Kanojininkas Henrikas Žustautas iškovojo Europos čempiono vardą! (0)

Henrikas Žustautas | Asmeninė nuotr.

Henrikas Žustautas | Asmeninė nuotr.

Liepos 16 d. Plovdive, Bulgarijoje vykstančiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Lietuvos kanojininkas Henrikas Žustautas pelnė aukso medalį ir tapo Europos čempionu vyrų vienviečių kanojų 200 m nuotolyje. Lietuvis nuotolį įveikė per 38,112 sek. ir aplenkė visus aštuonis savo varžovus. Sidabro medalis atiteko Rusijos atstovui Aleksejui Korovaškovui, bronzos medalį laimėjo gruzinas Zaza Nadiradze.

Vyrų vienviečių baidarių 200 m nuotolyje lietuvis Artūras Seja liko septintas nuotolį įveikęs per 34,467 sek. Čia aukso medalį iškovojo Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių čempionas britas Liamas Hitas (Liam Heath) – 33,380 sek., sidabras atiteko vengrui Bencui Horvatui (Bence Horvath) – 33,455 sek., bronza – serbui Markui Dragosavljevičiui – 33,947 sek.

Naujajį Europos čempioną H. Žustautą su pergale pasveikino Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Šalies vadovė  padėkojo už stiprybės ir ištvermės pergalę, kuri džiugina ir įkvepia visus didžiuotis savo valstybe, ir palinkėjo, kad kelias, kuriam H. Žustautas atiduoda visas savo jėgas, būtų palankus ir dovanojantis pergalių džiaugsmą.

Sveikindama H. Žustautą tapus Europos čempionu, Prezidentė palinkėjo daug sėkmingų startų ir pasirodymų pasaulinėse varžybose ateityje.

Kategorijos: Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: