R. Navickas. Kovoje prieš Lietuvą Kremlius pasitelkė R. Vanagaitę ir „viešuosius intelektualus“ (video) (102)

Rūta Vanagaitė | Rusijos URM FB paskyros įrašo nuotr.

Rūta Vanagaitė | Rusijos URM FB paskyros įrašo nuotr.

Paskutinės abejonės dėl Rūtos Vanagaitės kūrybos išsklaidytos!

Kremliaus Agitpropas išsitraukė tūzą iš rankovės – antilietuvišką propagandinę knygiūkštę „Mūsiškiai“.

Mūsų namudiniai kontrpropagandistai, surengę trolinimo flash mobą dėl Lietuvos istorijos klastojimo Rusijos URMo FB puslapyje susilaukė tos kontoros atkirčio. Ir, sakyčiau, gan nemalonaus.

Palydėdamas melagingais teiginiais apie autorės persekiojimus Rusijos URMas įdėjo nuorodą į skandalingo R. Vanagaitės gastrolinio vojažo po Lukašenkos valdas tekstą ir vaizdo įrašą.

Kuriame ponia Rūta reklamavo pagal Agitpropo šablonus sukurptą antilietuvišką knygą su nuslėptu bendraautoriumi E. Zurofu (Efraim Zuroff), atvirai dergė mūsų tautą, kaltino lietuvius, kaipo tokius, dėl Holokausto ir krovė mums visiems kolektyvinės kaltės bei tariamos skolos naštą.

Kitaip sakant, Kremliaus Agitpropas ištraukė rankovėje slėptą propagandinį tūzą ir šveitė ant stalo. Tuo sukeldamas šiokį tokį galvos sopulį kontrpropagandistams-mėgėjams.

Čia tenka pastebėti, kad problema šiuo atveju yra būtent mūsų pusėje ir kilo tik dėl mūsų pačių veikėjų kvailo netoleregiškumo. Ir susiveda ta problema į tai, kad ta antilietuviška propagandinė knygiūkštė, sukurpta griežtai pagal Agitpropo šabloną (kas skaitė analogiškus A. Diukovo veikalus, tas iškart tai pastebėjo) mūsų spaudoje ir žiniasklaidoje buvo plačiai pristatyta ir visaip reklamuojama, kaip neva „tiesos atvėrimas“.

Ir pakankamai rimti žmonės, energingai [bent jau žodžiais] priešinantys Rusijos propagandai ir puolimui prieš mūsų istorija, staiga apžlibo ir kažkaip nepamatė, kokio žanro kūrinys yra ta knyga. Todėl leido sau ją reklamuoti ir brukti lietuviams, kaip vertą dėmesio neva istorinį kūrinį. Nors realybėje tai yra chemiškai grynos kvaziistorinės propagandos šmotas ir tiek. Niekuo nesiskiriantis nuo A.Diukovo kūrinių.

Šiek tiek smalsu – ar bent dabar tiems iškiliems veikėjams ir vyr.redaktorėms pasidarys nors truputį gėda? Ar jie suras moralinių jėgų viešai pripažinti tai, kad prisidėjo prie Agitpropo propagandinio kūrinio reklamos, sklaidos ir PRIPAŽINIMO „tikrosios istorijos šaltiniu“ Lietuvoje?

Juk jeigu ne jų kvailumas ir neapdairumas, iš to Rusijos URMo atkirčio lietuvių flash mobui būtų galima tik skaniai pasijuokti – ko jūs čia kišate mums savo pačių sukurptą propagandinę medžiagą, kurios melagingumas Lietuvoje akivaizdus kiekvienam? Skaitykite tuos melus ir perlenkimus patys.

Būtent tokia ir būtų lietuvių reakcija, jei Kremlius būtų įdėjęs nuorodą į kokį antilietuvišką A. Diukovo kūrinį. Nekiltų jokių problemų.

O dabar ką sakyti, kai mūsų veikėjai tą patį Agitpropo š…, tik įvyniotą į gražų popierėlį su R. Vanagaitės pavarde išreklamavo visais įmanomais būdais? Na, pažiūrėsime, kaip mūsų kontrpropagandistai išsivartys.

Užteks jiems dvasios aiškiai ir viešai įvardinti faktus – kad R. Vanagaitės ir E. Zurofo [nuo Lietuvos skaitytojų nuslėptas bendrautorius] knyga tėra pagal Agitpropo šabloną sukurpta antilietuviška propaganda istorine tema, o tie, kas Lietuvoje nesugebėjo jos perprasti ir reklamavo ją kaip neva rimtą ir vertą dėmesio kūrinį verti susilaukti įvardinimo „naudingais Kremliui idiotais“?

Šiek tiek abejoju. O jei atvirai, tai išvis netikiu.

P.S. Ta pačia proga visi gali įsitikinti, ko tikrovėje buvo verti R.Vanagaitės žodžiai, kad ji niekada neduos interviu rusiškoms žniasklaidoms ir nesudarys sąlygų panaudoti savo knygiūkštės antilietuviškai propagandai. O po to išvyko gastrolių į Rytus ir pripildė internetą vaizdo įrašais, kuriuose ji šmeižia savo šalį, tautą bei giminę švaria rusų kalba beveik be akcento.

2017-07-19

Ko seniai siekė gritėnai, kanovičiai, venclovos ir kitokios valatkos

Apsišaukėliai „Viešieji intelektualai™“ atsidūrė vienose rogėse su Kremliaus Agitpropu šmeižiant šviesų Jono Noreikos-Generolo Vėtros atminimą. Kovon su lietuvaičių flešmobais stojęs Rusijos URM’as šiandien (2017-07-20) iš rankovės ištraukė antrą tūzą.

Jis užsipuolė šviesaus atminimo legendinį partizanų vadą Joną Noreiką-Generolą Vėtrą, priskirdamas jam tariamą „žydšaudystę“.

Tenka priminti, kad šis Kremliaus Agitpropo sukurptas šmeižikiškas mitas Lietuvoje turi energingų platintojų grupuotę – t.v. Viešuosius intelektualus™ .

Grupuotės lyderiai – žinomas publicistas Rimvydas Valatka, pagrindinis liberalleftistų liežuvis spaudoje Paulius Gritėnas, Briuselio prekiautojas poligrafine įranga Sergejus Kanovičius ir už kvailumą bei antilietuviškus išpuolius iš liberalų frakcijos išpirdolintas Vilniaus miesto tarybos narys, internetuose žinomas Britų Asilo Kepurės pravarde.

Prie šios šutvės ne kartą buvo prisijungę ir kiti daugiau ar mažiau žinomi veikėjai, neišmanantys istorijos ir nesugebantys dirbti su faktais bei dokumentais, bet turintys neeilinį aplombą ir liguistą teisuolio kompleksą.

Apie jų laiškus ir kitus išpuolius prieš Lietuvos partizanų legendą, inspiruotus, kaip dabar jau visi mato, Agitpropo pastangomis bei vadovaujantis jo sukurptais šablonais, galima pasiskaityti dviejų metų senumo mano Sienos iliustruotame Užraše:

irasas-FB

Jame yra visos pavardės, nuorodos į tų veikėjų šmeižikiškus tekstus bei nuorodos į rimtus straipsnius, kuriuose yra išdėstyti faktai bei argumentai dėl J. Noreikos nekaltumo.

Verta juos prisiminti ir iš naujo įvertinti jų veiklą Rusijos propagandinės atakos kontekste.

Vargu ar teisinga būtų teigti, kad tie veikėjai yra Kremliaus Agitpropo samdiniai ar dar kokie įtakos agentai. Deja, bet labiausiai tikėtina versija yra ta, kad jiems teko banalus „naudingų idiotų“ vaidmuo.

Kurį jie puikiai atliko tiksliai pagal Agitpropo scenarijų. Nereikėjo net pliušinių asilo ausų užsikabinti ant galvos – ir taip visi matome, kaip sėkmingai buvo pasinaudota jų kvailu „tariamų žinovų“ aplombu bei liguistu „teisuolio kompleksu“.

Tebūnie tai pamoka kiekvienam – kur galų gale atsiduria tokie apsėsti „teisuoliai-intelektualai“.

Apgailėtiname Kremliaus rogėse įkinkyto asiliuko vaidmenyje.

2017-07-20

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

102 komentarai

  • Bartas:

   Jau tokių pasirodė ir Žemaitijoje. Vieni vertina, kad nesuprato, veždami jaunimą į “rusiną” , nieko blogo,reikia palaikyti gerus santykius su “kaimynais” ,( saugok Dieve nuo tokių) . Jokios netyčios nematau. Tai apgalvotas kenkimas Lietuvos valstybei. Tai pasityčiojimas iš Tautos patirto skausmo, netekčių.

   • Kemblys:

    Apmaudu, bet rusai jau ne pirmą kartą naudojasi žemaičiais…
    Kažkas atkakliai skleidžia mintį, kad ‘lietuviai’ juos ne kartą išdavė. Lietuviai tai juk iš tų pačių žemaičių kilę, ir iš aukštaičių, ir iš dzūkų genčių.

   • Puponautas:

    Žemaitija tu, prikask liežuvį

   • Žemyna:

    Įtariu, kad Plungės meras susilauks ir asmeninio putinėlio keršto.
    Tiek metų jo mokyklos ten draugauja, „kultūrinasi”, o tas ligi šiol neįstengė tinkamai įvertinti „gydomąją” putinėlio jėgą, poveikį labiliems protams! Наглец жмудин drįso tikėtis, kad putinėlis žioplas, ir nepasinaudos tokia proga ir paprovokuoti, ir į barščius jiems ko nors drėbtelėti…
    Kremlinis vyrukas niekad niekur nieko nepražiopso 😉
    Jis, kaip tas seno anekdoto skorpionas, kurs žalčio kuo nuolankiausiu balseliu maldavo per ežerą perkelti, prisiekdamas neįgelti ir nuodų nesuleisti… O perkeltas kuo ramiausiai įgėlė ir žūvančiam nuo jo nuodų savimi patenkinto balsu per petį mestelėjo „Вот такое я г…”
    Nors… gal akis užklijuoja ir VVP asmeniškai prižiūrimi spec. pinigėliai, kuriais dosniai finansuojamos sukalbamų direktorių mokyklos buvusiose soc.respublikose ir įv. paskaitos,svečių pravedamos pamokos, moksleivių atostogos… Kad jose irgi augtų „mūsiškiai”našistai, kaip mus visus įvertino viena dama…
    (Nors jos kūrinys turėjo vadintis niekaip kitaip, kaip „Maniškiai”. Ko gero, dievagojasi, jog yra tik vakar gimusi… Tad maniusi, jei finansavimas ateina iš JAV (nors tiksliau – pinkliomis apylankomis per JAV), tai čia viskas hyper pažangu ir teisinga…) Tai kaip gi protingam ir didžiai kultūringam nepasinaudojus tokia proga…

 1. Puponautas:

  Norėtusi mažiau to rusiško šlamšto Lietuvos žiniasklaidoje.

 2. Emilija:

  Ar p. Rūta neturi už ką nusipirkti valgyti, kad dūšią pardavinėja…..nereikės dalintis ir nepavydžiu, bet įdomu, už kiek parsidavė?

 3. jurgis:

  geras straipsnis: kaip Pleckiukas, taip ši rūta pardavinėja Lietuvą už saują šekelių…

 4. Ūla:

  Labai geras straipsnis. Pagarba autoriui.

 5. Algimantas:

  Pabandykite šį straipsnį įdėti į “Facebook” ir pasekite kiek laiko jis ten bus.

 6. mociute:

  visa lame kad paciu zydu jaunoji karta masto gerokai kitaip ir patys piktinasi tuo kad zydu bedos ir skausmas tiek metu keliamas aukciau kitu – kaip sake zymi is Izrelio kilusi Holywood’o actore Natali Portman – visiems kitiems kankinamiems ir zudomiems skauda vienodai – ir Ruandos ar Somalio ar Palestinos ir visiems kitiems zmonems…
  Ir aip mastanciu naujos kartos zydu – daugybe
  P.S Paskaitykit Claire Berlinski bei kitu zydu publicistu rasinius ir taps dar aiskaiu kad kremliniu pasluostems is viso nereikia skirti demesio

 7. Diedas:

  Negaliu atsistebėt autoriaus ir komentatorių naivumu.(ar kvailumu)
  Dar prieš gerą dešimtmetį iki atsirandant Vangaitės “šedevrui” prasidėjo Šita “saviplaka”, o iš tikrūjų – Lietuvos dergimas.
  Niekam net nekiauktelėjus, iki šių dienų tai išsivystė į plačią industriją, apimančią, spaudą, televiziją, teatrą, kiną, inrernetinę žiniasklaidą.
  “Tautinės” žiniasklaidos kurtus reportažus apie Lietuvos girtuoklius, apleistus laukus, sugriautus fabrikus, ištusštėjusius mietus, badaujančius pensininkus, į užsienį bėgančius bedarbius ištisai valkioja rusiškos televizijos.
  Klastoti istoriją žlugdyti tautinę savigarbą, skleisti neviltį,negatyvia informacija daryti šalį nepatrauklia gyvenimui, aplamai knistis išvietėje, pačiam teptis, ir kitus tepti šūdu, nūnai labai pelningas amatas.
  Viena pirmūjų Lietuvos dergėjų – Grinevičiūčia, jau oficialiai tapo milijoniere. O kiek tokių informacinio karo “didvyrių” Rusijos dėka tapusių milijonieriais apie kuriuos mes nežinom?

  • mociute:

   pakankamai valkioja ir lietuviskomis save laikancos televizijos – ne vien rusiska slamsta bet ir is Vakaru siukslynu pririnke “sedevru” kuriu Vakaruose niekas nerodo taciau Lietuvoje reklamose visiems meslams prikabinamas melas apie “4 ar 5 kartus nominuota Auksinio gaublio ar Oskaru apdovanojimams ” taciau niekda taip ir negave jokio apdovanojimo o nutrenkti i siukslyna is kur irgi ne be Rusijos propogandistu pagalbos patenka i Lietuva.
   Pasibaisetini ir visi “tv pagalbu” ir buku ju vedeju “sedevrai” kai, tuo tarpu, tu nelaimeliu problemas privalo spresti vietos savivaldybes. O ka matome jose? Ogi dabilavotu kaip ta is Plunges ” negalinti prilygti VSD darbuotoju isprusimui”,atsiprasant “specialiste (garantuotai vena is daugybes Lietuvos valdininku is svogeriu ir svogeryciu bei svogerieniu klano o mero idiotiskumui aplamai negali buti net vertinimo!
   O paskui dar stebimasi kad zmones emigruoja……

 8. Pagaliau straipsnis ne apie lenkus, o apie rusus. Pagarba ponui Navickui. Mieli komentatoriai gal pagaliau praregėjote?

 9. Diedas:

  Kremliaus advokatai. Ku-kū, Pitcs Tvanksai kur jūs? Aūūūūūūū
  Ar nematot, kas darosi?
  Skubiai griebkitės darbo. Juk “rūsai ni pri čiom” Liberalteroristai pirmi pradėjo.
  Nepamirškit, kad vakaruose 70 proc geria, 80 proc santykiauja, 90 proc muša žmonas, 100 proc “nemili rusus”, dar Amerikoj badauja ir priedo negrus muša.

 10. Raim:

  Kartais intelektualai gedingai elgiasi

 11. Tvankstas:

  Kažkada S.T. Kondrotas taikliai pasakė : ‘kai menininkui baigiasi pinigai degtinei, tai ir kultūra baigiasi’.
  Žiūrint į Lietuvos intelektualų sklaidymąsi tai Varšuvos, tai Briuselio, tai Maskvos, tai žydų pusėn, tai ir patiems jų mecenatams nedaug tai kainuoja (tenka suprasti, kad tiek daug laukiančių eilėje, kad parsidavimo kainas numuša iki nerealiai žemų, nepavyksta pasibranginti), kaip trupiniai paukšteliams narvelyje, bet kai tokie rėmėjai – ramsčiai, tai ką jau čia ta Lietuvėlė su kaimietukais lietuviukais.

 12. kaunietė:

  Ačiū autoriui už įžvalgas. Daugiau savigarbos mieli tautiečiai ir nereikiai pigių komentarų, tai nerodo mūsų intelekto.

 13. Antanas Sadūnas:

  Atas
  Na kelia visišką pasišlykštėjimą ta Vanagienė

 14. Tvankstas:

  Stebina straipsnio autoriaus R. Navicko supratimas, kad reikalingas įjungti vidinis cenzorius, kad atskiromis temomis gali pasisakyti tik išmanantys. Kas tie išmanantys ir kur tos ribos, iki kurių gali pasisakyti internete žmonės, kad nesukliudyti išmanantiems, žinantiems tikrąją tiesą, kad nesukliudyti išmanantiems nusakyti baigtines tiesas.
  Internetiniai pasisakymai dažnai būna nesulyginamai įdomesni nei patys straipsniai.
  Prieš keletą dienų buvo susidorota su prof. V. Radžvilu TSPMI, kadangi jo mintys netinkamos euroliberalkomunistinei propagandai. Studentai žino daugiau už profesorių ir jam geriau būtų patylėti – tokia dvasia reikia suprasti autorių, kai gaivalai (ochlokratija ar mobokratija) savo dauguma nulemia tiesą.
  Rusija virš 140 mln. žmonių, o Lietuva 3 mln., tai lietuviams geriau patylėti, kad nepykinti Rusijos ir rusų – tai aš girdėjau dar 1988 m., 1990 m., tą pat išgirdau mandagiai iš gerb. R. Navicko.
  Vadovaujantis tokia logika, tai Viktoras Suvorovas išvis turėjo niekada nieko rašyti, o nuo 1990 m. išleisto “Ledlaužio” turi galvą pelenais barstytis ir kraujo ašaroms srūvant klūpodamas maldauti Rusijos – pasigailėkite, atšaukite mirties nuosprendį.
  A.Solženicynas : ‘tiesa ateina, kai niekam nereikalinga’.
  Mes matome, kad Rusijoje po 27 metų nauji autoriai tik patvirtina V. Suvorovo kūrinius, praplečia.
  Grįžtant prie R. Vanagaitės, mes galime tik apgailestauti, kad Lietuva neturi tokio lygio autoriaus, kuris būtų aprašęs su tokiu nepaneigiamu argumentavimu. Tikrovėje tai būtų Rusijos, Lenkijos, Vokietijos, Briuselio ir žydų priešas.
  Z. Tamakausko straipsnis apie 1941 m. birželio 22 d. sukilimą yra tikrai vertas pripažinti, kaip viena dalis viso to darbo, kuris gal kada nors bus nudirbtas.
  K. Koženiovskos straipsnis labai aiškiai duoda suprasti, kaip palenkiami Lietuvos intelektualai Lenkijos pusėn. Kur dar seni tamprūs ryšiai su Maskva, nauji atsiradę su Briuseliu, kur G. Soroso augintiniai reiškiasi.
  R. Vanagaitė nežino, kad yra tokia žydo Normano Finkelšteino knyga “Holokausto industrija”, išleista ir lietuviškai.
  Dėl holokausto, vykusio, bet ne tokiais kiekiais, kaip dogminiai 6 mln., bet gal būt tikrieji 2 mln., yra tikrai nemažai revizionistinių autorių knygų, kur paaiškinta objektyviais faktais, kurių neįmanoma nuginčyti.
  Jei H. Trumenas, Š. de Golis ir V. Čerčilis parašė 12.000 puslapių atsiminimų ir nei karto nepaminėjo jokios dujų kameros, kurioje būtų žudomi žmonės, jei Aušvico dujų kameros durys atsidaro į vidų, tai kaip ten galėjo būti nutroškinami žmonės ?
  Dar penktoku būdamas apie 1970 m. pasiėmiau knygą apie Niurnbergo procesą, ten buvo dokumentas vokiškai apie Zyklon dujas, jų technines charakteristikas, pasiėmiau žodyną, išsiverčiau, bet tai buvo parazitams, bet ne žmonėms žudyti, nes reikėjo aukštos temperatūros, drėgmės, sandarumo, protestavo prieš tokį rusų mėginimą suversti kaltę ir teisiamieji vokiečiai.
  Ta lietuvių žydšaudžių kakafonija tęsiasi ir tęsiasi. Lietuvių, dalyvavusių žydų šaudyme, dalyvavo tikrai nedaug, 86 yra nuteisti teismų SSSR, Vokietijoje, JAV. Dalies jų kaltė, kad kaip policininkas gavo įsakymą lydėti žydus į duobes ir tai atliko.
  Prisiminkime 1943 m. – lietuviai traukinyje atlydėję Ašmenos žydus prie Panerių atidarė duris ir šaukdami liepė bėgti ir gelbėtis. Lietuviai apsaugininkai buvo sušaudyti Paneriuose jau laukusių traukinio Vilniaus žydų geto policininkų. Kiek jie sušaudė savo tautiečių Paneriuose ? Paneriuose aukų skaičius skelbiamas 100 tūkstančių, pradėjus skaičiuoti duobių talpą, kai viename kubiniame metre telpa 6 žmonės, tos visos taip ir neįrengtos duobės kaip benzino saugyklos Kirtimų oro uostui, negali sutalpinti tiek žmonių lavonų, o deginimas turėjęs būti gal 50 m laužais sukrautas, Vilnius būtų dvokęs 1943-44 m. nepakeliama smarve. Tikrasis aukų skaičius gali būti gal 20 tūkstančių, vėlgi ten ir lietuvių, ir lenkų, ir rusų atgulė, tebūnie žydų 90 nuošimčių.
  Lietuviai apsauginiai iš kurio bataliono Baltarusijoje padėjo galvas už žydus Paneriuose ?
  Kauno IX forte perskaičiavo žydų aukas vienas Kauno žydas ir gavo gal 13, gal 15 tūkst., bet ne 80 tūkst. dogmą nuo A. Sniečkaus pariebinimo.
  Grįžtant prie žydšaudžių, visiems žinoma P. Matiuko istorija : 1941 m. žydai enkavedistai suėmė, tardė, daužė, Pravieniškėse pastatė ant duobės, šovė, nenušovė, naktį išlipo ir pabėgo. Nuėjo šaudyti žydų. 1962 m. teisme paklaustas, kodėl žmones šaudė, nustebęs atsakė :’aš žmonių nešaudžiau, aš žydus šaudžiau’. Karo sūkuriuose prarandamas žmoniškumas, keršto siekis užvaldo daug žmonių, bet tai nei pasiteisinimas, nei pateisinimas.
  Kodėl dėl Lietūkio garažo žudynių sukeltas toks daugiametis triukšmas, o štai vienas iš įkvėpėjų ir dalyvių Richardas Švaiceris (Schweizer), vokietis iš Kybartų, ramiai nugyveno amželį ant Reino kranto ir kažkodėl jis nebuvo įdomus E.Zurofui. Nekeista ?
  Mes turime turėti drąsos kalbėti, mes turime svarstyti, pergalvoti, internetas ir yra ta puiki šiandienos erdvė, kur kiekvienas gali prisijungti iš namų, negaišdamas laiko susitikimams, vadų vadukų intrigoms su jų norais būti vieninteliais minčių valdovais, žinančiais kiek, ir kur, ir kaip kalbėti.
  Žinovai labai apsijuokė su Vasario 16-osios aktu, kurį surado istorikas mėgėjas.
  Ko gi taip pasipiktino Rusijos propagandinė mašina ? Ji ras bet kokią galimybę tyčiotis, nors ir faktai būtų visuotinai žinomi.
  Paimkime istoriko Č. Laurinavičiaus ‘alternatyvas’ Lietuvos istorijos aiškinime, kai Rusija gali badyti pirštais – tai rašo nepriklausomos Lietuvos nepriklausomas istorikas.
  Paimkime istoriką su aukštuoju partiniu išsilavinimu, kepantį pseudomokslines knygas apie Sūduvą, kuriai priklauso kairiakrantis Alytus. Alytaus politikai reikalauja geležinkelio linijos Varėna – Alytus, tai gal Sūduvos istorikai pradės reikalauti Jungėnų – Kybartų geležinkelio linijos su stotele Ožkabaliuose, J. Basanavičiaus tėviškėje. Nesiplečiant – Rusijai verkiant reikalingas koridorius per Sūduvą, Alytų, Varėną.
  Žemaitijos dalinio savarankiškumo kalbos gerai paremiamos jaunųjų plungiečių išvykomis į Rusijos stovyklas. Ir t. t.
  Tai vykdomas kurmiškas pasikasimas po Lietuvos žmonių sąmone, tautiniu susipratimu, niekinant ir skaldant Lietuvos žmones.
  Baisiausia, kad tas sąmonės tirpdymas vyksta keliomis kryptimis : Rusijos, Lenkijos ( nors Pietryčių Lietuvos tuteišių lenkinimas vyksta lyg sutartinis tarp Maskvos ir Varšuvos), Briuselio, kaltės prieš žydus ( prisiminkime dramaturgo A. Millerio (žydo) žodžius : ‘kievienas gojus savo prigimtimi yra antisemitas’.

  • Pritariu.
   Citata: “Kas tie išmanantys ir kur tos ribos, iki kurių gali pasisakyti internete žmonės, kad nesukliudyti išmanantiems, žinantiems tikrąją tiesą, kad nesukliudyti išmanantiems nusakyti baigtines tiesas.
   Internetiniai pasisakymai dažnai būna nesulyginamai įdomesni nei patys straipsniai”.
   “Išmanantieji” – 🙂 🙂 🙂

  • Vilnietis:

   Gerb. Tvankste, čia jau yra ne komentaras, o straipsnis! Tai gal, kaip sakoma, nemaišykime miltų su tiltais ir skelbkime straipsnius, ką ir siūlo p. Vaiškūnas? Ačiū.

   • !!!:

    Prie ko čia miltai ir tiltai,kai komentaras įdomus iis nebūna per ilgas…

   • Tvankstas:

    Atsiprašau, jei užgaunu.
    Neturiu aš laiko straipsniams rašyti, užsiimu knygų rašymu, viena pagrindinė, o kitos dvi sekančios, dėstant mintis, citatas, įrodymus.
    Ilgam komentarui skyriau gal 15 -20 minučių, tik iš atminties rašydamas, nepasitikslindamas šaltiniuose, nenorėjau dar apkrauti skaitytojų citatomis (iš galvos, nelabai tiksliomis), datomis, pavardėmis, knygų pavadinimais.
    Taip, rašysiu ateityje straipsnius, jei tiks gerb. Jonui Vaiškūnui, bus spausdinami Alke, bet tai tik po antros mano knygos, kurią noriu baigti bent iki 2018.01.31, nepavyks išspausdinti tikrai iki Vasario 16-osios šimtmečio.
    Iki tol rašysiu tik pasisakymus arba išvis patylėsiu, jei tai sudarys sunkumų Alkui.

    • Jis tiesiog nieko daugiau nesugeba, todėl bjaurojasi.
     Dėl straipsnių, tai įdomu apie ką rašysite – pastebiu, kad ne vienas į Alką rašantis straipsnius, rašo apie tai, ko neišmano. Tai, beje, būdinga visai Lietuvos žiniasklaidai. Ne kas, bet jei tik dar neišmano, bet jei rašo piktu tikslu – tikslu pasiekti blogus dalykus tų straipsnių pagalba, kas irgi nėra reta.
     Kokias knygas esate parašęs?
     Įdomu būtų paskaityti.
     Tik jei rašote taip, kaip rašėte apie žmogžudystę peiliu tarsi ginantis, tai tiesos tokiuose rašymuose vargu ar daug?

     • Tvankstas:

      Kiek suprantu, tai Tamstai teko dirbti eilę metų milicininku, gal ir policininku. Tai gilus įspaudas į sąmonę, tai nepaslepiama.
      Napoleonas Bonapartė pasakęs : ‘policija mažai suranda, bet daug sukuria’, tas labai gerai pasimatė iš fantazijų į mano pasisakymą apie peilį, kai dūris tebuvo vienas ir vienintelis, o paties tryda padarė aštuonis.
      Pirmoji knyga ir bus apie tai : liberalkomunistinį supratimą, kad narkomanas yra visada teisus, kad jį gelbėja teisėsauga, tai visa mafija narko – sodomitiniame rojuje – narkomanai, policininkai, prokurorai, teisėjai, tyrėjai ir ‘advokatai’.
      Dar reikalingi pora atsakymų iš aukščiausių valdžios įstaigų.

      • Aš pagal išsilavinimą esu teisininkas ir kaip tik iš tų pozicijų ir vertinau minėtą atvejį.
       Anekdotą paminėjau dėl to, kad kaip tik kalba apie panašų atvejį, o paties klausiau kokiu tikslu nešiojais peilį, jei ne tam, kad kam tai įdurti su juo?
       Ir jei tam, tai tuomet tave nuteisė teisingai – buvai iš anksto pasiruošęs ir nusiteikęs durti.
       Kas kita ar bausmė atitinka tai, kad pats, kaip sakei, tarsi norėjai gintis, bet tavo gynyba buvo tokia, kad jo puolimo įrodymų neliko?
       🙂
       Ar buvo įrodymai, kad buvo jo puolimas, tikslu nušauti?

  • Pikc:

   “Stebina straipsnio autoriaus R. Navicko supratimas, kad reikalingas įjungti vidinis cenzorius, kad atskiromis temomis gali pasisakyti tik išmanantys.” – katroj čia vietoj Zeppelinus tą “vidinį cenzorių” rekomenduoja?
   “Grįžtant prie R. Vanagaitės, mes galime tik apgailestauti, kad Lietuva neturi tokio lygio autoriaus, kuris būtų aprašęs su tokiu nepaneigiamu argumentavimu. ” – pala, čia pas tą šmeižikę “nepaneigiamas argumentavimas”??? O apgailestauti reikia būtent dėl to, kad Lietuvoje vis randasi TOKIO lygio šiukšlės.

   • Labai įtartinas tas “vidinis cenzorius”.

   • Tvankstas:

    1. Dėl ‘vidinio cenzoriaus’ – “Mūsų namudiniai kontrpropagandistai, surengę trolinimo flash mobą dėl Lietuvos istorijos klastojimo Rusijos URMo FB puslapyje susilaukė tos kontoros atkirčio. Ir, sakyčiau, gan nemalonaus.”
    Prisiminkime A. Čechovo “Žmogus futliare” ir garsųjį posakį ‘kad tik kas neatsitiktų’, tai geriau nieko nedaryti, nieko nesakyti, tai ir nieko neatsitiks.
    Tegul kas ką nori melagingai šneka, rašo, spausdina apie Lietuvą, o mes, lietuviai, suglaudę ausis patylėsime.
    2. Po mano žodžių ‘kad Lietuva neturi tokio lygio autoriaus’ sekantys žodžiai kažkur dingo : ‘kaip Viktoras Suvorovas’.
    Dėkui už pastabą.

    • Tas atkirtis būtų š, nes jį labai nesunku būtų atmušti tokiais argumentais:
     1. sovietai buvo okupantai, todėl kova prieš juos visada teisinga;
     2. Lietuva skiria partizanus, kovojusius prieš okupantus ir laisvinusius Lietuvą, nuo banditų, kurių buvo ne tik miškinių, bet ir okupantų ir jiems tarnavusių tarpe.
     Nesileidžiant į ilgas kalbas.
     O tai visokie jų palaikytojai, kaip pvz. A.Vinokūras, tuoj užveda temas būk partizanų tarpe buvo nusikaltėlių, dėl ko vinokūrus ir pan. dera iškart sukritikuoti ir nebelaikyti jų tarsi kaip ir Lietuvai palankiais, su kuriais net V.Landsbergis fotografuojasi.

    • Pikc:

     Negaliu sutikti dėl pirmo punkto – situacija yra visiškai ne tokia, kaip įsivaizduojate: visas situacijos groteskas yra tas, kad tie patys “namudiniai kontrpropagandistai” (tiesą sakant, paprasčiausi internetiniai chamai-“troliai”) ir buvo ta fauna, kuri aktyviai reklamavo tos Vanagaitės šmeižikišką knygą, nepamiršdami “trolinti” tuo šmeižtu besipiktinančius – o štai dabar gavo per marmūzę savo pačių srutomis. Apskritai, tokie “kontrpropagandistai” tik gėdą Lietuvai daro, nes su tokiais aktyviais idiotais rusams yra labai lengva – jie, pasiremdami konkrečiais pavyzdžiais (gi visokie tapinai mūsuose populiarūs ir netgi autoritetais laikomi), gali VISUS Rusijos politikai nepritariančius pateikti kaip bukus agresyvius chamus ir veidmainius. Beje, Tapino atveju veidmainystė jau “prekiniu ženklu” tapo: jau ne pirmą kartą jis apsikvailina, paleisdamas isterikas prieš ką nors – ir staiga išnyra įrodymai, kad jis pats tą patį darė ar sakė (prieš tai buvo “užsirovimas” ant libkonų Raselės dėl jos “rasizmo” – ir įrašas, kur jis pats praktiškai lygiai tą patį postringauja, dabar gavo per snapą nuo rusų propagandistų, kurie pasirėmė jo paties reklamuota knyga).

     • Pikc:

      P.S. Čia atsakymas Tvankstui – “čystakrovno litofco” rašliavų jau seniai neskaitau. 🙂

      • Diedas:

       Ką aš sakiau.
       Rūūūūūūūūsai ni pri čiom.
       Liberalčistokrofcai kalti.
       Piktcs pats uoliausias raudonasis agitatorius ir kremlinų advokatas.

      • Tvankstas:

       Nepykite, keletą metų nebuvau Lietuvoje, daug visokių smulkmenų nežinau, bet man jos ir nerūpi. Tai tas pat, kaip ragauti šimtus alaus rūšių.
       Yra amžinosios vertybės, tai kiekvienas pasidraikymas seniai jomis pasmerktas, melą atpažinti mokė dar Aristotelis ir nuo to laiko ‘šiame pasaulyje nieko naujo’ (karalius Solomonas).
       Savo bendra knyga su E. Zurofu man R. Vanagaitė visiškai žlugo kaip žmogus, tiesiog įsitaisė Kaino ženklą lietuvių tautos akyse, na, žinoma, yra ir pritariančių, ne vienetai, bet ne tiek ir daug.
       Ko gi turime bijoti trolių, jei jie iššaukė Rusijos dėmesį, pyktį.
       Sakoma, jei nori mušti, tai lazdą visada suras, tuo labiau jei tai yra Rusija.

       • Pikc:

        “Ko gi turime bijoti trolių, jei jie iššaukė Rusijos dėmesį, pyktį.” – niekaip nesusišnekam. Šitie “troliai” ne baimės, o paniekos verti – ir rusų požiūris į juos būtent toks. Ir tai, kad jie taip smarkiai viešai apsikvailino prieš rusus, suteikė pastariesiems DIDŽIULĮ pliusą propagandinėje kovoje – apie ką Zeppelinus ir rašo. Rusai labai aiškiai parodė, kad “didieji kovotojai prieš Rusijos propagandą” PATYS tą propagandą ir platino. Čia ne šiaip rusų propagandistų pergalė – čia trolibano idiotų sutriuškinimas. Sunku pervertinti šitos faunos padarytą žalą Lietuvai. Vadindamas juos naudingais idiotais, Zeppelinus GEROKAI per švelniai išsireiškė. Apskritai, Rusijai dabartinė situacija labai naudinga – jiems iš esmės nieko daryti nereikia: užtenka pirštu parodyti į aktyviausius “kovotojus prieš rasieją” (Anūko liberastikus, apsimelavusius tapininius chamus, “diedų” tipo psichus ir pan. fauną) ir pasakyti – “pažiūrėkit, KAS prieš mus loja”. Ir jokių komentarų nebereiks. Kol Lietuvoje propagandinio karo iniciatyva priklausys puspročiams savimyloms, pralaimėjimas garantuotas. Deja, pokyčių teigiama linkme kol kas nematyti.

        • Diedas:

         Piktcs, pats klykauji į vsas puses, stebini genialiais pamokymais, bet nieko konkretaus nesiimi. Organizuok parašų rinkimą su graudulingu atsiprašymu- pažadu, kad daugiau “nebenarvuosma rusus”ir surink dar daugiau parašų negu Tapinas.
         Parodyk, kad “teisingi” lietuviai “mili rusus” ir pasiryžę bučiuoti myžalais aptaškytus kerzus.

         • Pritariu.
          Visiškai teisingai, Tapino paskatinti, liaudininkai užatakavo maskolius, o anie kitaip atsakyti ir negalėjo – nejau prisipažins, kad yra ir buvo okupantai, atsakingi už visą blogį, atsiradusį dėl to?
          Ir to niekaip negalima laikyti kokiu tai lietuvių pralaimėjimu.
          Kas sako kitaip, tas tiesiog yra arba rasiejinis darbinykas, kuriam bet koks rasiejinis pirstelėjimas atrodo esąs kuo tai reikšmingas, arba tiesiog nesugebantis atskirti kur yra blogi Tapino ir pan. paplepėjimai, naudingi kosmopolitams, maskoliams, žydoimasonams bei kt. Lietuvai priešiškiems elementams, o kur yra tinkami Lietuvai.
          Toks visiškai bukagalvių sindromas: jiems viskas yra arba balta, arba juoda.
          Ir tik.

        • Kemblys:

         Manau, kad atsiliepimą ‘Pikc’ rašė visą naktį žiūrėdamas į veidrodį…

        • Pikc:

         Apsiputojusių veikėjų su “spec. poreikiais” žvygsmai – puiki to, ką sakiau, iliustracija. Tokie “kovotojai” – kiekvieno priešo svajonių išsipildymas. 😀

         • Kemblys:

          ‘Pikc’, savimi purvini ‘alką’? Tokie ,,kovotojai”, kaip tu, jau supurvino visas tautines svetaines. Būčiau laaabai dėkingas, jei įrodytum, kad esu neteisus. Kokia, išskyrus ‘alką’, tautinė svetainė dar nemerdi?

     • Prirašei nesąmonių: Tapinas buvo teisus kada pasiūlė liaudžiai juos užatakuoti, o jei kas, vos tik maskoliniams pragydus, prideda į kelnes, tai jau jų bėdos.

 15. Živilė:

  Koks šiame diskurse turėtų būti Genocido centro vaidmuo? Adekvati reakcija į vanagaičių ir pnš. pseudoistorijas turėtų būti faktai. Minėtoji įstaiga juos žino, ji ir turėtų jausti atsakomybę skleisti tiesą ir taip kad ji būtų girdima!

 16. T0mas J.:

  Naivu yra kalbėti apie “kvailumą ir neapdairumą” – sakykim aiškiai: tai tautos priešai.

  • Žemyna:

   Na, gal ponia ir neturi tikslo tapti būtent priešu. Ji gal apskritai nei priešų, nei draugų neturi.
   Samdinio principas – nesukti sau galvos dėl to, už ką tai žadama „krūva babkių”. Samdinio tikslas – tiksliai padaryti, kaip liepta, kad užsakovas neturėtų priežasties sumažinti žadėtą sumą.
   Šiandien mes „draugės”, o rytoj, žiūrėk, jai kažkas užsako tekstą apie mane…
   Be to, tai puiki proga kažkiek savo šeimos garbę nušveisti. Viena būti vienu iš nedaugelio prie žudynių prisidėjusių palikuoniu, ir visai kas kita, kai ir visa aplinka tokia pat. Todėl knyga ir nepavadinta „Maniškiai”.
   Gal jos mąstymas toks, kad šiuo būdu ji lyg ir atpirko savo giminės kaltę. O gal kažkas, padirbėjęs archyvuose, susirinko duomenis apie žydšaudžių palikuonis ir ją stipriai prispaudė, pagrasino kuo nors… Ar tiesiog atrado konfliktišką asmenybę, kuriai vienas malonumas, kai „все вокруг в г… , а я в белых перчатках”… Na, ji taip įsivaizduoja, jog ji po to, ką padarė, nuo dabar jau su baltomis pirštinaitėmis.

 17. Alantas:

  Viskas taikliai ir vietoje, būtina platinti visur ir visiems, o dėl plėšraus paukščio pavardės atstovės tikrai galima abejoti ar toks jau tyras tas “naivumas”.

 18. Leonardas:

  kokių šlykščių žmonių beesama! Baisiausia tai, kad jie pretenduoja į Lietuvos kūrėjus ar gynėjuųs….

  • Pikc:

   Bėda ne ta, kad šita fauna PRETENDUOJA į kūrėjus ar gynėjus (nors akivaizdu, kad jie nei tie, nei tie – jie bet kam dėl naudos ir “reitingų” parsiduos) – bėda, kad jie oficialiai PRISTATOMI kaipo tokie. Tai sukuria LABAI iškreiptą Lietuvos vaizdą – kuo noriai naudojasi priešai tiek rytuose, tiek vakaruose, tiek ir pietuose.
   Dar viena labai rimta problema – Lietuvoje iš esmės sunaikintas patriotizmas. Net pats žodis išguitas iš viešo vartojimo. Nacionalizmas (tautinis patriotizmas) paverstas persekiotinu baubu, o “didžeis Lietuvos gynėjeis” dedasi fauna, kuri su pasimėgavimu dergia savo tautą ir valstybę (nes juk labai “progresyvu” beigi “europietiška”!), o apsisukę plėšosi marškinius, rungdamiesi, kas pademonstruos didesnę neapykantą Rusijai (čia, jų supratimu, yra “patriotizmas” :)), ant kurios propagandos malūno patys ką tik vandenį pylė. Grynas groteskas. Dar vienas kvailai juokingas momentas – visiškas šitų “kovotojų” neįgalumas įvertinti realią situaciją. Liaupsinami purvasklaidos, apsistatę besmegenių garbintojų gaujomis (ir blokuodami visus kitaip manančius), šitie menkystos tiek įtikėjo savo “žvaigždiškumu” ir “visagalybe”, kad nebesugeba pamatyti akivaizdaus skirtumo tarp kokios nors vargšės tikybos mokytojos užpjudymo savo šakalais ir stojimo prieš didžiulį priešiškos propagandos monstrą (kuris, beje, tų šakalų turi DAUG daugiau). Man sunku įsivaizduoti, kokios laipsnio kvailo susireikšminimo tam reikia. Rezultatas: nors apsikvailino savo ambicijas norėję patenkinti idiotai, bet nukentėjo Lietuvos valstybės prestižas. Mano akimis žiūrint, tokia š… kėlimo ant šakių kaina yra nepateisinama. Blogiausia, kad niekas jokių išvadų nepadarys, ir ta pati fauna kenks toliau.

 19. Skalvis:

  Gerbiamieji: Kiršink ir naikink ?!? Ar tai netinka ir jums ? Kiek Lietuviai ( ir visa Europa ) pasiduoti kiršinimui ir naikint save ? Negi negalim atmesti pyktį, neapykantą ir Rodyti tiesą: faktus ? Ką sako Lietuvos istorikai, statistika ? Kiek lietuvių šaudė judus, kiek lietuvių tarnavo okupantui ? Kiek buvo kgb’stų, komunistų, komjaunuolių…. tada spręskim, ko esam verti kaip Tauta.

  • Pikc:

   O, taip – bolševikinė “kolektyvinė atsakomybė”. Kaipgi be jos? O tie faktai jau seniai nustatyti – bet kada faktai šmeižikus stabdė?

   • Skalvis:

    Tik faktai ir niekas daugiau šmeižikų nestabdo ! Kas, jei ne tikrovė atremia prasimanymą ? PS. Kalbu ne apie kolchozinę atsakomybę – apie Tautos orumą ir savigarba. Kol neidentifikuosim svetimkūnius, tol tautos imuninė sistema neveiks. Maža to – puls Savus. Vėžys suės visus.

    • Pikc:

     Jargau, kas per naivumas! Šmeižtas apibrėžiamas kaip “sąmoningas kitą juodinantis, garbę žeminantis prasimanymas” – su faktais jis nieko bendro neturi, tad ir sustabdyti jie jo negali. Pavyzdžiui, ar daug visokius kacus, zūhofus, donskius ir pan. šmeižikų fauną sustabdė dokumentais įrodytas FAKTAS, kad J. Ambrazevičius-Brazaitis nėra joks “žydostrielas”? Tai pirma. Antra, tie atmatos šmeižikai, apie kuriuos rašo Zeppelinus, išties yra vėžys – bet su “imunine sistema” jie nieko bendro neturi. Trečia, žydus šaudę lietuviai jau seniai nustatyti ir nubausti. Negi RIMTAI manote, kad šitos piktybinės šmeižikų šutvės tikslas yra TIESOS paieška?

     • Skalvis:

      šmeižikų šutvės tikslas yra TIESOS paieška? Kam gali tokia nesąmonė šauti į galvą ? 🙂 Svetimi neprivalo mums linkėti gero. Turiu omenyje, jog Tiesa gyvybiškai būtina mums patiems. Tiek apie praeitį, tiek apie dabartį – net neįsivaizduojate kokia tobula melo kultūra esame persisunkę.

      • Pikc:

       Pasikartosiu – nusikaltėliai jau seniai nustatyti, nuteisti ir nubausti, o tie faktai užfiksuoti dokumentuose. Kokios DAR “tiesos” reikia? Būtent šmeižikai ir skelbiasi tos “tiesos” beiešką – na, panašiai, kaip fauna, bandanti įrodinėti, kad “tiesa” – tai kad per Sausio 13-ą “savi į savus šaudė”. 🙂

       • Skalvis:

        Iš esmės sutinku. Tik: ”nusikaltėliai jau seniai nustatyti, nuteisti ir nubausti, o tie faktai užfiksuoti dokumentuose.” – Gal galit pasakyti kiek buvo lietuvių stribų, nkvd’stų, kgb’stų smogikų, kurie apsimetę savais žudė laisvės kovotojus būriais ? Visi jie nubausti ? Kokia čia statistika, bent apytikslė ? Manau, jog tai labai svarbu norint užkardyti galimus išdavikus ateityje. Ar tie dalykai negali pasikartoti ? Kodėl ?

  • Kemblys:

   Čia tai geras: ‘Skalvis’, ‘Pikc’ – Tauta 🙂 🙂 🙂
   Dar negirdėjau tokios TROLIŲ tautos…

 20. Citata: “Paskutinės abejonės dėl Rūtos Vanagaitės kūrybos išsklaidytos!”
  Absoliučiai daugumai Lietuvos žmonių jokių abejonių dėl jos priešiškumo Lietuvai tikrai niekada nekilo.

 21. Antanas:

  Grigorijus Kanovičius turi novelę “Diatel Shimon” apie savo senelį Dudeką ir dėdę Dudeką kuris buvo Jonavos NKVD vienas iš galvų ir trėmė lietuvius 1941 06 14 -22 dienomis. Taip kad Briuselio prekiautojas poligrafine įranga netoli nuredėjo nuo obels.

  • Žemyna:

   O! Man tai nauja.
   O čto napisano perom – ne vyrubiš toporom… O kada ji išleista? Tai anais laikais rašytojas gyrėsi, šeimos, iš kurios kilęs, nuopelnais tarybų valdžiai?
   Va, išguglinau: ДЯТЕЛ ШИМОН ДУДАК. Памяти деда Ш. Дудака. Григорий Канович. Tekstas čia:
   .lechaim.ru/ARHIV/146/zvezda. htm
   Tik neturiu kada skaityti.

 22. Danguole:

  Visiškas melas. Jei tai nebutu tiesa, tai ir nebutu šitu agonišku išpuoliu prieš autore. Deje, kaip moke Jesus, žmones linke žiureti i svetimas demes, bet savo nei nemato nei noru matyt. Apie masiniu žydu žudines Lietuvoje yra daugybe ir Vokišu knygu. Tai kad musu herojai “žalieji broliai” netokie ir skaidri. Amerika aišku mums pades. Ir, matyt, istorija perrašyt taip pat.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: