Rusijos opozicijos lyderis A. Navalnas pradėjo naują puolimą prieš Putino stovyklą (video) (0)

Sulaikytas Rusijos opozicijos lyderis Aleksejus Navalnas | Youtube.com stop kadras

Aleksejus Navalnas sulaikomas | Youtube.com stop kadras

Rugpjūčio 8 d. Rusijos opozicijos lyderis Aleksejus Navalnas tęsdamas savo tyrimą apie Rusijos valdžios ir jai artimų asmenų korupciją savo „YouTube“ paskyroje paskelbė vaizdo įrašą, kuriame pasakojama apie Rusijos prezidento Vladimiro Putino artimų partnerių brolių Arkadijaus ir Boriso Rotenbergų, bei jų sūnų, turtus. Rugpjūčio 10 d. šis vaizdo įrašas jau surinko virš milijono peržiūrų.

Šiuo, kaip ir anksčiau didelio Rusijos visuomenės dėmesio susilaukusiais, vaizdo įrašu A. Navalnas siekia atskleisti Kremliaus valdžios ir su ja susijusių asmenų neteisėtai įsigytus turtus.

V. Putinui atėjus įvaldžią jo draugai Arkadijus Rotenbergas ir pastarojo jaunesnis brolis Borisas tapo įtakingais ir labai turtingais verslininkais. A. Rotenbergo turto vertė  žurnalo „Forbes“ duomenimis  siekia 2,5 milijardo dolerių, o jo brolio Boriso virš vieno milijardo dolerių. Kai Rusija užgrobė Krymą abiems broliams Rotenbergams imtos taikyti vakarų sankcijos:

Anksčiau skelbtas A. Navalno filmas apie Rusijos premjero Dimitrijaus Medvedevo turtus, buvo peržiūrėtas virš 24 milijonų kartų. Būtent jis ir paskatino bene didžiausias protesto akcijas visoje Rusijoje nuo 2011–2012 m. demonstracijų, kurios buvo surengtos po abejotinų Rusijos dūmos rinkimų.       

A. Navalnas yra paskelbęs  dalyvausiantis Rusijos prezidento rinkimuose kurie turėtų įvykti  2018 metų kovo mėnesį. Tačiau kliūtimi šiame kelyje jam tapo lygtinė bausmė skirta už finansinį sukčiavimą. Pats Navalnas bylą vadina politine.  

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: