Gintaras Karosas išrinktas Lietuvos pilių ir dvarų asociacijos prezidentu (0)

Gintaras Karosas | Asmeninė nuotr.

Gintaras Karosas | Asmeninė nuotr.

Lietuvos pilių ir dvarų asociacijos (LDPA) naujuoju prezidentu išrinktas Gintaras Karosas. Taip pat visuotinis susirinkimas išrinko naują septynių narių LPDA valdybą, į kurią, be prezidento, pateko Aurelija Stančikienė, Dalia Gruodienė, Eugenija Vagnerienė, Rūta Malinauskienė, Romualdas Bakutis ir Antanas Naujokas.

Gintaras Karosas yra Liubavo dvaro sodybos Vilniaus rajone valdytojo viešosios įstaigos „Europos parkas“ prezidentas, kultūros paveldo tyrinėtojas ir architektas, skulptorius, Europos parko ir Liubavo muziejų įkūrėjas, knygų, straipsnių ir fotografijų autorius, daugelio nacionalinių ir tarptautinių projektų autorius, taip pat nepartinis Vilniaus rajono savivaldybės tarybos narys, mišrios frakcijos „Kartu – už pažangą Vilniaus rajone“ seniūnas, Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos narys, Nacionalinės pažangos premijos laureatas.

Lietuvos pilių ir dvarų asociacija įkurta 2005 metais. Asociacija šiuo metu jungia per keturiasdešimt Lietuvos pilių ir dvarų savininkų bei valdytojų, besirūpinančių šių objektų išsaugojimu ir puoselėjimu. Tai – žmonių, turinčių atsakingą požiūrį į paveldą, organizacija. Asociacijos prezidentas ir valdybos nariai dirba neatlygintinai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: