Naujasis Ekotakas kviečia pažinti Anykščių grožį (0)

anyksciai.lt nuotr.

anyksciai.lt nuotr.

Kelionės dar XIX a. poeto Antano Baranausko apdainuotame, o šiandien itin didelio lankytojų dėmesio sulaukiančiame Anykščių šilelyje jau visai netrukus bus dar įdomesnės. Liepos 10 d. 14 val. rajono gyventojams ir miesto svečiams bus pristatytas dar vienas lankytinas objektas – Ekotakas, kuriuo bus galima ne tik pasiekti Medžių lajų tako kompleksą, bet ir pasigrožėti išskirtine Anykščių gamta bei netikėčiausiose vietose lankytojus pasitiksiančiomis meninėmis kompozicijomis.

„Senas priežodis sako, kad visi keliai veda į Romą. Mes gi sakome, kad visi keliai veda į Anykščius. Tad kodėl kelionei nepasirinkus ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai praturtinti galinčio kelio?“, – apie sumanymą pasakojo Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis.

Naująjį, kilometrą besidriekiantį, Ekotaką papuošė anykštėno Žilvino Prano Smalsko medinės skulptūros, jau spėjusios sulaukti ne tik rajono gyventojų, bet ir miesto svečių dėmesio kitų rajone vykstančių švenčių metu. Ekotako sumanytojų teigimu, šis Anykščių šilelyje sukurtas takas rajono svečiams leis atrasti dar nepažintas vietas ir alternatyvų kelią į Medžių lajų tako kompleksą.

Liepos 12 d. bus pradėti kelio rekonstrukcijos darbai link Puntuko akmens ir Medžių lajų tako komplekso. Darbai vyks darbo dienomis 5.00–14.00 val. Kelias tuo metu bus uždarytas, kitu laiku eismą reguliuos šviesoforai. Tikimasi, kad didesnių turistų srautų sulaukiantis Medžių lajų tako kompleksas savaitgalių metu veiklą vykdyti galės kaip ir iki šiol. Kelio rekonstrukcijos darbus planuojama baigti iki vėlyvo rudens.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Kelionės | Žymos: , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: