„Mes ir jie“: Žygimantas Pavilionis ragina užsienio lietuvius mobilizuotis (video) (4)

Žygimantas Pavilionis, Audrys Antanaitis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Žygimantas Pavilionis, Audrys Antanaitis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Seimo narys Žygimantas Pavilionis teigia, jog Lietuvos ir užsienyje gyvenančių tautiečių bendradarbiavimas stovi ant bedugnės krašto ir ragina išeivius mobilizuotis. Jo manymu užsienio lietuviai turi spausti Lietuvos valdžią, kad ši pasistengtų pagaliau išmintingai išspręsti klausimą dėl dvigubos pilietybės. Pats parlamentaras žada nenuleisti rankų iki sėkmingos šio klausimo sprendimo baigties.

Žygimantą Pavilionį kalbina Audrys Antanaitis. Filmuoja Arūnas Sartanavičius

Kategorijos: Alko radijas, Mes ir jie, Pilietinė visuomenė, Užsienio lietuviai, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

4 komentarai

 1. Giedrius:

  Tegul nevaidina šis Seimo narys patrioto. Jis, kartu su lenkų akcijos nariais, su Kirkilu, Šiauliene, liberalais ir savo partijos draugais Kubiliumi, Landsbergiu ir kitais, pasirašė įstatymo projektą, kuriuo norima pakeisti lietuvišką abėcėlę ir leisti paso pirmajame puslapyje rašyti lenkiškais rašmenimis. Interviu su netautišku Seimo nariu nepuošia Alko korespondento.

  • dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

   Giedriui labai pritariu. Ne diplomatas, ne patriotas, o kažkoks košmaras. Žiūrėjau atgimimo bangą 54

   https://www.youtube.com/watch?v=hMOQlTNnjvo

   Joje yra parodytas ponas Ž.Pavilionis tarp tų, kurie, anot prof. Kazimiero Garšvos visas 130 raidžių apgaulingai nori įvesti, o kalba apie 3 raides. Tai yra eilinė afera.

   Tą patį kalbu ir dabar iš pono Ž.Pavilionio kalbos. Labai gudriai suregsta, pagal mano supratimą, kgbistinė kalba, kuri paruošta prastumti referendumą. Tai referendumas yra eilinė tikrai kgbsitinė afera, kur ir pergalė ir pralaimėjimas yra PRALAIMĖJIMAS. Puikiai suprantu, kad alko pozicija yra PRIEŠINGA, visokie vaiškūnai, radžvilai ir dar gausybė propagandistų niekaip nenori suprasti esmės, tik duok jiem galimybę cenzūruoti. Tikiuosi, gal neteks dar vieno straipsnio rašyti apie alką. Pasižiūrėsim.

   O apie poną Ž. Pavilionį galima pasiskaityti 2017-07-03 straipsnyje “Ar tai prezidentinės ambicijos”

   http://www.ekspertai.eu/ar-tai-prezidentines-ambicijos92888/

   Įsitikinsite, kad ponas Ž.Pavilionis yra prieš aktyvią Pasaulio lietuvių poltinę veiklą, kuri yra ir taip pilnumuoje eliminuota pagal kgb veiklos kryptis. Prašau palikite komentarus po straipsniu. Jūsų nuomonė svarbi. Kas nors puls aiškinti, kad Ž.Pavilionis juk ragina aktyviai veiklai….. taip ragina, o veikia priešingai. Nė karto niekada į nieką neatsakė. Atrodo praktiškai miręs, tik savo prezidentines ambicijas šitas antikonstitucininkas mato. Negirdite, nematote, nereikia.

 2. Tvankstas:

  Kažkoks trijų raidžių kombinatorius lieja krokodilo ašaras – kaip malonu apgauti naivius lietuvius gražiu skardenimu apie apie dvigubą pilietybę, kuri reikalinga Lietuvos valdžiažmogiams gauti didesnius pinigus už didesnį piliečių kiekį, tegul jie ten Vakaruose dirba ir užsidirba ir per kielikės subinaitę į Lietuvą žiūri, o jau mes, valdžiažmogiai, nors pinigus gausime už ‘mirusias sielas’ (N. Gogolis) Lietuvai.
  Iki šiol joks Lietuvos parlamentaras tiek Europos Parlamente, tiek Seime, tiek Prezidentė ar Vyriausybė nesilaiko nuostatos pagal Konstituciją : ‘Lietuvos Respublika gina savo piliečius užsienyje’, tai Lietuvos šiukšlės, ar tai būtų atimtas vaikas, ar žmogus, atsidūręs nepavydėtinoje beteisėje padėtyje ES valstybėje dėl savo Lietuvos pilietybės ir lietuvio tautybės.
  Pone Ž. Pavilioni, kam tos pastangos dar kartą chamiškai apgauti Lietuvos piliečius po nepavykusios (nors laikinai) antikonstitucinės veiklos dėl QWX ?

 3. genys:

  Lenkofanas ruošiasi prezidento rinkimams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *