Gaminamos šampanu kvepiančios vonios putos (1)

Gaminamos šampanu kvepiančios vonios putos | Aroma Lab nuotr.

Gaminamos šampanu kvepiančios vonios putos | Aroma Lab nuotr.

Kramtomąja guma arba migdolų pyragu kvepianti žvakė, šampanu kvepiančios vonios putos? Nuo šiol tai tikra – skelbia naują žvakių bei kvepalų kolekciją pristatanti lietuvių kvapų laboratorija Aroma Lab.

„Trečius metus skaičiuojanti mūsų įmonė nuolatos ieško išskirtinių ir dar neatrastų kvapų, kuriais galėtų praturtinti savo gaminius. Džiaugiamės, pristatydami naują kolekciją, kurioje, sakyčiau, kažkada galbūt atrodę kiek neįtikėtini gaminiai. Ar kada pagalvojote,

jog jūsų namuose degs žvakė, kuri skleis vyšnių uogienės kvapą arba, kad jūsų vonios putos kvepės šampanu? Šių ir dar daugiau kvapų sudėta į naujuosius mūsų gaminius“, – pristatydama naująją kolekciją sako kvapų laboratorijos vadovė.

Kaip ji pasakoja, šią kolekciją įkvėpė sukurti vaikystės prisiminimai. „Naująją kvapų kolekciją kūrėme įkvėpti stebuklingų vaikystės dienų prisiminimų. Močiutės pagaminta vyšnių uogienė, senelio tabako dūmas, mamos iškeptas gardus migdolų pyragas, mėgstamiausia vaikystės kramtomoji guma, tėčio priraškytų sauja riešutų… O dar tas skambus draugės juokas prie kavos puodelio, sugrąžinantis į nerūpestingus laikus! Visus šių dalykų kvapus sudėjome į naujuosius mūsų gaminius. Ši kolekcija – tarsi priminimas, kad gyvenime svarbiausia – išmokti džiaugtis mažais, tačiau visgi reikšmingais dalykais. Išmokti juos pastebėti“, – atvirauja Laura. Ji sako, kad kūrybos laikas truko dvejus metus. Šiandien tai gaminių linija, kuri nustebins ir visko mačiusius kvapų mėgėjus.

Naująją Aeoma Lab kolekciją sudaro kava, pyragu, uogiene, kramtomąja guma, riešutais ir tabaku kvepiančios žvakės bei namų ir autombilio kvepalai. Naujojoje kolekcijoje ir visiškai naujas gaminys – šampano kvapo vonios putos.

Išskirtiniai kvapai išgauti po ilgų bandymų su įvairiomis kvapniomis esencijomis. Pvz., namų kvepalai „Migdolų pyragas“ yra sukurti maišant migdolo, iriso ir cinamono kvapniąsias esencijas, o kvepianti žvakė „Kramtomoji guma“ sukurta maišant magnolijos, ylang-ylang ir bergamotės kvapus.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *