Seime vyks Signataro Z.Vaišvilos spaudos konferencija „Reikalavimai teismams vykdyti teisingumą“ (tiesioginė transliacija) (8)

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Rugpjūčio 2 d. 10 val. Vilniuje, Seimo spaudos konferencijų salėje Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Zigmas Vaišvila surengs spaudos konferencija „Reikalavimai teismams vykdyti teisingumą“. Spaudos konferencijoje dalyvaus ir „Laisvo laikraščio“ redaktorius Aurimas Drižius bei Lietuvos piliečių tarybos pirmininkė Scholestika Katavičienė.

Spaudos konferencijoje pranešėjai ketina aptarti būdus ir priemones, kaip pasiekti, kad teismai vykdytų teisingumą, kokia turi būti teisėjų atsakomybė dėl įsiteisėjusių, tačiau akivaizdžiai neteisėtų teismo sprendimų.

Prieš spaudos konferenciją išplatintame pranešime Signataras Z. Vaišvila rašė: „Lietuvos Respublikos Konstitucijos 30 straipsnis nustato, kad asmuo, kurio konstitucinės teisės ar laisvės pažeidžiamos, turi teisę kreiptis į teismą. Ši teisė Lietuvoje nuosekliai ir kryptingai ribojama, Konstitucijos reikalavimai ignoruojami. Išskirtinės svarbos problema Lietuvoje tapo teisingumo vykdymas. Nors Konstitucijos 109 straipsnis nustato, kad teisingumą Lietuvos Respublikoje valstybės vardu vykdo tik teismai, o jį vykdydami teisėjai ir teismai yra nepriklausomi ir klauso tik įstatymo, tačiau uždara ir neliečiama teismų sistema Lietuvoje tapo iš esmės ydinga. Teisingumas tapo vienpusis, ignoruojantis kitą nuomonę. Teismai masiškai naudojami susidorojimui, kas yra neįmanoma be politinės priedangos“.

Žiūrėkite tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją:

Spaudos konferencijos dalyviams klausimus galima užduoti ir internetu – ČIA (nuoroda veiks tik vykstant spaudos konferencijai).

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

8 komentarai

 1. Kiemsargis:

  Man tai panašu į kerštą. Per daug ir per teisingai Vaišvila šnekėjo. Kas sekantis?

 2. Skalvis:

  Negaliu atsižavėti Jo užsispyrimu ieškoti Tiesos, Teisybės ir Teisingumo : Lietuvoje jų nėra ir kaži ar kada buvo, bet …

 3. Pikc:

  O, “Laisvas laikraštis”… 🙂

 4. Tvankstas:

  Sėkmės signatarui, šį kartą jau du žmonės greta.

 5. viltis...:

  ilgas tiesos paieškos kelias. Jau sunku ko nors tikėtis, bet… Sėkmės ieškantiems…

 6. Tvankstas:

  Žmonės iškankinti neteisybės – teisėjai yra nepriklausomi nuo įstatymų.

 7. Tvankstas:

  Peržiūrėjau Youtube esantį filmuotą Aurimo Drižiaus pasakojimą apie teismo posėdį, tolesnę eigą. Tikroviškai iškankintas žmogus supranta.
  Sėkmės Aurimui Drižiui, sveikatos, šviesaus proto ir begalinės kantrybės !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: