Sutvarkytas Džiuginėnų piliakalnis laukia lankytojų (0)

Džiuginėnų piliakalnis | telsiai.lt nuotr.

Džiuginėnų piliakalnis | telsiai.lt nuotr.

Iš Telšių rajono savivaldybės lėšų sutvarkytas Džiuginėnų piliakalnis – įrengti laiptai ir apžvalgos aikštelė. Tikimasi, jog po šių darbų į Kultūros vertybių registrą įtrauktas Džiuginėnų piliakalnis sulauks dar daugiau turistų.

„Vykstame pasigrožėti svečiomis šalimis, dažnai pamiršdami, koks nuostabus gimtasis mūsų kraštas. Tad kviečiu Telšių rajono žmones aplankyti Džiuginėnų piliakalnį ir pakviesti kitų rajono gyventojus į pažintį su juo. Priešingai nei anksčiau, dabar patogu užlipti į piliakalnio viršūnę, o iš apžvalgos aikštelės – pasigrožėti gamtos vaizdais“, – teigia Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas.

Telšių rajono savivaldybės administracija legendomis ir istorija garsaus Džiuginėnų piliakalnio teritorijoje planuoja ir kitus darbus – vietoje stovėjusių trijų koplytstulpių planuojama pastatyti naują kūrinį. Paskelbus konkursą „Istorinė Džiugo legenda“, iš menininkų pasiūlymų bus atrinktas Telšių miesto įkūrėją milžiną Džiugą įkūnijantis kūrinys.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Kelionės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: