Kaune prasideda Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursai (1)

Uzsienio studentai_Tarptautiniairyiai_vdu.lt

vdu.lt nuotr.

Liepos 14 – rugpjūčio 12 dienomis Vytauto Didžiojo universitete (VDU) vyks intensyvūs Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursai, kurie į Kauną sukvies beveik 90 studentų iš 23 šalių: Japonijos, Honkongo, Kinijos, Gruzijos, Lenkijos, Vokietijos, Latvijos, Ukrainos, Čekijos, JAV, Italijos, Kazachstano, Jungtinės Karalystės, Pietų Korėjos, Prancūzijos, Rusijos, Suomijos, Rumunijos, Švedijos, Ispanijos, Taivano, Baltarusijos ir Estijos. Kursuose dalyvaus studentai, mokslininkai, tyrėjai bei žmonės, norintys prisiminti senelių ar išmokti sutuoktinių kalbą.

Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursai yra puiki galimybė mokytis kalbos, klausytis Vytauto Didžiojo universiteto dėstytojų paskaitų, susipažinti su mūsų šalimi, pabūti su žmonėmis iš kitų regionų. Šiais metais, kaip ir kiekvieną vasarą, bus organizuojami 4 skirtingų lygių lietuvių kalbos kursai.

VDU Humanitarinių mokslų fakulteto tarptautinių programų vadovė Aurelija Čėglytė teigia, kad per mėnesį trunkančius kursus bus mokomasi lietuvių kalbos, susipažįstama su Lietuvos istorija, menu, kultūriniu paveldu. Kursų dalyviai taip pat sužinos apie literatūrą, mitologiją, lietuviškąją tapatybę, keliaus po Kauną, Trakus, Vilnių, Šiaulius, aplankys įvairius Kauno  bei Lietuvos liaudies buities muziejų Rumšiškėse, šoks tautinius šokius, linksminsis su folkloro grupe, žiūrės lietuviškus filmus, gamins šiaudinius sodus, skanaus lietuviškų patiekalų.

Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursų atidarymas vyks liepos 17 d., pirmadienį, 15 val., Kaune, VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, 4 a.).

Kategorijos: Kalba, Kultūra, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: