Seimas dar kartą pratesė pavasario sesiją (0)

Lietuvos Respublikos Seimas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Lietuvos Respublikos Seimas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Liepos 4 d. Seimas dar kartą nusprendė pratęsti Seimo II (pavasario) sesiją, dabar jau iki liepos 13 d. pratęsti . Už tai numatantį Seimo nutarimo pakeitimą (projektas Nr. XIIIP-977) balsavo 80 Seimo narių, prieš – 5, susilaikė 36 Seimo nariai.

Primename, kad birželio 30 d. Seimas jau buvo pavasario sesiją pratęsęs iki liepos 7 d. Tuomet už tai numatantį Seimo nutarimą (projektas Nr. XIIIP-962) balsavo 64 Seimo nariai, prieš – 18, susilaikė 16 parlamentarų. Seimo posėdžius buvo numatyta surengti liepos 4 ir 7 dienomis.  Dabar Seimo posėdžius numatoma surengti liepos 11 ir 13 dienomis. Liepos 7-ąją planuoti posėdžiai nevyks.

Tarp svarbiausių posėdžių klausimų – Miškų įstatymo pataisos, kuriomis numatoma įgyvendinti valstybinių miškų valdymo pertvarką. Posėdžiuose numatoma apsispręsti dėl Sveikatos draudimo, Valstybinio socialinio draudimo įstatymo, Krašto apsaugos sistemos organizavimo ir karo tarnybos įstatymų pataisų, dėl principinės kariuomenės struktūros tvirtinimo ir kt. Pratęstoje sesijoje taip pat planuojama pristatyti Seimo narių teisių, pareigų ir veiklos garantijų įstatymo projektą.

Seimo statuto 85 straipsnyje įtvirtinta, kad Seimas kasmet renkasi į dvi eilines pavasario ir rudens sesijas. Pavasario sesija prasideda kovo 10 dieną ir baigiasi birželio 30 dieną. Rudens sesija prasideda rugsėjo 10 dieną ir baigiasi gruodžio 23 dieną. Seimas gali nutarti sesiją pratęsti.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: