užpuolikas badė gulinčių sužeistųjų kūnus, o įvykio vietoje „telkšojo kraujo klanai“.

2016 metais Suomija Europos Komisija įspėjo Suomiją, kuomet ji atsisakė priimti 77 nuošimčius šalį užplūdusių irakiečių migrantų. Buvo nustatyta, jog tai yra ne karo pabėgėliai o ekonominiai migrantai. Prieglobsčio negavę migrantai buvo išsiųsti iš šalies. Nepaisant to, vien per aštuonioliką mėnesių 2015-2016 metais Suomija priėmė 30 000 migrantų, mėginančių prasiskverbti į Europos sąjungą aplinkiniu keliu per Rusiją. 

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .

6 komentarai

 1. Tvankstas:

  Paprastos priemonės islamo kariams sutramdyti, nes nepateks į rojų :
  1. Policininkai su šunimis (musulmono kraujas negali maišytis su šunio krauju, nes tuomet nepateks į rojų su jam skirtomis 72 skaisčiomis mergaitėmis).
  2. Kulkos su kiaulių taukais (panašiai kaip dažasvydis) – tas pat pagal Koraną kaip 1.
  3. Kulkos mirkytos kiaulės kraujyje – tas pat pagal Koraną kaip 1.

 2. Daiva:

  Tai jau panašėja į karą. Tautų maišymo eksperimentas duoda labai nuodingų vaisių. Draudimo kompanijos turėtų patirtus dėl išpuolių nuostolius išieškoti iš ES vadovybės, leidžiančios rizikuoti piliečių saugumu.

  • Žemyna:

   Yra tame tiesos. Viena vertus – žmogui sunku atstumti pagalbos prašančio ranką, kitą vertus – ar esi tikras, kad jie tikrai tie, kuo save rodo? Bent jau pirmieji reportažai su žaliūkais, kietai pripūstais raumenimis, ne viena sauja banknotų ir moderniausiais mob. telefonais kišenėse labai įtartinai atrodė. Negi nė vienos šalies saugumas neperspėjo savo šalių vadovybių?
   Štai, Estijos pavyzdys sektinas – jie įstatymu apibrėžė imigrantų ir vietos gyventojų santykį. Tai labai išmintinga nuostata – priimti galime tik tiek, kiek esame pajėgūs prižiūrėti, kad žinotume, ką įsileidome, kuo jo galva užimta. Juk įsipareigojimas neturi būti virš šalies saugumo struktūrų bei biudžeto pajėgumų?

 3. Tvankstas:

  Politiškai korektiška nuomonė.
  W.Churchill : ‘Koranas yra pranašo Mahometo ‘Mein Kampf’.’

 4. Tvankstas:

  Politiškai korektiška nuomonė iš pirminio šaltinio.
  Kemalis Atatiurkas : ‘Ši pedofiliško karo kurstytojo piemenų religija yra didžiausia kaladė prie mūsų tautos kojos.’

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: