Teroristų išpuoliai Europos sąjungoje tęsiasi (video) (6)

Žudynės Turku mieste Suomijoje | Youtube.com stop kadras

Žudynės Turku mieste Suomijoje | Youtube.com stop kadras

Vos suspėjome atsitokėti nuo dviejų vienas paskui kitą Ispaniją sudrebinusių teroristinių išpuolių rugpjūčio 17 ir 18 dienomis, vėl atskriejo žinia apie kruvinus išpuolius Vokietijoje ir Suomijoje.

Penktadienio popietę, 15:45 val. Lietuvos laiku, Vokietijos Vupertalio mieste buvo subadyti du žmonės, vienas jų nuo durtinių žaizdų mirė. Žuvusiam vyrui buvo 31 metai, sužeistajam 25-eri.

Policija pranešė, kad užpuoliko pagauti nepavyko. Jis tebėra laisvėje ir gali pridaryti naujų nusikaltimų. Policija tebeieško užpuolikų.

Panašiu laiku Suomijos Turku miesto centre peiliu ginkluotas užpuolikas pradėjo badyti žmones, šaukdamas „Alachas yra didis“. Pirminiais duomenimis, du žmonės žuvo ir dar bent 8 buvo sužeisti ir nuvežti į ligoninę, tarp jų ir moteris su kūdikiu. Pagal kai kuriuos pranešimus, užpuolikų buvo net trys. Vienas jų policijos pašautas į koją ir sulaikytas. Liudininkų teigimu, užpuolikas badė gulinčių sužeistųjų kūnus, o įvykio vietoje „telkšojo kraujo klanai“.

2016 metais Suomija Europos Komisija įspėjo Suomiją, kuomet ji atsisakė priimti 77 nuošimčius šalį užplūdusių irakiečių migrantų. Buvo nustatyta, jog tai yra ne karo pabėgėliai o ekonominiai migrantai. Prieglobsčio negavę migrantai buvo išsiųsti iš šalies. Nepaisant to, vien per aštuonioliką mėnesių 2015-2016 metais Suomija priėmė 30 000 migrantų, mėginančių prasiskverbti į Europos sąjungą aplinkiniu keliu per Rusiją. 

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: