Lietuvos regionų mažųjų ir vidutinių įmonių naujoviškumui didinti ES skyrė 34 mln. eurų (0)

eurai.pinigai_zum.lt

zum.lt nuotr.

Lietuvos regionų mažosios ir vidutinės įmonės (MVĮ) turi galimybę tapti konkurencingesnės ir naujoviškesnėmis. Ūkio ministerija 40-čiai įmonių projektų skyrė apie 34 mln. eurų finansavimą pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonę „Regio Invest LT+“. Šios investicijos paskatins regionų įmones pradėti ir vystyti naujovišką gamybą, teikti naujoviškas paslaugas, kurti darbo vietas.

„Matydami didelį susidomėjimą ir įmonių potencialą šalies regionuose kurti ir plėsti inovatyvų verslą, nusprendėme skirti daugiau investicijų ir suteikti galimybę didesniam verslo atstovų skaičiui įgyvendinti projektus, nei buvo numatyta kvietimo pradžioje. Gavus gausybę kokybiškai parengtų projektų finansavimo suma buvo padidinta 17,7 mln. eurų ir iš viso numatyta skirti 34 mln. eurų investicijų“, – teigia ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius.

Didžiausia finansavimo suma – 1,5 mln. eurų – skirta net 7 įmonių (UAB „Escolit“, UAB „Tasty Foods“, UAB „Įranga technologijos“, UAB „Plieno fortas“, UAB Druskininkų konferencijų centro, UAB „Dubingiai Diamond Resort“, UAB „Termicon“) investicijoms į verslo plėtrą.

Finansavimas skirtas įmonėms, veikiančioms metalo apdirbimo, įrenginių gamybos, maisto produktų gamybos, medienos ir plastiko apdirbimo srityse, taip pat sveikatos paslaugų, siuntų paskirstymo, orlaivių aptarnavimo ir priežiūros, IT paslaugų ir statybų srityse. 

Pagal priemonę „Regio Invest LT+“ finansuojami projektai bus įgyvendinti šiose apskrityse: Alytuje (7), Šiauliuose (7), Vilniuje (6), Panevėžyje (6), Utenoje (4), Klaipėdoje (4), Kaune (2), Marijampolėje (2), Tauragėje (1) ir Telšiuose (1).

Daugiau informacijos apie skirtą finansavimą galima rasti čia: http://ukmin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/es-parama-1/2014-2020-m/regio-invest-lt.

Iš viso pagal priemonę „Regio Invest LT+“ per 2014–2020 m. numatoma investuoti 86,9 mln. eurų ES investicijų. Pagal šią priemonę jau sudarytos 34 sutartys už 41,3 mln. eurų sumą, išmokėta 11,8 mln. eurų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: