LVŽS vadovybė pranešė: G. Kildišienė pasitrauks iš partijos (3)

Greta Kildišienė | Alkas.lt nuotr.

Greta Kildišienė | Alkas.lt nuotr.

Liepos 19 d. po Vilniuje pavakare pasibaigusio Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos vadovybės susitikimo  LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis bi Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis pranešė, kad buvusi Seimo narė Greta Kildišienė pasitrauks iš LVŽS.

R. Karbauskis teigė, kad nebuvo priimtas sprendimas šalinti G. Kildšienę iš partijos, tai padaryti, esą nusprendė ji pati. Tuo pačiu jis pripažino, kad pačios G. Kildišienės pareiškimas išstoti iš partijos dar nėra gautas. Jis taip pat paneigė žiniasklaidoje pasirodžiusius kai kurių politikų samprotavimus esą planuojama G. Kildišienę nuo LVŽS kelti kandidate į Europos parlamentą. R. Karbauskis teigė, kad G. Kildišienės karjera partijoje nebuvo planuojama.

 

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .

3 komentarai

  1. suedet:

    moterį. Kas dabar? Kam iš to nauda? Ką laimėjo Lietuva? O gal gyventi imsim geriu? Gal emigracija sustos?

  2. Aistis:

    Pagaliau, einama prie protingesnių žingsnių, atsiratant Valstiečių partijos kompromituotojos, kaip ir Darbo , Socdemų Partijose buvo pasaryta. Pagaliau, kokia ji ten POLITIKĖ- bemokslė kleptomanė. Ji visiška analogija Socdemų partijoje – antroji K. Brazauskienė… Jei Karbauskis nenutrauks su ja ryšių, galima prognozuoti a.a Prezidento Brazausko šeimos likimą: Brazauską nužudė priklijavusieji Kristiną, o politinę kekšę išmėžė kaip musę iš barščių…. kaip Aleksiejaus Tosltojaus tragedijoje “Kerštas” (Vozmezdije) .

  3. Bartas:

    Joooo! Reikšmingas įvykis Lietuvos “politinėj padangėj”. Sveikinu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: